Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзімін өзгерту туралы өтініштің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 197 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 сәуірде № 10855 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 2 қазандағы № 875 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 02.10.2018 № 875 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы кодексінің (Салық кодексі) 249-бабы 4-тармағының 1) тармақшасымен сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзімін өзгерту туралы өтініштің қоса тіркеліп отырған нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін күнтізбелік он күннің ішінде бұқаралық ақпарат құралдарына және "Әділет" құқықтық-ақпарат жүйесіне ресми жариялауға жіберу қамтамасыз етілсін.
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрі Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 197 бұйрығымен
бекітілген
Импортталатын тауарларға
қосылған құн салығын төлеу
мерзімін өзгерту туралы
өтінішке 1-қосымша
Импортталатын тауарларға
қосылған құн салығын төлеу
мерзімін өзгерту туралы
өтінішке 2-қосымша

Об утверждении формы заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 197. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2015 года № 10855. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 октября 2018 года № 875 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 02.10.2018 № 875 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 4 статьи 249 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
Министр
Б. Султанов