"Оңалтуды және банкроттықты басқарушыларының қорытынды есебінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 151 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 9 сәуірде № 10652 тіркелді
«Оңалту және банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 7 наурыздағы Заңының 15-бабы 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Оңалтуды және банкроттықты басқарушыларының қорытынды есебінің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9522 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 маусымда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 12-қосымшалар осы бұйрыққа 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарына және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                             Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 3 наурыздағы
№ 151 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 15 мамырдағы
№ 224 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
«Келісілді»
_____ жылғы «___»_______ №_____________
кредиторлар жиналысының хаттамасы*
______ ________________________________
(қолы) Кредиторлар жиналысы төрағасының
тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
Оңалтуды басқарушының қорытынды есебі
__________                                    _______________________
(күні)                                           (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(оңалтуды басқарушының Т.А.Ә.)

О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224 "Об утверждении форм заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 марта 2015 года № 151. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 апреля 2015 года № 10652
В соответствии с подпунктом 6) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и банкротстве»,ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224 «Об утверждении форм заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9522, опубликованный 16 июня 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующие изменения:
приложения 12 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 марта 2015 года № 151
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 мая 2014 года № 224
Форма
«Согласовано»
протокол собрания кредиторов*
от «___»________ года №__________
__________ _____________________________
(подпись)  Фамилия, имя, отчество (при наличии)
(далее – Ф.И.О.) председателя
собрания кредиторов
Заключительный отчет
реабилитационного управляющего
___________                                    ______________________
(дата)                                        (место составления)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. реабилитационного управляющего)

2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1. Оңалту туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы сот
ұйғарымы 20__ жылғы «__» _________ ____________________ шығарылды*;
(соттың атауы)
2.2. Оңалту рәсімін қолдану туралы № «____» сот шешімі 20___
жылғы «__» ______ __________________________________________шығарылды
(соттың атауы)
20___ жылғы «__» ___________ заңды күшіне енді*;
2.3._________________________ уақытша әкімшіні тағайындау
(уақытша әкімшінің Т.А.Ә.)
туралы сот ұйғарымы 20__ жылғы «__» ___________________ шығарылды*;
(соттың атауы)

2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Определение суда о возбуждении производства по делу о
реабилитации, вынесено «__» ______ 20 ___ года _____________________;
(наименование суда)
2.2. Решение суда о применении реабилитационной процедуры,
вынесено «__» ______ 20___ года № «____» ____________________________
(наименование суда)
вступило в законную силу «__» _______ 20___ года *;
2.3. Определение суда о назначении временного администратора
_______________________________, вынесено «___»________ 20____ года*
Ф.И.О. временного администратора)
____________________________________________________________________;
(наименование суда)

2.4. Уақытша әкімшімен уәкілетті органның аумақтық бөлімшелеріне жіберген оңалту рәсімін қолдану және кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарландыру, жіберген күні 20__ жылғы «__» _________*, уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылды, күні 20__ жылғы «__» _________;
2.5. Оңалту жоспарын*, оңалту жоспарына өзгертулерді және
толықтыруларды (ұзарту, бар болған жағдайда)* бекіту туралы сот
ұйғарымы: 20__ жылғы «___»__________________________________________;
(соттың атауы)
Оңалту жоспарын, оңалту жоспарына өзгертулерді және толықтыруларды (ұзарту, бар болған жағдайда) келісу туралы кредиторлар жиналысының хаттамасы: 20___ жылғы «___»__________ № _____.

2.4. Объявление о применении реабилитационной процедуры и
порядке заявления требований кредиторами, направленное временным
администратором в территориальные подразделения уполномоченного
органа, дата «___»__________ 20__ года*, размещено на интернет
ресурсе уполномоченного органа: дата «___»__________ 20__ года;
2.5. Определение суда об утверждении плана реабилитации*,
изменений и дополнений в план реабилитации* (продление, в случае
наличия), вынесено «___»______20__ года*____________________________;
(наименование суда)
Протокол собрания кредиторов о согласовании плана реабилитации,
изменений и дополнений в план реабилитации (продление, в случае
наличия) от «___»__________ 20__ года № _____.

3. Борышкердің кредиторлар комитетін қалыптастыру және кредиторлар жиналысы
3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе), 20___ жылғы «___»__________ № _____ кредиторлар жиналысының хаттамасы *:
№ реттік саны
Кредиторлар комитетінің құрамы
Кредиторлар өкілдері (Т.А.Ә.)
1
2
3
3.2. Кредиторлар жиналысының отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде оңалту жоспары бекітілген кезден бастап борышкердің мүлкі мен істерін басқару құқығын борышкер мүлкінің меншік иесінде (ол уәкілеттік берген органда), құрылтайшыларда (қатысушыларда) сақтау немесе оның күшін жою туралы шешім қабылдау, оңалту жоспарын, оңалту жоспарына өзгерістер мен толықтыруларды келісу, оңалту жоспарында көзделмеген, кәдімгі коммерциялық операциялар шеңберінен тыс мәмілелерді келісу, борышкердің өндiрiп алынуы мүмкiн емес дебиторлық берешегiнiң сомасын бекiту, уақытша әкімшіге және оңалтуды басқарушыға негізгі сыйақы төлемінің мөлшерін айқындау, оңалтуды басқарушыға қосымша сыйақы мөлшерін айқындау, қорытынды есепті келісу бойынша және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күр тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3. Формирование комитета кредиторов должника
и собрание кредиторов
3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если
вносились), протокол собрания кредиторов от «__» _______ 20 ___ года
№ ______*:
№ по порядку
Состав комитета кредиторов
Представители кредиторов (Ф.И.О.)
1
2
3
3.2. Заседания собрания кредиторов и принятые на них решения (в
том числе по принятию решения о сохранении или отмене права
управления имуществом и делами должника с даты утверждения плана
реабилитации за собственником имущества должника (уполномоченным им
органом), учредителями (участниками), согласованию плана
реабилитации, изменений и дополнений в план реабилитации, по
согласованию сделок вне рамок обычных коммерческих операций, не
предусмотренных планом реабилитации, по утверждению суммы дебиторской
задолженности должника, невозможной к взысканию, об определении
основного вознаграждения временному администратору и
реабилитационному управляющему, определение размера выплаты
дополнительного вознаграждения реабилитационному управляющему, о
согласовании заключительного отчета и иные)*:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6

3.3. Кредиторлар комитетінің отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде оңалтуды басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасында жасалған келісім шарттар, оңалту рәсімін жүргізу үшін әкімшілік шығыстардың сметасын және тартылатын қызметкерлердің санын бекіту, оңалту жоспарында көзделгендерді қоса алғанда, борышкердің мүлкін (активтерін) кәдімгі коммерциялық операциялар шеңберінен тыс сату тәртібін айқындау, мүлікті түгендеуді және бағалауды жүргізетін тиісті мамандармен жасалған келісім шарттар бойынша және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күн тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3.3. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в
том числе договоры, заключенные между реабилитационным управляющим и
комитетом кредиторов, по утверждению сметы административных расходов
и количества работников, привлекаемых для проведения реабилитационной
процедуры, по определению порядка продажи имущества (активов)
должника вне рамок обычных коммерческих операций, включая
предусмотренные планом реабилитации, договоры с соответствующими
специалистами на проведение инвентаризации и оценки имущества и
иные)*:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6

4. Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру және өтеуі
4.1. Оңалту рәсімін енгізу күніне бухгалтерлік баланс бойынша
жалпы кредиторлық берешек____________________________________________
(мың теңге)
соның ішінде:
2014 жылғы 7 наурыздағы «Оңалту және банкроттық туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 100-бап 2-тармағында қарастырылған талаптар
____________________________________________________________________;
(мың теңге)
мүлік кепілімен қамтамасыз етілген талаптар (берешек)
____________________________________________________________________;
(мың теңге)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша берешек
____________________________________________________________________;
(мың теңге)
басқа кредиторлар алдындағы берешек, тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
____________________________________________________________________.
(мың теңге)

4. Формирование и погашение реестра требований кредиторов
4.1. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу
на дату введения реабилитационной процедуры _________________________
(тысяч тенге)
в том числе:
требования, предусмотренные пунктом 2 статьи 100 Закона
Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и
банкротстве»
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
требования (задолженность) обеспеченные залогом имущества
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
задолженность по налогам и другим обязательным платежам в
бюджет
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
задолженность перед другими кредиторами, неустойки (штрафы, пени)
____________________________________________________________________.
(тысяч тенге)

4.3. Уақытша әкімшімен уәкілетті органның аумақтық бөлімшелеріне кредиторлар талаптарының тізілімі жіберілді, жіберген күні 20__ жылғы «__» _________*, уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылды, күні 20__ жылғы «__» _________;
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы _________________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1-кезек ______________________;
(мың теңге)
2-кезек ______________________;
(мың теңге)
3-кезек ______________________;
(мың теңге)
4-кезек ______________________;
(мың теңге)
5-кезек ______________________.
(мың теңге)
4.4. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер*:
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________;
(өзгертулердің мазмұны)
Уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылды, күні 20__ жылғы «__» _________.
4.5. Кредиторлық берешекті өтеу туралы мәліметтер:
№ реттік саны
Кезектің атауы
Оңалту басындағы кезек бойынша кредиторлардың талаптары (оңалту жоспарына сәйкес)
Сомасы, (мың теңге)
Қанағаттандырылған кредиторлар талаптарының пайызы
Ескерту
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Қанағаттандырылған кредиторлар талаптары
Ақшалай түрде
Заттай түрде
1
2
3
4
5
6
7
8
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы
1-кезек
2-кезек
3-кезек
4-кезек
5-кезек
Ескерту: талаптары қанағаттандырылған және қанағаттандырылмаған кредиторлардың (кредиторлық берешекетің өтеу күнін, сомасын және нысандарын көрсетіп) толық тізімі қоса тігіледі.

4.3. Реестр требований кредиторов направлен временным
администратором в территориальные подразделения уполномоченного
органа, дата «__»_______ 20___года*, размещено на интернет ресурсе
уполномоченного органа, дата «___» __________ 20__ года;
Общая сумма кредиторской задолженности _________________ тысяч
тенге, в том числе по очередям:
1 очередь ______________________;
(тысяч тенге)
2 очередь ______________________;
(тысяч тенге)
3 очередь ______________________;
(тысяч тенге)
4 очередь ______________________;
(тысяч тенге)
5 очередь ______________________.
(тысяч тенге)
4.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований
кредиторов*:
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________;
(содержание изменений)
Размещено на интернет ресурсе уполномоченного органа, дата
«___» _________ 20__ года.
4.5. Сведения о погашении кредиторской задолженности:
№ по порядку
Наименование очереди
Требования кредиторов, в разрезе очередей на начало реабилитации (по плану реабилитации)
Сумма, (тысяч тенге)
Процент удовлетворенных требований кредиторов
Примечание
Требования кредиторов согласно реестру
Удовлетворенные требования кредиторов
в денежной форме
в натуральной форме
1
2
3
4
5
6
7
8
Общая сумма кредиторской задолженности
1 очередь
2 очередь
3 очередь
4 очередь
5 очередь
Примечание: прилагается полный список кредиторов, чьи
требования удовлетворены (с указанием суммы, формы и даты погашения
кредиторской задолженности) и не удовлетворены.

6.2. Мүліктік массаға мүлікті қайтару туралы сот шешімдерінің бар болуы:
№ реттік саны
Келісім шарт туралы мәліметтер
Мүлікті қайтару бойынша қабылданған шаралар
Күні
Заты
Сомасы (мың теңге)
Оңалтуды басқарушымен сотқа талап/өтініш жолдау туралы ақпарат (күні, шығыс №, кіммен жіберілді)
Сот актісінің күні және нөмірі, соттың атауы
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Мүлікті қайтару бойынша қабылданған шаралар
Мүлікті қайтарудың нақты күні
Өндіруге жататын мүліктің баланстық құны, (мың теңге)
Ескерту
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны, нормативтік құқықтық актіні көрсету
Сот шешіміне шағымдану (наразылық білдіру) туралы мәліметтер
8
9
10
11
12
7. Дебиторлық берешекті өндіру
Оңалту рәсімін енгізу күніне құрылған дебиторлық берешекті өндіру бойынша ақпарат:
реттік саны
Дебитордың атауы, (ЖСН/БСН)
Заңды мекен жайы/ орналасқан жері
Дебиторлық берешектің құрылу күні, құрылу табиғаты
Дебиторлық берешектің сомасы, (мың теңге)
Оңалтуды басқарушымен дебиторға талаптың жолдау күні
Оңалтуды басқарушымен сот органдарына шағымдану күні
Шағым арызды қарау нәтижесіндегі сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісін шығару күні, нормативтік құқықтық актісін көрсету
Нақты өндірілген дебиторлық берешектің сомасы, (мың теңге)
Дебиторлық берешекті есептен шығарудың негізі
(бұйрық, хаттама және т.б.) және себептері (сот шешімі бойынша дебиторды таратуға, талап мерзімінің бітуіне, дебитордың жоқ болуына байланысты)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Нақты өндірілген дебиторлық берешек: _________________________;
(мың теңге);
Өндіруге үмітсіз деп танылған дебиторлық берешек: _____________
____________________________________________________________________.
(мың теңге)
8. Уәкілетті органның аумақтық бөлімшелерімен борышкердің атына жіберілген әдейi және жалған банкроттық (бұдан әрі – ӘЖБ) белгілерінің бар болуы және оңалту кезінде заңсыз іс-әрекеттер туралы мәлімдемелер туралы ақпарат
№ реттік саны
Мәлімдеменің күні және №-рі
Уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі
Мәлімдеменің қысқаша мазмұны
Ескерту
1
2
3
4
5
ӘЖБ белгілерінің және оңалту кезінде заңсыз іс-әрекеттерінің жоқ болуы туралы анықтамасы немесе ӘЖБ белгілерінің және оңалту кезінде заңсыз іс-әрекеттерінің бар болуы туралы арызы қоса тігілген әкімшінің жауабы (қүні және №-рі көрсетілген жауаптың қысқаша мазмұны) туралы мәліметтер:___________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.

6.2. Наличие судебных решений о возврате имущества в
имущественную массу:
№ по порядку
Сведения о договоре
Принятые меры по возврату имущества
Дата
Предмет
Сумма (тысяч тенге)
Сведения о направлении реабилитационным управляющим претензий/ исков в суд (дата, исходящий №)
Дата и номер судебного акта, наименование суда
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Принятые меры по возврату имущества
Дата фактического возврата имущества
Балансовая стоимость имущества, на которое обращено взыскание, тысяч тенге
Примечание
Краткое содержание судебного акта по результатам рассмотрения искового заявления, ссылка на нормативно-правовой акт
Сведения об обжаловании (опротестовании) решения суда
8
9
10
11
12
7. Взыскание дебиторской задолженности
Информация по взысканию дебиторской задолженности, образовавшейся на дату введения процедуры реабилитации:
№ по порядку
Наименование дебитора, (ИИН/ БИН)
Юридический адрес/ место нахождения
Дата образования дебиторской задолженности, природа образования
Сумма дебиторской задолженности, (тысяч тенге)
Дата направления претензии дебитору реабилитационным управляющим
Дата подачи иска в судебные органы реабилитационным управляющим
Краткое содержание судебного акта по результатам рассмотрения искового заявления
Дата вынесения судебного акта, ссылка на нормативный правовой акт
Сумма фактически взысканной дебиторской задолженности, (тысяч тенге)
Основание (приказ, протокол, иные документы) и причины списания дебиторской задолженности (в связи с ликвидацией дебитора по решению суда, истечения срока исковой давности, отсутствие дебитора)
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Фактически взыскано дебиторской задолженности: _______________;
(тысяч тенге);
Дебиторская задолженность, признанная безнадежной к взысканию: ______
____________________________________________________________________.
(тысяч тенге)
8. Информация о направленных территориальными
подразделениями уполномоченного органа извещениях о наличии
признаков преднамеренного и ложного банкротства (далее –
ПЛБ) и неправомерных действиях при реабилитации в адрес
должника
№ по порядку
Дата и № извещения
Территориальное подразделение уполномоченного органа
Краткое содержание извещения
Примечание
1
2
3
4
5
Сведения об ответе администратора с приложением справки об
отсутствии признаков ПЛБ и неправомерных действий при реабилитации
или заявления о наличии признаков ПЛБ и неправомерных действий при
реабилитации (краткое содержание ответа с указанием даты и
№):__________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.

11. Қорытынды ереже
Оңалту жоспарын орындау қорытындысы: __________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Есеп _____ парақта дайындалған, ______ парақ нөмірленген және тігілген.
Қосымша: _____________ парақта.
Оңалтуды басқарушы       _______________________________  ___________
(Т.А.Ә.)                (қолы)
Бас есепші               _______________________________  ___________
(Т.А.Ә.)                 (қолы)
Мөр орны    Күні
Ескерту:
Қорытынды есепке оңалту рәсімі енгізілген сәттегі және аяқталған күніндегі жағдай бойынша қаржылық есептілік «Жария мүдделі ұйымдардың (қаржылық ұйымдарынан басқа) жариялауы үшін жылдық қаржылық есептіліктің тізбесі мен нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 20 тамыздағы № 422 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6452 тіркелген) бекітілген нысандар бойынша қоса беріледі.
* – растайтын құжаттар көшірмелері қоса беріледі.
** – «Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы» Қазақстан Республикасы 03-2007 мемлекеттік классификаторына сәйкес коды көрсетілген қызмет түрі.
Борышкерге қатысты оңалту рәсімінің мақсатына қол жеткізілген жағдайда 1, 2, 4 және 11–бөлімдер толтыруға жатады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 3 наурыздағы
№ 151 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 15 мамырдағы
№ 224 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
«Келісілді»
_____ жылғы «___»_______ №_____________
кредиторлар жиналысының хаттамасы*
______ ________________________________
(қолы) Кредиторлар жиналысы төрағасының
тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
Банкроттықты басқарушының қорытынды есебі
___________                                    ______________________
(күні)                                          (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(банкроттықты басқарушының Т.А.Ә.)

11. Заключительное положение
Итоги исполнения плана реабилитации: __________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Отчет составлен на ___ листах, пронумерован и
прошнурован.________ страниц
Приложение: на _____________ листах.
Реабилитационный управляющий ______________________ ___________
(Ф.И.О.)          (подпись)
Главный бухгалтер _________________________________ ___________
(Ф.И.О.)          (подпись)
Место печати                        Дата
Примечание:
К заключительному отчету реабилитационного управляющего
прилагаются финансовая отчетность по формам, утвержденным приказом
Министра финансов Республики Казахстан от 20 августа 2010 года № 422
«Об утверждении перечня и форм годовой финансовой отчетности для
публикации организациями публичного интереса (кроме финансовых
организаций)» (зарегистрированного в Реестре государственной
регистрации нормативных правовых актов за № 6452), по состоянию на
дату введения реабилитационной процедуры и на дату завершения
реабилитационной процедуры.
* – с приложением копий подтверждающих документов.
** – вид деятельности с указанием кода согласно
Государственному классификатору Республики Казахстан 03-2007 «Общий
классификатор видов экономической деятельности» (ОКЭД).
В случае если цель реабилитационной процедуры в отношении
должника достигнута, заполнению подлежат разделы 1, 2, 4 и 11.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 марта 2015 года № 151
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 мая 2014 года № 224
Форма
«Согласовано»
протокол собрания кредиторов*
от «___»________ года №__________
__________ _______________________________
(подпись)   Фамилия, имя, отчество (при наличии)
(далее – Ф.И.О.) председателя
собрания кредиторов
Заключительный отчет
банкротного управляющего
___________                            ________________________
(дата)                                  (место составления)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. банкротного управляющего)

2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1. Банкроттық туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы сот
ұйғарымы 20__ жылғы «__» _________ ______________________ шығарылды*;
(соттың атауы)
2.2. _______________ уақытша басқарушыны тағайындау туралы сот
(уақытша басқарушының Т.А.Ә.)
ұйғарымы 20__ жылғы «__» _________ _____________________ шығарылды*;
(соттың атауы)
2.3. Уақытша басқарушымен уәкілетті органның аумақтық бөлімшелеріне жіберген бакроттық туралы іс қозғау және кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарландыру, жіберген күні 20__ жылғы «__» _________*, уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылды, күні 20__ жылғы «__» _________;

2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Определение суда о возбуждении производства по делу о
банкротстве от «___» _________ 20__ года *__________________________;
(наименование суда)
2.2. Определение суда от «___»______ 20__ года*________________
(наименование суда)
о назначении временного управляющего _______________________________;
(Ф.И.О. временного управляющего)
2.3. Объявление о возбуждении дела о банкротстве и порядке
заявления требований кредиторами, направленное временным управляющим
в территориальные подразделения уполномоченного органа, дата
«___»__________ 20__ года*, размещено на интернет ресурсе
уполномоченного органа: дата «___»__________ 20__ года.

2.4. Борышкерді банкрот деп тану туралы № «____» сот шешімі 20___ жылғы «__» ______ __________________________________ шығарылды
(соттың атауы)
20___ жылғы «__» ___________ заңды күшіне енді*;
2.5. Уақытша басқарушымен уәкілетті органның аумақтық бөлімшелеріне жіберген борышкерді банкрот деп тану туралы жариялау, жіберген күні 20__ жылғы «__» _________*, уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылды, күні 20__ жылғы «__» _________;

2.4. Решение суда о признании должника банкротом, вынесено
«___»______ 20__ года № «_____» ____________________________________,
(наименование суда)
вступило в законную силу «____» __________ 20__ года*.
2.5. Публикация о признании должника банкротом, направленное
временным управляющим в территориальные подразделения уполномоченного
органа, дата «___»__________ 20__ года*, размещено на интернет
ресурсе уполномоченного органа: дата «___»__________ 20__ года.

3. Банкроттың кредиторлар комитетін қалыптастыру және кредиторлар жиналысы
3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе), 20___ жылғы «___»__________ № _____ кредиторлар жиналысының хаттамасы *:
№ реттік саны
Кредиторлар комитетінің құрамы
Кредиторлар өкілдері (Т.А.Ә.)
1
2
3
3.2. Кредиторлар жиналысының отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде кепіл мүлкіне бағалау жүргізу туралы, кредиторлар комитетінің жұмыс регламенті бекіту туралы, уақытша басқарушыға негізгі сыйақы төлемінің мөлшерін айқындау туралы, банкроттың мүліктік массасын түгендеу туралы есепті мақұлдау бойынша, мүлікті (активтерді) бағалауды жүргізу туралы, мүлікті сату жоспарын бекіту бойынша, банкроттың мүлкін (активтерін) тікелей сату туралы, мүлікті теңгерімдік құны бойынша электрондық аукционға қою туралы, борышкердің өндіріп алу мүмкін емес дебиторлық берешегінің сомасын бекіту бойынша, банкроттықты басқарушыға негізгі және қосымша сыйақы мөлшерін айқындау, қорытынды есепті келісу бойынша және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күр тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3. Формирование комитета кредиторов банкрота и
собрание кредиторов
3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если
вносились), протокол собрания кредиторов от «___»_____ 20__ года № __
*:
№ по порядку
Состав комитета кредиторов
Представители кредиторов (Ф.И.О.)
1
2
3
3.2. Заседания собрания кредиторов и принятые на них решения (в
том числе о проведении оценки залогового имущества, об утверждения
регламента работы комитета кредиторов, об определении размера выплаты
основного вознаграждения временному управляющему, по одобрению отчета
об инвентаризации имущественной массы банкрота, о проведении оценки
имущества (активов), по утверждению плана продажи имущества, о прямой
продаже имущества (активов) банкрота, о выставлении имущества на
электронный аукцион по балансовой стоимости, по утверждению суммы
дебиторской задолженности должника, невозможной к взысканию,
определение размера выплаты основного и дополнительного
вознаграждения банкротному управляющему, о согласовании
заключительного отчета и иные)*:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6

3.3. Кредиторлар комитетінің отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде банкроттықты басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасындағы келісім шарттарды жасау және бұзу, банкроттық рәсімін жүргізу үшін әкімшілік шығыстардың сметасын және банкроттық рәсімін жүргізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту бойынша, банкроттың жаңадан анықталған не мүліктік массаға қайтарылған мүлкін (активтерін) бағалауды жүргізу туралы, мамандандырылған мекемелерді қатыстыру және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күр тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3.3. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в
том числе заключение и расторжение договора, между банкротным
управляющим и комитетом кредиторов, по утверждению плана мероприятий
по проведению процедуры банкротства и сметы административных
расходов, о проведении оценки вновь выявленного либо возвращенного в
имущественную массу имущества (активов), привлечении
специализированных организаций и иные) *:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6

4.3. Уақытша басқарушымен уәкілетті органның аумақтық бөлімшелеріне кредиторлар талаптарының тізілімі жіберілді, жіберген күні 20__ жылғы «__» _________*, уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылды, күні 20__ жылғы «__» _________;
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы _________________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1-кезек ___________________;
(мың теңге)
2-кезек ___________________;
(мың теңге)
3-кезек ___________________;
(мың теңге)
4-кезек ___________________;
(мың теңге)
5-кезек ___________________.
(мың теңге)
4.4. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер*:
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________;
(өзгертулердің мазмұны)
Уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылды, күні 20__ жылғы «__» _________.
5. Мүлікке (активтерге) бағалау жүргізу, түгендеу, мүліктік массаны қалыптастыру
5.1. Банкроттықты басқарушыға берілген, құрылтайшылық құжаттарды, банкроттың мүлкіне құқық белгілейтін құжаттарды, мөрлерді, мөртабандарды, есепке алу құжаттамаларды қабылдау-беру актісі, 20___ жылғы «___»__________ актісі*.
5.2. Банкроттықты басқарушыға берілген, банкротқа тиесілі материалдық және өзге де құндылықтарды қабылдау-беру актісі, 20___ жылғы «___»_________ актісі*.
5.3. Борышкердің мүліктік массасына түгендеу жүргізілді:_______
____________________________________________________________________;
(күні, түгендеу туралы есептің, тізімінің нөмірі*)
Уақытша басқарушының мүлікті түгендеу туралы есебін мақұлдау туралы 20___ жылғы «___»__________ № _____ кредиторлар жиналысының хаттамасы.
5.4. Түгендеу және бухгалтерлік баланс туралы ақпарат:
Түгендеу туралы мәліметтер
Бухгалтерлік баланс бойынша активтердің құны (дебиторлық берешексіз), (мың теңге)
Баланс және түгендеу бойынша құнының айырмашылығы
Күні
Акт және тізім №-рі
Барлығы
Ақшалай қаражат
Қорлар
Негізгі құрал-жабдықтар
Аяқталмаған құрылыс
Материалдық емес активтер
Дайын өнімнің қалдықтары
Өзге активтер
Түгендеу
Баланс
Түгендеу
Баланс
Түгендеу
Баланс
Түгендеу
Баланс
Түгендеу
Баланс
Түгендеу
Баланс
Түгендеу
Баланс
Түгендеу
Баланс
Сомасы (мың теңге)
Себебі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Айырмашылық болған жағдайда түгендеудің нәтижесі бойынша
қабылданған шаралар: ________________________________________________
____________________________________________________________________.

4.3. Реестр требований кредиторов направлен временным
управляющим в территориальные подразделения уполномоченного органа,
дата «__»_______20___года*, размещено на интернет ресурсе
уполномоченного органа, дата «___» __________ 20__ года.
Общая сумма кредиторской задолженности ____________________
тысяч тенге, в том числе по очередям:
1 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
2 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
3 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
4 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
5 очередь ___________________.
(тысяч тенге)
4.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований
кредиторов*:
_____________________________________________________________________
___________________________________________________________________;
(содержание изменений)
Размещено на интернет ресурсе уполномоченного органа, дата
«__» ______ 20__ года.
5. Инвентаризация, оценка имущества (активов),
формирование имущественной массы
5.1. Акт приема-передачи учредительных документов, печати,
штампов, правоустанавливающих документов на имущество банкрота,
учетной документации, переданных банкротному управляющему, акт от
«__»_______20___года*.
5.2. Акт приема-передачи материальных и иных ценностей,
принадлежащих банкроту, переданных банкротному управляющему, акт от«__»_______20___года*.
5.3. Инвентаризация имущественной массы должника проведена: ___
____________________________________________________________________;
(дата, номер отчета, описи об инвентаризации*)
Протокол собрания кредиторов от «___»__________ 20__ года № __
об одобрении отчета об инвентаризации имущества временного
управляющего.
5.4. Информация об инвентаризации и бухгалтерском балансе:
Сведения об инвентаризации
Стоимость активов по бухгалтерскому балансу (без дебиторской задолженности), (тысяч тенге)
Расхождение стоимости по балансу и инвентаризации
Дата
№ описи и акта
Всего
Денежные
средства
Запасы
Основные
средства
Незавершенное
строительство
Нематериальные
активы
Остатки
готовой
продукции
Прочие
активы
Инвентаризация
Баланс
Инвентаризация
Баланс
Инвентаризация
Баланс
Инвентаризация
Баланс
Инвентаризация
Баланс
Инвентаризация
Баланс
Инвентаризация
Баланс
Инвентаризация
Баланс
Сумма (тысяч тенге)
Причина
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Принятые меры по результатам инвентаризации в случае наличия
расхождения:
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.

5.6. Кредиторлардың талаптарын қанағаттандыру үшін кепіл мүлікті кепілді кредиторларға беру туралы мәліметтер:
№ реттік саны
Мүліктің атауы
Мүліктің бағалау құны (мың теңге)
Кепілді кредитордың атауы
Кепілді кредитордың талабының сомасы (мың теңге)
1-кезектегі талаптар бойынша кепілді кредитормен өтелінген сомасы (мың теңге)
Мүлікті беру күні
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
Кредиторлардың талаптарын қанағаттандыру үшін кепіл мүлікті кепілді кредиторларға беру туралы 20___ жылғы «___»__________ № _____ кредиторлар жиналысының хаттамасы.
6. Дебиторлық берешекті өндіру
Банкроттық рәсімін енгізу күніне құрылған дебиторлық берешекті өндіру бойынша ақпарат:
№ реттік саны
Дебитордың атауы, (ЖСН/БСН)
Заңды мекен жайы/ орналасқан жері
Дебиторлық берешектің құрылу күні, құрылу табиғаты
Дебиторлық берешектің сомасы, (мың теңге)
Банкроттық басқарушымен дебиторға талаптың жолдау күні
Банкроттық басқарушымен сот органдарына шағымдану күні
Шағым арызды қарау нәтижесіндегі сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісін шығару күні, нормативтік құқықтық актісін көрсету
Нақты өндірілген дебиторлық берешектің сомасы, (мың теңге)
Дебиторлық берешекті есептен шығарудың негізі
(бұйрық, хаттама және т.б.) және себептері (сот шешімі бойынша дебиторды таратуға, талап мерзімінің бітуіне, дебитордың жоқ болуына байланысты)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Нақты өндірілген дебиторлық берешек: _________________________;
(мың теңге);
Өндіруге үмітсіз деп танылған дебиторлық берешек: _____________
____________________________________________________________________.
(мың теңге)

5.6. Сведения о передаче залогового имущества залоговым
кредиторам в счет удовлетворения их требований:
№ по порядку
Наименование имущества
Оценочная стоимость имущества (тысяч тенге)
Наименование залогового кредитора
Сумма требования залогового кредитора (тысяч тенге)
Сумма погашенная залоговым кредитором, по требованию 1-й очереди (тысяч тенге)
Дата передачи имущества
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
Протокол собрания кредиторов о передаче залогового имущества
залоговым кредиторам в счет удовлетворения их требований от
«___»__________ 20__ года № ___.
6. Взыскание дебиторской задолженности
Информация по взысканию дебиторской задолженности,
образовавшейся на дату введения процедуры банкротства:
№ по порядку
Наименование дебитора, (ИИН/ БИН)
Юридический адрес/ место нахождения
Дата образования дебиторской задолженности, природа образования
Сумма дебиторской задолженности, (тысяч тенге)
Дата направления претензии дебитору банкротным управляющим
Дата подачи иска в судебные органы банкротным управляющим
Краткое содержание судебного акта по результатам рассмотрения искового заявления
Дата вынесения судебного акта, ссылка на нормативный правовой акт
Сумма фактически взысканной дебиторской задолженности, (тысяч тенге)
Основание (приказ, протокол, иные документы) и причины списания дебиторской задолженности (в связи с ликвидацией дебитора по решению суда, истечения срока исковой давности, отсутствие дебитора)
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Фактически взыскано дебиторской задолженности: _______________;
(тысяч тенге);
Дебиторская задолженность, признанная безнадежной к взысканию:
____________________________________________________________________.
(тысяч тенге)

7. Мүліктік массаны сату
7.1. Кредиторлар жиналысының хаттамасымен бекітілген сату жоспарлары*:
1) 20___ жылғы «___»__________№ ____*_________________________;
2) 20___ жылғы «___»__________№ ____*_________________________;
3) 20___ жылғы «___»__________№ ____*_________________________;
4) 20___ жылғы «___»__________№ ____*_________________________;
7.2. Электрондық аукциондарды өткiзу және уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылғаны туралы ақпарат:

7. Продажа имущественной массы
7.1. Планы продаж* утверждены протоколом собрания кредиторов:
1) № ___ от «___»__________ 20__ года*________________________;
2) № ___ от «___»__________ 20__ года*________________________;
3) № ___ от «___»__________ 20__ года*________________________;
4) № ___ от «___»__________ 20__ года*________________________.
7.2. Информация о проведении электронных аукционов, размещения
на интернет ресурсе уполномоченного органа:

8. Уәкілетті органның аумақтық бөлімшелерімен банкроттың атына жіберілген әдейi және жалған банкроттық (бұдан әрі – ӘЖБ) белгілерінің бар болуы және оңалту кезінде заңсыз іс-әрекеттер туралы мәлімдемелер туралы ақпарат
№ реттік саны
Мәлімдеменің күні және №-рі
Уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі
Мәлімдеменің қысқаша мазмұны
Ескерту
1
2
3
4
5
ӘЖБ белгілерінің және оңалту кезінде заңсыз іс-әрекеттерінің жоқ болуы туралы анықтамасы немесе ӘЖБ белгілерінің және оңалту кезінде заңсыз іс-әрекеттерінің бар болуы туралы арызы қоса тігілген әкімшінің жауабы (қүні және №-рі көрсетілген жауаптың қысқаша мазмұны) туралы мәліметтер:__________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
9. Борышкер және борышкерменжүргізілген бөлек қаржы-шаруашылық әрекеттер туралы ақпарат

8. Информация о направленных территориальными
подразделениями уполномоченного органа извещениях
о наличии признаков преднамеренного и ложного
банкротства (далее – ПЛБ) и неправомерных
действиях при банкротстве в адрес банкрота
№ по порядку
Дата и № извещения
Территориальное подразделение уполномоченного органа
Краткое содержание извещения
Примечание
1
2
3
4
5
Сведения об ответе администратора с приложением справки об
отсутствии признаков ПЛБ и неправомерных действий при банкротстве или
заявления о наличии признаков ПЛБ и неправомерных действий при
банкротстве (краткое содержание ответа с указанием даты и
№):__________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
9. Информация о должнике и произведенных отдельных
финансово-хозяйственных операциях должника

9.14. Банкроттықты басқарушының ӘЖБ белгілері бар қаржы-шаруашылық операциялардың болуы немесе болмауы туралы қорытынды тұжырымдары.
Банкроттық рәсімін жүргізу барысында мыналар анықтылды (ӘЖБ
белгілерінің болуы/болмауы туралы мәліметтерді көрсету):_____________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.

9.14. Заключительные выводы банкротного управляющего о наличии
или отсутствии финансово-хозяйственных операций, имеющих признаки
ПЛБ.
В ходе проведения процедуры банкротства выявлено (отражение
сведений о наличии/отсутствии признаков ПЛБ): _______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.

11. Уәкілетті органның аумақтық бөлімшесімен әкімшінің атына жіберілген бұзушылықтарды жою туралы хабарламалар
Уәкілетті органның аумақтық бөлімшелерімен жіберілген, бұзушылықтарды жою туралы хабарламалар бойынша қабылданған шаралар:
№ реттік саны
Хабарлама түрі
Бұзушылықтарды жою туралыхабарламаның орындалуы туралы есеп
Ескерту
Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын жою туралыхабарлама (күні, №)*
Әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама (күні, №)*
Ұсыну күні
Қысқаша мазмұны
1
2
3
4
5
6

11. Уведомления об устранении нарушений направленные
территориальным подразделением уполномоченного органа в адрес
администратора
Принятые меры по направленным территориальными подразделениями
уполномоченного органа уведомлениям об устранении нарушений:
№ по порядку
Вид уведомления
Отчет об исполнении уведомления об устранении нарушений
Примечание
Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения (№, дата)*
Уведомление об устранении нарушений выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора (№, дата)*
Дата представления
Краткое содержание
1
2
3
4
5
6

**– «Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы» Қазақстан Республикасы 03-2007 мемлекеттік классификаторына сәйкес коды көрсетілген қызмет түрі.

Государственному классификатору Республики Казахстан 03-2007 «Общий
классификатор видов экономической деятельности» (ОКЭД).