Тауарлық газды ішкі нарықта көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 354 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 15 мамырда № 11068 тіркелді
«Газ және газбен жабдықтау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңы 6-бабының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің 2015 жылғы 1 шілде - 2016 жылғы 30 маусым кезеңіне арналған шекті бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ өнеркәсібін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықтың көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі                             В. Школьник
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
_______________Е. Досаев
«____» __________2015 жыл
Қазақстан Республикасы
Энергетика Министрінің
2015 жылғы 14 мамырда
№ 354 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды
көтерме саудада өткізудің 2015 жылғы 1 шілде - 2016 жылғы
30 маусым кезеңіне арналған шекті бағасы
Р/с
Өңір
Қосылған құн салығын есепке алмағанда, мың текше метрі үшін шекті бағасы теңгемен
1.
Алматы қаласы
18 263 (он сегіз мың екі жүз алпыс үш)
2.
Алматы облысы
18 263 (он сегіз мың екі жүз алпыс үш)
3.
Оңтүстік Қазақстан облысы

Об утверждении предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 354. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2015 года № 11068
В соответствии с подпунктом 7) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О газе и газоснабжении», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые предельные цены оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан на период с 1 июля 2015 года по 30 июня 2016 года.
2. Департаменту развития газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование копии настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в периодические печатные издания и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан                       В. Школьник
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Е.Досаев
«___» ________ 2015 года
Утверждены
приказом Министра Энергетики
Республики Казахстан
от 14 мая 2015 года № 354
Предельные цены оптовой реализации товарного газа
на внутреннем рынке Республики Казахстан на период
с 1 июля 2015 года по 30 июня 2016 года
№ п/п
Регион
Предельная цена в тенге за тысячу кубических метров без учета налога на добавленную стоимость
1.
город Алматы
18 263 (восемнадцать тысяч двести шестьдесят три)
2.
Алматинская область
18 263 (восемнадцать тысяч двести шестьдесят три)
3.
Южно-Казахстанская область