"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 242 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 8 мамырдағы № 10997 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 119 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 02.02.2018 № 119 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейінгі күнтізбелік он күн ішінде қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 3 сәуірде № 49 (1472) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар сұрау салуды жолдаған мемлекеттік кірістер органына сұрау салуды алған күннен бастап 10 жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген нысан бойынша мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.".
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері және осы шоттардағы ақшаның қозғалысы туралы мәліметтер нысаны осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспасөз басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Төрағасының
міндетін атқарушы
____________ Қ. Қожахметов
2015 жылғы 31 наурыз
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 31 наурыздағы
№ 242 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 625 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы,
осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 242. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 мая 2015 года № 10997. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 119.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 02.02.2018 № 119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5502, опубликованный в газете "Юридическая газета" 3 апреля 2009 года № 49 (1646), следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Банкам и организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, обеспечить представление сведений по форме, указанной в пункте 1 настоящего приказа, в орган государственных доходов, направивший запрос, в течение 10 рабочих дней со дня получения запроса.".
Форму сведений о наличии и номерах банковских счетов и движении денег на этих счетах, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. Председатель
Национального Банка
Республики Казахстан
_______________ К. Кожахметов
31 марта 2015 года
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 марта 2015 года № 242
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2008 года № 625
Форма
Сведения
о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и
движении денег на этих счетах за период с