2015 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 68 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 мамырда № 11189 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономинка министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 195 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономинка министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 07.12.2015 № 195 (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 19-бабының 2-тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 33 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9779 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті туралы ереженің 16-тармағы 9) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кестесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді 2014 жылға арналған ұсыну кестесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 317 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9087 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қазандағы № 206 (28429) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы Заң басқармасымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде мемлекеттiк тiркегеннен кейiн он күнтiзбелiк күн iшiнде мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберсін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында міндетті жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің құрылымдық бөлімшелеріне және аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу үшін жеткізсін.

Об утверждении графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2015 год
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 68. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2015 года № 11189. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 195
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики РК от 07.12.2015 № 195 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», а также подпунктом 9) пункта 16 Положения о Комитете по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного приказом Министра национальной экономики от 30 сентября 2014 года № 33 (Зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9779), ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый график представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2015 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 20 декабря 2013 года № 317 «Об утверждении графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2014 год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9087, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 22 октября 2014 года № 206 (27827)).
3. Управлению планирования статистической деятельности совместно с Юридическим управлением Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательном порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направить на официальное опубликование в периодические печатные издания настоящий приказ в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) обеспечить обязательную публикацию настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Управлению планирования статистической деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства в работе.

5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қарым-қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы          Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігіні
Статистика комитеті төрағасының
2015 жылғы 24 сәуірдегі
№ 68 бұйрығына қосымша
2015 жылға арналған респонденттердің алғашқы статистикалық
деректерді ұсыну кестесі
1-бөлім. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігінің Статистика комитеті жүргізетін жалпымемлекеттік
статистикалық байқаулар
р/с №
Респонденттер тобы
Статистикалық нысан атауы
Статистикалық нысан индексі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімі
Кәсіпорындар статистикасы
1
Ақпаратты орналасқан жері бойынша облыстық, қалалық, аудандық статистика органдарына жаңадан құрылған заңды тұлғалар, құрылымдық және оқшауланған бөлімшелер әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап 30 күнтізбелік күн ішінде.
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
1-НП
біржолғы
кәсіпорынның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап
күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Есептік кезеңде тіркелген, ағымдағы жылдың 1-3 тоқсандарында 2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп» статистикалық нысанын тапсырғандарды қоспағанда, қызметкерлерінің саны 50 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар.
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
1-СР
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 30 қазан
3
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
6-ж (фермер)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
4
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Үй шаруашылықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
7-ж (халық)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
5
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының нақты бары туралы мәліметтер
6-р (фермер)
жылдық
20 шілдеге дейін
6
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдіктері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Үй шаруашылықтарында жер алқаптарының нақты бары туралы мәліметтер
7-р (халық)
жылдық
20 шілдеге дейін
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері 01.4 «Мал шаруашылығы» және 01.5 «Аралас ауыл шаруашылығы» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары.
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-сх
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2 күні
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 01.4 «Мал шаруашылығы» және 01.5 «Аралас ауыл шаруашылығы» коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары.
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтар
3
Астық нарығына қатысушы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, жеке кәсіпкерлер.
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
2-сх (астық)
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2 күні
4

5. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечений 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель
Комитета по статистике
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан             А. Смаилов
Приложение
к приказу Председателя
комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
от 24 апреля 2015 года № 68
График представления респондентами первичных
статистических данных на 2015 год
Раздел 1. Общегосударственные статистические наблюдения,
проводимые Комитетом по статистике Министерства национальной
экономики Республики Казахстан
№ п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Статистика предприятий
1
Вновь созданные юридические лица, структурные и обособленные подразделения в областной, городской, районный органы статистики, по месту нахождения в течении 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах юстиции.
Опрос новых предприятий
1-НП
единовременная
со дня государственной регистрации предприятия в течение 30 календарных дней
2
Юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью с численностью работников не более 50 человек, за исключением, представивших статистическую форму «Отчет о деятельности малого предприятия» 2-МП в 1-3 квартале текущего года, а так же зарегистрированных в отчетном периоде.
Отчет о видах экономической деятельности
1-СР
один раз в год
30 октября после отчетного периода
3
Акиматы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 января и на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-ж (фермер)
полугодовая
20 числа после отчетного периода
4
Акиматы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 января и на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
7-ж (население)
полугодовая
20 числа после отчетного периода
5
Акиматы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-р (фермер)
годовая
до 20 июля
6
Акиматы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
7-р (население)
годовая
до 20 июля
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.4 «Животноводство» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство», а также крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о состоянии животноводства
(24-сх)
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.4 «Животноводство» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство», а также крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о состоянии животноводства
(24-сх)
годовая
20 января после отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, являющиеся участниками зернового рынка.
О наличии и движении зерна
2-сх (зерно)
месячная
2 числа после
отчетного периода
4

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (мұнда және бұдан әрі - ЭҚЖЖ) «Осы салада қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы аңшылық пен аулау» 01.7 коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және бекітілген тәртіппен тіркелген және жануарлар дүниесін қолдануға рұқсат алған азаматтар.
Аңшылық пен аулау туралы
2-аңшылық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10 қаңтар
5
Мал мен құсы бар іріктемеге түскен шағын шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары.
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
А-008
тоқсандық
11–25 наурыз,
11–25 маусым,
11–25 қыркүйек және 11–25 желтоқсан аралықтарында
6
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі -ЭҚЖЖ) «Балық шаруашылығы және акваөсіру» 03 коды бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар (немесе) және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаты және (немесе) балық шаруашылығын жүргізуге шарты бар жеке тұлғалар.
Балық аулау және акваөсіру туралы
1-балық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпан
7
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері 02 - «Орман өсіру және ағаш дайындау», 01.3 - «Көшеттік өнімдердін өндіру» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және ағаш кесу билеті бар болған жағдайда жеке кәсіпкерлер.
Сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы есеп
1-орман
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпан
8
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі -ЭҚЖЖ) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен 50 адамнан артық қызметкерлері бар шаруа немесе фермер қожалықтары; мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары.
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
1-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурыз
9
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (мұнда және бұдан әрі - ЭҚТЖС) 01.6 коды бойынша негізгі және қайталама қызмет түрлері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
8-сх (қызмет көрсету)
үш жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурыз
10

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности коду Общего классификатора видов экономической деятельности (здесь и далее - ОКЭД) 01.7 «Охота и отлов, включая предоставление услуг в этих областях» и граждане, зарегистрированные в установленном порядке и получившие разрешение на пользование животным миром.
Об охоте и отлове
2-охота
годовая
10 января после отчетного периода
5
Попавшие в выборку мелкие крестьянские или фермерские хозяйства и хозяйства населения, имеющие скот и птицу.
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-008
квартальная
с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября и
с 11 по 25 декабря
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 03 «Рыболовство и аквакультура» и физические лица, имеющие разрешение на пользование животным миром и (или) договор на ведение рыбного хозяйства.
О рыболовстве и аквакультуре
1-рыба
годовая
25 февраля после отчетного периода
7
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 02 - «Лесоводство и лесозаготовки», 01.3 - «Производство продукции питомников» и индивидуальные предприниматели при наличии лесорубочного билета.
Отчет о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
1-лес
годовая
21 февраля после отчетного периода
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5; крестьянские или фермерские хозяйства с численностью работников свыше 50 человек с основным и вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД: 01.1, 01.2, 01.3, 01.5; крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о деятельности сельхозформирования
1-сх
годовая
10 марта после отчетного периода
9
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности (здесь и далее - ОКЭД) 01.6.
Об оказании сельскохозяйственных услуг
8-сх (услуги)
один раз в три года
15 марта после отчетного периода
10

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің «Маусымдық дақылдарды өсіру» 01.1, «Көпжылдық дақылдарды өсіру» 01.2, «Питомник өнімдерін өндіру» 01.3 және «Аралас ауыл шаруашылығы» 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Себілген егістіктің қорытындысы туралы есеп
4-сх
жылдық
жаздық дақылдарды себуді аяқтағаннан кейін 5 күн ішінде
11
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің «Маусымдық дақылдарды өсіру» 01.1, «Көпжылдық дақылдарды өсіру» 01.2, «Питомник өнімдерін өндіру» 01.3 және «Аралас ауыл шаруашылығы» 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, 50 адамнан артық жұмысшысы бар шаруа немесе фермер қожалықтары.
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
29-сх
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасы
12
Егістік көлемі, шабындығы және жайылымы, көпжылдық көшеттері бар іріктемеге түскен шағын шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары.
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
А-005
жылдық
егін жинау аяқталғаннан кейінгі 2 апта ішінде
13
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5, 01.6 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы
49-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 наурыз
14
Іріктемеге іліккен шағын шаруа немесе фермер қожалықтары.
Шағын шаруа немесе фермер қожалығының қызметі туралы
А-001
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 14-28 ақпан аралығында
15
Майлы дақылдар тұқымын өсірумен, өңдеумен, сатумен және сақтаумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, жеке кәсіпкерлер.
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
3-сх (майлы)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
16
Сервистік-дайындау орталықтары.
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
1-СЗЦ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
17
Дәнді дақылдардың (бидайдың, күріштің) егістік алқаптары бар іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары.
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы
А-1 (түсімділік)
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
18
Есепті кезеңде дәнді дақылдардың зертханалық зерттеулерін өткізу бойынша қызмет көрсетуге тендерді ұтып алған ұйымдар статистика органдарына.
Түсімді жинау алдында ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі
В-1
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
19
Есепті кезеңде дәнді дақылдардың зертханалық зерттеулерін өткізу бойынша қызмет көрсетуге тендерді ұтып алған ұйымдар статистика органдарына.
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі
В-2
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын, қызметінің негізгі түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-П
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
1-күні
2
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамға дейінгі, қызметінің негізгі түрі «Өнеркәсіп» және жұмыс істейтіндердің санына қарамастан қызметінің қосалқы түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-П
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
3
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, қызметтің негізгі және қосалқы түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-П
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 14-ші наурызда
4
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Өндірістік қуаттар теңгерімі
БМ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25-ші наурызда
Энергетика статистикасы
1

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 «Выращивание сезонных культур», 01.2 «Выращивание многолетних культур», 01.3 «Производство продукции питомников» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство».
Отчет об итогах сева под урожай
4-сх
годовая
в течение 5 дней после окончания сева яровых культур
11
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с численностью работников свыше 50 человек с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 «Выращивание сезонных культур», 01.2 «Выращивание многолетних культур», 01.3 «Производство продукции питомников» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство».
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
29-сх
годовая
2 ноября отчетного периода
12
Попавшие в выборку мелкие крестьянские или фермерские хозяйства и хозяйства населения, имеющие посевные площади, сенокосы и пастбища, многолетние насаждения.
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-005
годовая
в течение 2 недель после завершения уборки урожая
13
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5, 01.6.
Наличие построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях
49-сх
годовая
20 марта после отчетного периода
14
Попавшие в выборку мелкие крестьянские или фермерские хозяйства.
О деятельности мелкого крестьянского или фермерского хозяйства
А-001
годовая
с 14 по 28 февраля после отчетного периода
15
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей и хранением семян масличных культур.
О наличии и движении семян масличных культур
3-сх (масличные)
квартальная
3 числа после отчетного периода
16
Сервисно - заготовительные центры.
О деятельности сервисно-заготовительных центров
1-СЗЦ
квартальная
25 числа после отчетного периода
17
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, имеющие посевную площадь зерновых культур (пшеница, рис).
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
А-1 (урожайность)
годовая
с 1 июля по
1 ноября
18
Организации, победившие в тендере на оказание услуг по проведению лабораторных обследований зерновых культур для органов статистики в отчетном периоде.
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая
В-1
годовая
с 1 июля по
1 ноября
19
Организации, победившие в тендере на оказание услуг по проведению лабораторных обследований зерновых культур для органов статистики в отчетном периоде.
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры после уборки урожая
В-2
годовая
с 1 июля по
1 ноября
Статистика промышленного производства
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39) со списочной численностью работающих свыше 50 человек.
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
месячная
1 числа после
отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Промышленность» со списочной численностью работающих до 50 человек и вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих.
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
квартальная
25 числа после
отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих.
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
годовая
14 марта после отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39), независимо от численности работающих.
Баланс производственных мощностей
БМ
годовая
25 марта после отчетного периода
Статистика энергетики
1

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеушінің - 35.2 кодтарына сәйкес негізгі және қосымша қызмет түрлерімен құбырлар арқылы газ тәрізді отынды бөлетін және (немесе) сататын барлық заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Тауарлық (табиғи) және сұйытылған табиғи газды бөлу туралы есеп
1-ГАЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтар
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 35.3 - кодына сәйкес негізгі немесе қосымша қызмет түрі «Бу беру және ауа баптау жүйелері» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қазандықтардың жұмысы туралы есеп
6-ТП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 наурыз
3
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) – 05-33, 35-39 кодтарына сәйкес негізгі немесе қосымша қызмет түрімен өнеркәсіптік қызмет процесінде электр энергиясын өндіретін, бөлетін, сондай-ақ электр энергиясын тұтынатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Электр энергиясын өндіру, бөлу және тұтыну туралы есеп
24-энергетика
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 сәуір
4
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілері бар заңды тұлғалар және олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ жеке кәсіпкерлер.
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерін зерттеу сауалнамасы
ВИЭ-001
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурыз
Қоршаған орта статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) - 38 кодына сәйкес негізгі және (немесе) қосымша қызмет түрлері «Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер; болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
1-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 17 мамыр
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) - 38 кодына сәйкес негізгі және (немесе) қосымша қызмет түрлері «Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер; болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қалдықтарды іріктеуге, кәдеге жарату және сақтауға беру туралы есеп
2-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 17 мамыр
3
Ауаны ластайтын тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
2-ТП (ауа)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
4
Табиғи ресурстарды пайдаланатын, ластаушы заттар мен өндірістік қалдықтардың шығарындылары мен төгінділерінің тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
4-ОС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 ақпан
5

Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие распределение и (или) продажу газообразного топлива по трубопроводам с основным или вторичными видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - 35.2.
Отчет о распределении товарного (природного) и сжиженного природного газа
1-ГАЗ
годовая
31 января после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видом деятельности «Системы подачи пара и кондиционирования воздуха» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) - 35.3.
Отчет о работе котельных
6-ТП
годовая
16 марта после отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения производящие, распределяющие, а также потребляющие электроэнергию в процессе промышленной деятельности, с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 05-33, 35-39.
Отчет о производстве, распределении и потреблении электрической энергии
24-энергетика
годовая
30 апреля после отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, а также индивидуальные предприниматели, имеющие в наличии объекты по использованию возобновляемых источников энергии.
Анкета обследования объектов по использованию возобновляемых источников энергии
ВИЭ-001
годовая
25 марта после отчетного периода
Статистика окружающей среды
1
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация отходов» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) - 38
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
1-отходы
годовая
17 мая после отчетного периода.
2
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация отходов» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) - 38
Отчет о сортировке, утилизации и депонировании отходов
2-отходы
годовая
17 мая после отчетного периода.
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, имеющие стационарные источники загрязнения воздуха.
Отчет об охране атмосферного воздуха
2-ТП (воздух)
годовая
10 апреля после отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, использующие природные ресурсы, имеющие стационарные источники выбросов и сбросов загрязняющих веществ, отходы производства.
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
4-ОС
годовая
23 февраля после отчетного периода.
5

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 36, 37 - кодтарына сәйкес негізгі және қосымша қызмет түрлері «Суды жинау, өңдеу және бөлу», «Кәріз жүйесі» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы есеп
1-ВК
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 22 ақпан
Инвестициялар статистикасы
1
Қызметкерлер санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
1-инвест
айлық
есепті кезеңнен кейін 2-күні
2
Қызметкерлер санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Инвестициялық қызмет туралы есеп
1-инвест
жылдық
есепті кезеңнен кейін 15 сәуір
Құрылыс статистикасы
1
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сонымен қатар пайдалануға берілген объектілері бойынша фермерлік (шаруа) қожалықтары.
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сонымен қатар пайдалануға берілген объектілері бойынша фермерлік (шаруа) қожалықтары.
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурыз
3
Қызметкерлер санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
4
Қызметкерлер санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурыз
5
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 41-43 кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері «Құрылыс» болып табылатын, жұмыс істеушілер саны 50 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп
1-КС
айлық
есепті айдан кейінгі 4-күні
6
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) 41-43 кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері «Құрылыс» болып табылатын, жұмыс істеушілер санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ негізгі қызмет түрі «Құрылыс» ЭҚЖЖ-ның 41-43 кодтары болып табылатын жеке кәсіпкерлер.
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп
1-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурыз
7
Мемлекеттік сәулеттік-құрылыс бақылау органдары және сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар.
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарлама туралы сауалнама
F-001
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
8
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаларды мемлекеттік сәулеттік - құрылыс бақылау органдарына ұсынған заңды тұлғалар.
Хабарлама бойынша құрылыс барысы және объектіні пайдалануға беру туралы сауалнама
F-004
жылдық
есепті жылдан кейінгі 15 ақпан
Ішкі сауда статистикасы
1
Сауда базарларының меншік иелері болып табылатын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер.
Базарлар туралы есеп
12-сауда
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурыз
2
Тауарлық биржаның саудалық жүйесін қолдануда тікелей өткізу жолымен саудаласуды ұйымдастырушылық және техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асыратын акционерлік қоғамның ұйымдастырушылық-құқықтық нысанында құрылған заңды тұлғалар.
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
1-биржа
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтар
3

Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и распределение воды», «Канализационная система» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - 36, 37.
Отчет о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
1-ВК
годовая
22 февраля после отчетного периода
Статистика инвестиций
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности работающих.
Отчет об инвестициях в основной капитал
1-инвест
месячная
2 числа послеотчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности работающих.
Отчет об инвестиционной деятельности
1-инвест
годовая
15 апреля после отчетного периода.
Статистика строительства
1
Местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также фермерские (крестьянские) хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
месячная
2-го числа после отчетного месяца
2
Местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также фермерские (крестьянские) хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
годовая
1 марта после отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
месячная
2 числа после отчетного периода
4
Юридические лица и их (или) структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
годовая
1 марта после отчетного периода
5
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности «Строительство» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43 с численностью работающих более 50 человек.
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
месячная
4 числа после отчетного месяца
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным и вторичным видами деятельности «Строительство» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) 41-43 независимо от численности работающих, а также индивидуальные предприниматели с основным видом деятельности «Строительство» согласно кодам ОКЭД 41-43.
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
годовая
31 марта после отчетного периода
7
Государственные органы архитектурно-строительного контроля и местные исполнительные органы по делам архитектуры, градостроительства и строительства.
Анкета об уведомлении на начало производства строительно-монтажных работ
F-001
полугодовая
10 числа после отчетного периода
8
Юридические лица, представившие в государственные органы архитектурно-строительного контроля уведомление о начале производства строительно-монтажных работ.
Анкета о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
F-004
годовая
15 февраля после отчетного периода
Статистика внутренней торговли
1
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, являющиеся собственниками торговых рынков.
Отчет о рынках
12-торговля
годовая
30 марта после отчетного периода
2
Юридические лица, созданные в организационно-правовой форме акционерного общества, осуществляющие организационное и техническое обеспечение торгов путем их непосредственного проведения с использованием торговой системы товарной биржи.
Отчет о деятельности товарной биржи
1-биржа
годовая
20 января после отчетного периода
3

Экономикалық қызметтің негізгі түрлері ЭҚЖЖ (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші) кодына сәйкес 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату және оларды жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – автомобильдер мен мотоциклдерді сатудан басқа, бөлшек сауда; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер, кодына жататын жалпы қызметкерлер саны 20–дан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Тауарларды, қызметтерді өткізу туралы есеп
2-сауда
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
4
Автожанармай және газ құятын станциялары бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер (ДК).
Автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы есеп
G-003
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурыз
5
Экономикалық қызметтің негізгі түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес (бұдан әрі – ЭҚЖЖ): 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді сату, оларға техникалық қызмет көрсету және жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – бөлшек сауда және тұрмыстық бұйымдар мен жеке пайдаланатын заттарды жөндеу; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну кодтарына жататын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер.
Сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызмет көрсететін кәсіпорынның есебі
1-ВТ
жылдық
есепті кезеңнен кейін 31 наурыз
6
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) барлық қызмет түрлері бойынша заңды тұлғалар және 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді сату, оларға техникалық қызмет көрсету және жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – бөлшек сауда және тұрмыстық бұйымдар мен жеке пайдаланатын заттарды жөндеу; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер болып табылатын ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес интернет желісі арқылы тауарлар мен қызметтерді өткізуді жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Электрондық коммерция туралы есеп
Э-коммерция
жылдық
есепті кезеңнен кейін 15 сәуір
7
Экономикалық қызметтің негізгі түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес (бұдан әрі – ЭҚЖЖ): 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме саудамен; 45.11.1 – автомобильдерді және жеңіл автокөлік құралдарын көтерме саудада сатумен; 45.19.1 – өзге де автокөлік құралдарын көтерме саудада сату; 45.31.0 – автомобильдерге арналған қосалқы бөлшектер мен құрал-саймандарды көтерме саудада сату; 45.40.1 – мотоцикл, мотороллер, олардың бөлшектері мен құрал-саймандарын көтерме саудада сатумен болып табылатын заңды тұлғалар және жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан асатын және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Көтерме сауда саласында қызмет көрсететін кәсіпорынның есебі
1-ВТ (көтерме)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурыз
8
Экономикалық қызмет түріне қарамастан отын мен энергияны жеткізуші және тұтынушы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Отын-энергетикалық теңгерімі
1-ТЭБ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурыз
Өзара сауда статистикасы
1
Кеден одағына мүше мемлекеттермен экспорт және (немесе) импортты жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жеке тұлғалар.
Кеден одағына мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы есеп
1-ТС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
Көлік статистикасы
1

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с численностью работников свыше 20 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам ОКЭД (Общий классификатор видов экономической деятельности): 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами, и их ремонт; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 – услуги по предоставлению продуктов питания и напитков.
Отчет о реализации товаров, услуг
2-торговля
месячная
3 числа после отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели (ИП), имеющие авто-и газозаправочные станции.
Отчет о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
G-003
годовая
31 марта после отчетного периода
5
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, основной вид экономической деятельности которых относится согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД): 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами;
56 – услуги по предоставлению продуктов питания и напитков.
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
1-ВТ
годовая
31 марта после отчетного периода
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения по всем видам деятельности Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) и индивидуальные предприниматели согласно кодам ОКЭД: 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт;
46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов;
47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 – услуги по предоставлению продуктов питания и напитков, осуществляющие реализацию товаров и услуг через сеть Интернет.
Отчет об электронной коммерции
Э-коммерция
годовая
15 апреля после отчетного периода
7
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работающих более 50 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД): 46 – оптовая торговля, за исключением автомобилей и мотоциклов; 45.11.1 – оптовая продажа автомобилей и легковых автотранспортных средств; 45.19.1 – оптовая продажа прочих автотранспортных средств; 45.31.0 – оптовая торговля запасными частями и принадлежностями для автомобилей; 45.40.1 – оптовая продажа мотоциклов, мотороллеров, деталей и принадлежностей к ним.
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере оптовой торговли
1-ВТ (опт)
годовая
31 марта после отчетного периода
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от вида экономической деятельности, являющиеся поставщиками и потребителями топлива и энергии.
Топливно-энергетический баланс
1-ТЭБ
годовая
25 марта после отчетного периода
Статистика взаимной торговли
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, а также физические лица, осуществляющие экспорт и (или) импорт с государствами-членами Таможенного союза.
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Таможенного союза
1-ТС
месячная
3 числа после отчетного периода
Статистика транспорта
1

Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі - «Автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау және тасымалдау бойынша көрсетілген қызметтер» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 49.4-кодына сәйкес), негізгі және қосалқы қызмет түрі «Құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі» (ЭҚЖЖ коды 49.3) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ қалалық электр көлігі қызметтерін жүзеге асыратын жеке тұлғалар.
Автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы есеп
1-ТР (авто, электр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20-ші қаңтар
2
Қызметінің негізгі түрі - көлік (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтары 49-51) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды және жүктерді коммерциялық негізде тасымалдау бойынша негізгі емес қызмет түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар, өзен мен қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Көлік жұмысы туралы есеп
1-көлік
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-ші күн
3
Қызметкерлерінің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдау туралы есеп
1-ТР (бағыт)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурыз
4
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметтің негізгі түрі – қалааралық жолаушылар теміржол көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 49.1 кодына сәйкес) және жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын, сондай-ақ теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығын ұсыну бойынша қызметтерін көрсететін заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп
1-ЖД
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуір
5
Қызметінің негізгі түрі – жолаушылар теміржол көлігі, қалааралық (Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 49.1 кодына сәйкес), жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2), сондай-ақ теңгерімінде теміржол көлігінің жылжымалы құрамы бар басқа қызмет түрлерінің кәсіпорындары болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
2-ЖД
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуір
6
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар теміржол көлігі, қалааралық (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 49.1) және жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қатынас түрлері бойынша теміржол көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (жд)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
7

Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности - «Грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по перевозкам» (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.4), с основным и вторичным видом деятельности «Прочий пассажирский сухопутный транспорт» (код ОКЭД 49.3), а также физические лица, осуществляющие деятельность на городском электрическом транспорте.
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
1-ТР (авто, электро)
годовая
20 января после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности – транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 49-51), а также юридические лица, осуществляющие вторичные виды деятельности по перевозке пассажиров и грузов на коммерческой основе, индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозку пассажиров на речном и городском электрическом транспорте.
Отчет о работе транспорта
1-транспорт
месячная
2 числа после отчетного периода
3
Юридические лица и (или) структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров маршрутными автобусами.
Отчет о перевозке пассажиров маршрутными автобусами
1-ТР (маршрут)
годовая
15 марта после отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также оказывающие услуги по предоставлению эксплуатационной длины железнодорожных линий.
Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта
1-ЖД
годовая
15 апреля после отчетного периода
5
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) код ОКЭД 49.1), грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также предприятия других видов деятельности, имеющие на балансе подвижной состав железнодорожного транспорта.
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта
2-ЖД
годовая
15 апреля после отчетного периода
6
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2).
Отчет об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
2-ТР (жд)
годовая
10 апреля после отчетного периода
7

Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – құбыр бойынша тасымалдау (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 49.5) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (құбыр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
8
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар өзен көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі –ЭҚЖЖ) 50.3 кодына сәйкес), жүк өзен көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ өзен көлігімен тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (ішкі су)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
9
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – теңіз және жағалау жолаушылар көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 50.1 кодына сәйкес) және теңіз және жағалау жүк көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Теңіз кемелерінің бары және қатынас түрлері бойынша теңіз көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (теңіз)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
10
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар әуе көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 51.1 кодына сәйкес), жүк әуе көлігі мен ғарыш көлік жүйесі (ЭҚЖЖ коды 51.2) және жолаушылар мен жүк тасымалына жататын өзге де қызметтер (ЭҚЖЖ коды 52.23.9) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қатынас түрлері бойынша әуе көлігінің қызметтері және жұмысы туралы есеп
2-ТР (әуе)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
11
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қайталама түрі – құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 49.3, автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау мен тасымалдау бойынша көрсетілген қызметтері (ЭҚЖЖ коды 49.4) болып табылатын заңды тұлғалар және(немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (авто, электр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
12
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – тасымалдау кезінде қосалқы қызмет түрлері (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 52.2 кодына сәйкес), қызметінің негізгі және қайталама түрі – жүкті қоймалау және сақтау (ЭҚЖЖ коды 52.1) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы есеп
2-ТР (қосалқы қызмет)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
13

Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – транспортирование по трубопроводу (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.5).
Отчет об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
2-ТР (трубопровод)
годовая
10 апреля после отчетного периода
8
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 50.3), речной грузовой транспорт (код ОКЭД 50.4), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки на речном транспорте.
Отчет об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
2-ТР (внутренние воды)
годовая
10 апреля после отчетного периода
9
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – морской и прибрежный пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 50.1) и морской и прибрежный грузовой транспорт (код ОКЭД 50.2).
Отчет о наличии морских судов и услугах морского транспорта по видам сообщений
2-ТР (море)
годовая
10 апреля после отчетного периода
10
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – воздушный пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 51.1), воздушный грузовой транспорт и транспортная космическая система (код ОКЭД 51.2) и прочая деятельность, относящаяся к пассажирским и грузовым перевозкам (код ОКЭД 52.23.9).
Отчет о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
2-ТР (авиа)
годовая
10 апреля после отчетного периода
11
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным и вторичным видом деятельности – прочий пассажирский сухопутный транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 49.3, грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по перевозкам (код ОКЭД 49.4), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров на городском электрическом транспорте.
Отчет об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
2-ТР (авто, электро)
годовая
10 апреля после отчетного периода
12
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – вспомогательные виды деятельности при транспортировке (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД 52.2), с основным и вторичным видом деятельности – складирование и хранение груза (код ОКЭД) 52.1).
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
2-ТР (вспомогательная деятельность)
годовая
10 апреля после отчетного периода
13

Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және (немесе) негізгі емес түрі - өзен жолаушылар көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды 50.3) және өзен жүк көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ су көлігінде қосалқы қызметті жүзеге асыратын (ЭҚЖЖ коды 52.22) заңды тұлғалар және өзен көлігінде жолаушыларды тасымалдауды
жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы есеп
1-ТР (ішкі су)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурыз
14
Жеке иелігінде жүк автомобильдері және автобус, жеңіл автомобильдері бар жеке тұлғалар.
Жеке тұлғалардың жүк және жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауына іріктеме зерттеу сауалнамасы
ТР-001
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 15 тамыз
Байланыс статистикасы
1
Қызметкерлерінің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің 53 – пошта және курьерлік қызметтер, 61 - байланыс кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
3-байланыс
айлық
есепті айдан кейінгі 2-ші күні
2
Қызметкерлерінің санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 53 - пошта және курьерлік қызмет кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
1-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурыз
3
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 61 - байланыс кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық немесе оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер.
Байланыс қызметтері туралы есеп
2-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейін 31 наурыз
4
Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 61 - кодына сәйкес байланыс саласындағы қызметті жүзеге асыратын, жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан жоғары заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлердің санына қарамастан).
Байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы есеп
4-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейін 1 наурыз
Қызмет көрсету статистикасы
1
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызметінің негізгі түрі қызмет көрсету саласы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауландырылған бөлімшелері.
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 25 күні
2
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызмет көрсету саласында қызметінің негізгі түрі болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауландырылған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер.
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурыз
3

Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным и (или) вторичным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 50.3) и речной грузовой транспорт (код ОКЭД 50.4), а также юридические лица, осуществляющие вспомогательные услуги в области водного транспорта (код ОКЭД 52.22) и индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров на речном транспорте.
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
1-ТР (внутренние воды)
годовая
1 марта после отчетного периода
14
Физические лица, имеющие в личной собственности грузовые автомобили и автобусы, легковые автомобили.
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок грузов и пассажиров физическими лицами
ТР-001
один раз в год
15 августа после отчетного периода
Статистика связи
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности, индивидуальные предприниматели, имеющие основной и вторичный виды экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 53 – почтовая и курьерская деятельность, 61 – связь.
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
3-связь
месячная
2 числа после отчетного месяца
2
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, имеющие основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 53 – почтовая и курьерская деятельность.
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
1-связь
годовая
25 марта после отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, имеющие основной или вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 61 – связь.
Отчет об услугах связи
2-связь
годовая
31 марта после отчетного периода
4
Юридические лица со списочной численностью работающих свыше 50 человек и (или) их структурные и обособленные подразделения (независимо от численности), осуществляющие деятельность в области связи согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 61.
Отчет о технических средствах и качестве услуг связи
4-связь
годовая
1 марта после отчетного периода
Статистика услуг
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
квартальная
25 числа после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности и индивидуальные предприниматели с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
годовая
30 марта после отчетного периода
3

Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрінің Номенклатурасы бойынша келесі кодтарына сәйкес 64.91.0, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0 лизинг саласында қызметтің негізгі түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Лизингтік қызмет туралы есеп
1-лизинг
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурыз
Мәдениет статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша 91.04.1 кодына сәйкес хайуанаттар парктері қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер, сондай-ақ өз теңгерімінде хайуанаттар парктері бар кәсіпорындар.
Хайуанаттар паркінің қызметі туралы есеп
1-хайуанаттар паркі
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
2
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша 90.01.1, 90.01.3, 93.29.3 кодтарына сәйкес театр және цирк қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер.
Театр (цирк) қызметі туралы есеп
1-театр (цирк)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
3
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) бойынша 93.21.0 кодына сәйкес ойын-сауық және демалыс саябағы қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлер, сондай-ақ өз теңгерімінде саябағы бар кәсіпорындар.
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп
1-саябақ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
4
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша 91.02.0 кодына сәйкес мұражайлар саласында қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер.
Мұражай қызметі туралы есеп
1-мұражай
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
5
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша - 93.29.9 кодына сәйкес клуб типтес мәдениет мекемелері қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер.
Клуб типтес мәдениет мекемесінің қызметі
туралы есеп
1-клуб
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
6
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша 91.01.2 кодына сәйкес кітапхана қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауландырылған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Кітапхана қызметі туралы есеп
1-кітапхана
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 28 қаңтар
7
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша 90.01.2 кодына сәйкес концерт қызметін жүзеге асыратын заңды тұлағалар және дара кәсіпкерлер.
Концерт қызметі туралы есеп
1-концерт
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
8
Экономикалық қызмет түрінің номенклатурасы бойынша (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) бойынша 59.14.0 кодына сәйкес кинофильмдерді көрсетумен байланысты қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және ЭҚЖЖ-нің 59.11.0 кодына сәйкес кино, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламаларды шығаруды жүзеге асыратын заңды тұлғалар.
Кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп
1-кино
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
Туризм статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚҚТЖ) – 55-кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлері бар тұратын орынды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсетуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері, дара кәсiпкерлер.
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
2-туризм
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
2
Іріктемеге түскен үй шаруашылықтары.
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары бойынша зерттеу сауалнамасы
Н-050
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурыз
3
Келушілерден (резидент еместерден) Қазақстаннан шығу сәтінде әуежайларда, теміржол вокзалдарында, автостанцияларда және автомобильді өткізу бекеттеріндегі.
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
Н-060
жылына 2 рет

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в области лизинга, согласно кодам по Номенклатуре видов экономической деятельности 64.91.0, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0.
Отчет о лизинговой деятельности
1-лизинг
годовая
30 марта после отчетного периода
Статистика культуры
1
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность зоопарков, а также предприятия, имеющие на своем балансе зоопарки, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности 91.04.1.
Отчет о деятельности зоопарка
1-зоопарк
годовая
10 января после отчетного периода
2
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие театральную и цирковую деятельность, согласно кодам по Номенклатуре видов экономической деятельности - 90.01.1, 90.01.3, 93.29.3.
Отчет о деятельности театра (цирка)
1-театр (цирк)
годовая
10 января после отчетного периода
3
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность парков развлечений и отдыха, а также предприятия, имеющие на своем балансе парки, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 93.21.0.
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
1-парк
годовая
10 января после отчетного периода
4
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность в сфере музеев, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности 91.02.0.
Отчет о деятельности музея
1-музей
годовая
10 января после отчетного периода
5
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность учреждений культуры клубного типа, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности - 93.29.9.
Отчет о деятельности учреждения культуры клубного типа
1-клуб
годовая
10 января после отчетного периода
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие библиотечную деятельность, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности - 91.01.2.
Отчет о деятельности библиотеки
1-библиотека
годовая
28 января после отчетного периода
7
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, осуществляющие концертную деятельность, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности 90.01.2.
Отчет о концертной деятельности
1-концерт
годовая
10 января после отчетного периода
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность, связанную с демонстрацией кинофильмов, согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 59.14.0 и юридические лица, осуществляющие деятельность, связанную с производством кино-, видеофильмов и телевизионных программ согласно кода ОКЭД - 59.11.0.
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
1-кино
годовая
10 января после отчетного периода
Статистика туризма
1
Юридические лица и (или) их филиалы и представительства, индивидуальные предприниматели, осуществляющие услуги по организации проживания, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) – 55.
Отчет о деятельности мест размещения
2-туризм
квартальная
25 числа после отчетного периода
2
Домашние хозяйства, попавшие в выборку.
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
Н-050
годовая
30 марта после отчетного периода
3
Посетители (нерезиденты) в аэропортах, на железнодорожных вокзалах, на автостанциях и на автомобильных пунктах пропуска на момент выезда из Казахстана.
Анкета обследования посетителей
Н-060
2 раза в год

13 қаңтар және 5 шілде
Инновациялар статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86 кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Инновациялық қызмет туралы есеп
1-инновация
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанда
Ғылым статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 72, 85.4 кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қосалқы түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері және экономикалық қызмет түрлеріне қарамастан ғылыми-зерттеу және тәжірибелік конструкторлық жұмыстарды орындаған ұйымдар.
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп
1-ғылым
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарда
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 85.2, 85.3 – кодтары бойынша экономикалық қызметтің негізгі және қосалқы түрлері бар заңды тұлгалар және (немесе) олардың кұрылымдық бөлімшелері тапсырады.
Орта білім беру саласында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
1-ақпарат
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 3 қаңтар
2
Негізгі қызмет түрлері Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01-03,05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68, 69-74, 77-82, 84, 86, 93.1, 95.1 кодтарына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
3-ақпарат
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 3 қаңтар
3
Іріктемеге түскен үй шаруашылықтары.
Үй шаруашылығын ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы бойынша зерттеу сауалнамасы
Н-020
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 5 қаңтар
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа, барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Еңбек бойынша есеп
1-Т
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-шы күні
2
«Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» индексі 2-ШК, статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Еңбек бойынша есеп
1-Т
жылдық
есепті кезеңнен кейін 12 ақпанда
3
2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа, барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы есеп
2-Т (ПРОФ)
жылына бір рет
есепті кезеңнің 20 қазаны
4
2-ШК «Шағын кәсіпорын қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерді қоспағанда, ауыл, орман және балық шаруашылығы, өнеркәсіп, құрылыс, көлік және қоймалау, тұру және тамақтану бойынша қызметтер, ақпарат және байланыс, кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет, денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет саласындағы негізгі қызмет түрлері бар барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп
1-Т (Еңбек жағдайы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтар
5
2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» статистикалық нысан бойынша есепті беретіндерден басқа, барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қызметкерлер санын есептелген жалақы мөлшері бойынша бөлу туралы есеп
1-Т (ЗП)
екі жылда бір рет
есепті кезеңнің 20 шілдесі
6
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын қаржы және сақтандыру қызметінен; мемлекеттік басқару және қорғаныстан; міндетті әлеуметтік қамтамасыз етуден; өзге де қызмет түрлерін ұсынатын қызметінен; аумақтан тыс ұйымдардың және органдардың қызметінен басқа барлық экономикалық қызмет түрлерімен айналысатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы есеп
1-Т (бос жұмыс орын)
жылына бір рет
есептік жылдың 20 қаңтары
7
15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелері.
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу сауалнамасы
Т-001
айлық
19 қаңтар, 16 ақпан, 16 наурыз, 20 сәуір, 18 мамыр, 15 маусым,
20 шілде, 17 тамыз, 21 қыркүйек, 19 қазан, 16 қараша, 21 желтоқсан
тоқсанына бір рет
25 ақпан,
27 мамыр,
26 тамыз,
25 қараша
8
15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелері.
Лайықты еңбек
Т-004
жылдық
27 қараша
Баға статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосымша түрлері 05-39 болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және (немесе) оқшауланған бөлімшелері.
Өндіруші кәсіпорынның өнеркәсіп өнімдерінің және өндірістік сипаттағы қызметтердің бағасы туралы есебі
1-ЦП
айлық
есепті кезеңнің 16-күні
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі және қосымша түрлері 02 – Орман шаруашылығы немесе ағаш дайындау болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты қызметтердің бағасы туралы есеп
1-ЦП (орман)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күні
3

13 января и 5 июля
Статистика инноваций
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86.
Отчет об инновационной деятельности
1-инновация
годовая
25 февраля после отчетного периода
Статистика науки
1
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным и вторичным видами экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 72, 85.4 и организации, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие научно- исследовательские и опытно-конструкторские работы.
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
1-наука
годовая
25 января после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом экономической деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности 85.2, 85.3.
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий в сфере среднего образования
1-информ
годовая
3 января после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01-03,05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68, 69-74, 77-82, 84, 86, 93.1, 95.1.
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
3-информ
годовая
3 января после отчетного периода
3
Домашние хозяйства, попавшие в выборку.
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
Н-020
годовая
5 января после отчетного периода
Статистика труда и занятости
1
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет по труду
1-Т
квартальная
10 числа после отчетного периода
2
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», индекс 2-МП.
Отчет по труду
1-Т
годовая
12 февраля после отчетного периода
3
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
2-Т (ПРОФ)
один раз в год
20 октября отчетного периода
4
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности в сфере сельского, лесного и рыбного хозяйства, промышленности, строительства, транспорта и складирования, услуг по проживанию и питанию, информации и связи, профессиональной, научной и технической деятельности, здравоохранения и социальных услуг, за исключением отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
1-Т (Условия труда)
годовая
31 января после отчетного периода.
5
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет распределении численности работников по размерам начисленной заработной платы
1-Т (ЗП)
один раз в два года
20 июля отчетного периода
6
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работников свыше 50 человек, осуществляющие все виды экономической деятельности, кроме: финансовой и страховой деятельности; государственного управления и обороны; обязательного социального обеспечения; деятельности по предоставлению прочих видов услуг; деятельности экстерриториальных организаций и органов.
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
1-Т (вакансия)
один раз в год
20 января отчетного года.
7
Члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше.
Анкета выборочного обследования занятости населения
Т-001
месячная
19 января,
16 февраля,
16 марта,
20 апреля,
18 мая,
15 июня,
20 июля,
17 августа,
21 сентября,
19 октября,
16 ноября,
21 декабря
один раз в квартал
25 февраля,
27 мая,
26 августа,
25 ноября
8
Члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше.
Достойный труд
Т-004
годовая
27 ноября
Статистика цен
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности:
05-39.
Отчет предприятия-производителя о ценах на промышленную продукцию и услуги производственного характера
1-ЦП
месячная
16 числа отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности:
02 – Лесоводство и лесозаготовки.
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
1-ЦП (лес)
квартальная
23 числа последнего месяца отчетного периода
3

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрлері 05-08, 10-20, 22-28, 31, 35 болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Өндірістік-техникалық мақсатта сатып алынған өнімдердің (қызметтердің) бағасы туралы есеп
2- ЦП
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
4
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосымша түрлері: 45 - Автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек сату және оларға жөндеу жұмыстары, 46 - Автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы туралы есеп
1-Ц (көтерме)
айлық
есепті кезеңнің 22-күні
5
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 68.20 – Жалға беру және жеке меншік немесе жалданатын жылжымайтын мүлікті пайдалану болып табылатын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер.
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
1-Ц (жалға беру)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
6
Негiзгi қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 61-кодына сәйкес Байланыс болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
1-тариф (байланыс)
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
7
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішініңі 53.1-кодына сәйкес Жалпыға бірдей қамту аймағында қызметтерді ұсыну міндеттемелеріне сәйкес пошталық қызметтер болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (пошта)
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
8
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53.2 кодына сәйкес Өзге де почталық және курьерлік қызмет болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (курьер)
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
9
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 51.21 – кодына сәйкес Жүк әуе көлігі болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1- тариф (әуе)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
10

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 05-08, 10-20, 22-28, 31, 35.
Отчет о ценах на приобретенную продукцию (услуги) производственно-технического назначения
2-ЦП
месячная
15 числа отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 45 – Оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт, 46 - Оптовая торговля, за исключением автомобилей и мотоциклов.
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
1-Ц (опт)
месячная
22 числа отчетного периода
5
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 68.20 – Аренда и эксплуатация собственной или арендуемой недвижимости.
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
1-Ц (аренда)
месячная
15 числа отчетного периода
6
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 61 - Связь.
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
1-тариф (связь)
месячная
21 числа отчетного периода
7
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 53.1 – Почтовые услуги в соответствии с обязательствами по предоставлению услуг в зоне всеобщего охвата.
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
1-тариф (почта)
месячная
21 числа отчетного периода
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 53.2 - Прочая почтовая и курьерская деятельность.
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
1-тариф (курьер)
месячная
21 числа отчетного периода
9
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 51.21 - Грузовой воздушный транспорт.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
1- тариф (воздушный)
месячная
15 числа отчетного периода
10

Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49.20 кодына сәйкес Жүк теміржол көлігі болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (теміржол)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
11
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49.41-кодына сәйкес Автомобиль көлігімен жүк тасымалдау болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (автомобиль)
айлық
есепті кезеңнің 16-күні
12
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49.50 кодына сәйкес Құбыр жолдарымен тасымалдау болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (құбыр)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
13
Негізгі экономикалық қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 50.40 - кодына сәйкес Өзендегі жүк көлігі болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (ішкі су)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
14
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 41-43 болып табылатын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
1-ЦСМ
айлық
есепті кезеңнің 20-күні
15
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің - коды 01 негiзгi немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлері «Өсімдік және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда қызметтер ұсыну» болып табылатын сондай-ақ: коды 01.6 - «Ауылшаруашылық дақылдарын өсіру және мал басын көбейту саласындағы қызметтің қосалқы түрлері», коды 75.0 - «Ветеринарлық қызмет», коды 77.1 - «Автокөлікті жалға алу және жалға беру» қызмет түрлерімен ауылшаруашылық құралымдары үшін қызмет көрсететін заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары.
Өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына арналған қызметтердің бағасы туралы есеп
1-ЦСХ
айлық
есепті кезеңнің 16-күні
16
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосымша түрі: 03 Балық аулау және акваөсіру болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға және балық шаруашылығын жүргізуге рұқсаты бар жеке тұлғалар.
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп
1-ЦП (балық)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
17
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар және (немесе) оларға үлестес тұлғалар (тізім бойынша)
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
1-СФ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
Кәсіпорындардың қаржысы
1
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды.
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
жылдық
5 сәуір есепті кезеңнен кейін
2
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды.
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін
25-күні
3
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар.
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
жылдық
10 сәуір
4
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар.
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
5
Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын және қызметкерлердің тізімдік саны 50 адамнан аспайтын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар тапсырмайды.
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-МП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурыз
6
Қызметкерлердің тізімдік саны 50 адамнан аспайтын кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар тапсырмайды.
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-МП
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
7
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан көп кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері қызметкерлердің санына қарамастан. Бұдан басқа, мемлекеттік (бюджеттік) мекемелер, денсаулық сақтау және білім беру ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, зейнетақы, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер қызметкерлерінің санына қарамастан ұсынады.
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
11
жылдық
15 сәуір
Конъюнктуралық зерттеулер
1

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.20 - Грузовой железнодорожный транспорт.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
1-тариф (железнодорожный)
месячная
15 числа отчетного периода
11
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.41 - Грузовые перевозки автомобильным транспортом.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
1-тариф (автомобильный)
месячная
16 числа отчетного периода
12
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.50 - Транспортирование по трубопроводу.
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
1-тариф (трубопроводный)
месячная
15 числа отчетного периода
13
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 50.40 - Речной грузовой транспорт.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
1-тариф (внутренний водный)
месячная
15 числа отчетного периода
14
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 41-43.
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
1-ЦСМ
месячная
20 числа отчетного периода
15
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 01 - «Растениеводство и животноводство, охота и предоставление услуг в этих областях», а также предоставляющие услуги для сельхозформирований с видами деятельности: код 01.6 - «Вспомогательные виды деятельности в области выращивания сельскохозяйственных культур и разведения животных», код 75.0 - «Ветеринарная деятельность», код 77.1 - «Аренда и сдача в аренду автотранспорта».
Отчет о ценах на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
1-ЦСХ
месячная
16 числа отчетного периода
16
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 03 - Рыболовство и аквакультура, а также физические лица при наличии разрешения на пользование животным миром и ведение рыбного хозяйства.
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
1-ЦП (рыба)
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
17
Социально-предпринимательские корпорации и (или) аффилированные им лица (по списку).
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
1-СФ
месячная
3 числа после отчетного периода
Финансы предприятий
1
Юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 50 человек.
Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения.
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
годовая
5 апреля после отчетного периода
2
Юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 50 человек.
Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения.
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
квартальная
25 числа после отчетного периода
3
Юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов.
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
годовая
10 апреля
4
Юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов.
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
квартальная
25 числа после отчетного периода
5
Юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 50 человек.
Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды.
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
годовая
31 марта после отчетного периода
6
Юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 50 человек.
Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды.
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
квартальная
25 числа после отчетного периода
7
Юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью, со списочной численностью работников свыше 50 человек и (или) их структурные подразделения - независимо от численности. Кроме этого, представляют государственные (бюджетные) учреждения, организации здравоохранения и образования, банки, страховые компании, пенсионные, общественные фонды, общественные объединения – независимо от численности работников.
Отчет о состоянии основных фондов
11
годовая
15 апреля
Конъюнктурные обследования
1

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 05-36 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КП-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
2
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1-01.64 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КС-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
3
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 41-43 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КС-002
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
4
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53, 61 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КСВ-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
5
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
6
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49 - 51 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТР-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
7
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 79.11-79.12 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТУ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы мамандарды дайындауды жүргізетін жоғары оқу орындары мен ғылыми ұйымдар.
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп
1-НК
жылдық
есепті кезеңдегі 5 қазан
2
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан техникалық және кәсіптік білім беру саласында мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Техникалық және кәсіптік білім беру туралы есеп
2-НК
жылдық
есепті кезеңдегі 10 қазан
3
Меншік нысанына және ведомстволық қатыстылығына қарамастан жоғары білім беру саласында бакалаврлар мен мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Жоғары оқу орнының есебі
3-НК
жылдық
есепті кезеңдегі 5 қазан
4
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан қызметінің негізгі түрі «Білім беру» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 85 коды) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуір
5
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Білім беру қызметі» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес (ЭҚЖЖ) – 85) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Білім беру ұйымының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы есеп
Білім беру қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Денсаулық сақтау саласындағы қызмет» Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі-ЭҚЖЖ)-86 коды, «Тұратын орынмен қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсету» ЭҚЖЖ-87, «Тұратын орынмен қамтамасыз етпейтін әлеуметтік қызметтер көрсету» ЭҚЖЖ-88 болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуір
2
Қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтер» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес (ЭКЖС) – 86, 87, 88) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
Денсаулық сақтау қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
3

Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 05-36.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
КП-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 01.1-01.64.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
КС-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 41-43.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций
КС-002
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 53, 61.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
КСВ-1
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
5
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
КТ-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
6
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 49 - 51.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта
КТР-1
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
7
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 79.11-79.12.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций
КТУ-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
1
Высшие учебные заведения и научные организации, осуществляющие подготовку специалистов в области послевузовского образования.
Отчет о послевузовском образовании
1-НК
годовая
5 октября отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие подготовку специалистов в области технического и профессионального образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет о техническом и профессиональном образовании
2-НК
годовая
10 октября отчетного периода
3
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие подготовку бакалавров и специалистов в области высшего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет высшего учебного заведения
3-НК
годовая
5 октября отчетного периода
4
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Образование» (согласно 85 коду Общего классификатора видов экономической деятельности) независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
Соцфин (образование)
годовая
1 апреля после отчетного периода
5
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Услуги образования» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 85), независимо от численности работающих.
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
Услуги образования
квартальная
10 числа после отчетного периода
Статистика здравоохранения
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами деятельности: «Деятельность в области здравоохранения» согласно коду Общего классификатора видов
экономической деятельности (далее - ОКЭД) - 86, «Предоставление социальных услуг с обеспечением проживания» ОКЭД - 87, «Предоставление социальных услуг без обеспечения проживания» ОКЭД - 88
независимо от формы собственности и численности.
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения
Соцфин (здравоохранение)
годовая
1 апреля после отчетного периода
2
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видами деятельности «Здравоохранение и социальные услуги» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 86, 87, 88), независимо от численности работающих.
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
Услуги здравоохранения
квартальная
10 числа после отчетного периода
3

Қызметінің негізгі және қосалқы түрлері экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасы (5-таңбалы ЭҚЖЖ) бойынша 86.10.3-кодына сәйкес «Санаториялық-курорттық ұйымдардың қызметі» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Санаториялық-курорттық ұйымның қызметі туралы есеп
1-санаторий
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтар
4
Еңбек қызметімен байланысты жазатайым оқиғалар мен қызметкерлер денсаулығының өзге де зақымдануларын тексеру және есепке алу ережесіне сәйкес атына жазатайым оқиға тіркелген заңды тұлғалар.
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
7-ТПЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпан
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Тұруды қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсетуге (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 87, 88 кодтары), бағытталған қызметті жүзеге асыратын, меншік нысаны мен ведомстволық тиістілігіне қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымның есебі
3-әлеуметтік қамсыздандыру
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Үй шаруашылықтары.
Халықтың тұрмыс сапасы
D-002
жылына бір рет
есепті кезендегі 10 наурыз
2
Үй шаруашылықтары.
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
D 003
тоқсандық
13 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
14 қазан
3
Үй шаруашылықтары.
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама
D 004
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
21 қазан
4
Үй шаруашылықтары.
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы
D 005
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
21 қазан
5
Үй шаруашылықтары.
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
D 006
жылдық
30 желтоқсан
6
Үй шаруашылықтары.
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
D 008
жылдық (тоқсан сайынғы нақтыланумен)
3 ақпан
Құқық бұзушылық статистикасы
1
Үй шаруашылығында тұратын 18 және одан үлкен жастағы әйелдер.
Тұрмыстық зорлық-зомбылық (сұрақнама)
БН
біржолғы
16 қараша
Респонденттер мен пайдаланушыларды зерттеу
1
Статистикалық нысандарды ұсынатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады.
Респонденттердің пікіртерімі
Q-001
жылына бір рет
10 қыркүйек
2
Статистикалық нысандарды ұсынатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады.
Пайдаланушылардың пікіртерімі
Q-002
жылына бір рет
10 қыркүйек
2-бөлім. Мемлекеттік органдар жүргізетін ведомстволық статистикалық байқаулар
р/с №
Респонденттер тобы
Статистикалық нысан атауы
Статистикалық нысан индексі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну күні
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Суды ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетика үшін пайдаланатын пайдаланушыларға
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
2-ТП (сушар)
жылдық

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности, индивидуальные предприниматели согласно коду по Номенклатуре видов экономической деятельности (ОКЭД 5-ти значный) 86.10.3 «Деятельность санаторно-курортных организаций».
Отчет о деятельности санаторно-курортной организации
1-санаторий
годовая
25 января после отчетного периода
4
Юридические лица, на которых был зарегистрирован несчастный случай в соответствии с правилами расследования и учета несчастных случаев и иных повреждений здоровья работников, связанных с трудовой деятельностью.
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
7-ТПЗ
годовая
25 февраля после отчетного периода
Статистика социального обеспечения
1
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, деятельность которых направлена на оказание социальных услуг с обеспечением проживания (коды 87, 88 Общего классификатора видов экономической деятельности), независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
3-собес
годовая
10 января после отчетного периода
Статистика уровня жизни
1
Домашние хозяйства.
Качество жизни населения
D 002
один раз в год
10 марта отчетного периода
2
Домашние хозяйства.
Дневник учета ежедневных расходов
D 003
квартальная
13 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
3
Домашние хозяйства.
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств
D 004
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
21 октября
4
Домашние хозяйства.
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов
D 005
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
21 октября
5
Домашние хозяйства.
Вопросник для основного интервью
D 006
годовая
30 декабря
6
Домашние хозяйства.
Контрольная карточка состава домохозяйства
D 008
годовая (с ежеквартальным уточнением)
3 февраля
Статистика правонарушений
1
Женщины в возрасте 18 лет и страше, проживающие в домашних хозяйствах.
Бытовое насилие (вопросник)
БН
единовременная
16 ноября
Обследования респондентов и пользователей
1
Юридические и физические лица, представляющие статистические формы.
Опрос респондентов
Q-001
один раз в год
10 сентября
2
Юридические и физические лица, представляющие статистические формы.
Опрос пользователей
Q-002
один раз в год
10 сентября
Раздел 2. Ведомственные статистические наблюдения,
проводимые государственными органами
№ п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, для производственных, коммунальных-бытовых нужд и гидроэнергетики
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
2-ТП (водхоз)
годовая

Суды ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін пайдаланатын су пайдаланушылар есептік жылғы 1 желтоқсаннан кешіктермей суды өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетика пайдаланатын су үшін пайдаланушылар есепті жылдан кейінгі жылғы 10 қаңтардан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
3 (жылдық)
жылдық
Мемлекеттік орман иеленушілер - 10 қаңтар, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – 25 ақпан
2
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлер бар жеке және мемлекеттік орман иеленушілер
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
1
жылдық
25 наурыз
3
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлері бар мемлекеттік орман иеленушілер
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу
2
5 жылда бір рет
25 наурыз
4
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекцияларды
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
4-ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
Мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейін 1 шілдеде, 10 қаңтарда, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейін 10 шілдеде, 25 ақпанда
5
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық орман шаруашылығы аумақтық инспекциялары, «Қазақ орман орналастыру кәсіпорны» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
8-ОШ
жылдық
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары – 10 қарашаға дейін, облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық инспекциялары – 20 қарашаға дейін, «Қазақ орман орналастыру кәсіпорны» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны – 15 қаңтарға дейін
6
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
13 ОШ (орман шаруашылығы)
жылына бір рет

не позднее 1 декабря отчетного года водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января следующего за отчетным годом водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых отходов нужд и гидроэнергетики
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
3 (годовая)
годовая
Государственные лесовладельцы 10 января, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира 25-февраля
2
Частные и государственные лесовладельцы, в ведении которых находятся покрытые лесом земли площадью более 1 гектара
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
1
годовая
25 марта
3
Государственные лесовладельцы, в ведении которых находится покрытые лесом угодья площадью больше 1 гектара
Распределение площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
2
один раз в 5 лет
25 марта
4
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
4 ЛХ
(лесное хозяйство)
полугодовая
Государственные лесовладельцы – 1 июля, 10 января после отчетного периода числа, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10 июля, 25 февраля числа после отчетного периода
5
Государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства, Республиканское государственное казенное предприятие «Казахское лесоустроительное предприятие»
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
8 ЛХ
годовая
Государственные учреждения лесного хозяйства государственные, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября, областные территориальные инспекции лесного и охотничного хозяйства до 20-ноября, Республиканское государственное казенное предприятие «Казахское лесоустроительное предприятие» - до 15 января
6
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
13 ЛХ (лесное хозяйство)
Один раз в год

Мемлекеттік орман иеленушілер – 10 қаңтарда, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – 25 ақпанда
7
Аймақтық орман тұқымы станциялары, Қазақ республикалық орман тұқымы мекемесі, облыс әкімдіктерінің орман бөлімдері басқармалары
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
17 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
Аймақтық орман тұқымы станциялары – есептік кезеңнен кейін 10 қаңтарда, Қазақ республикалық орман тұқымы мекемесі есептік кезеңнен кейін 20 қаңтарда
8
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстык орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Орман өрттері туралы есеп
1 өрт (орман)
онкүндік
Мемлекеттік орман иеленушілер 9, 19, 29; облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – 10, 20, 30 күндері
9
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
5 орманша
тоқсандық
Мемлекеттік орман иеленушілер – есептік кезеңнен кейін 25-інде, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - есептік кезеңнен кейін 1-інде
10
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
ОТ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 10-ында
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1
Аудандық (қалалық) халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық, Астана және Алматы қалаларының халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
3-тұрғын үй көмегі
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 15-күні
2
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Еңбек нарығының жағдайы және жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау туралы есеп
2-Е (еңбек нарығы)
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 10-күні
3
Аудандық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
1-Е (жұмысқа орналастыру)
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 2-күні
4
Өзінің орналасқан жері бойынша ұйымдар (заңды тұлғалар), олардың филиалдары және өкілдіктері, аудандық (қалалық) жұмыспен қамту қамту жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Жасырын жұмыссыздық туралы мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 3-күні
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Екінші деңгейдегі банктер, банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар инфрақұрылымдық облигация ұстаушылардың өкілдері
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
1-ОПЗ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 5-күні
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
1
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының Дене шынықтыру және спорт басқармалары
Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамыту туралы есеп
1-ФК
жартыжылдық

Государственные лесовладельцы 10 января, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 25 февраля
7
Зональные лесосеменные станции; Казахское республиканское лесосеменное учреждение, управления лесных отделов акиматов областей
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород (индекс
17 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
Зональные лесосеменные станции 10 января после отчетного периода, Казахское республиканское лесосеменное учреждение -20 января после отчетного периода
8
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесных пожарах
1 пожар (лес)
декадная
Государственные лесовалдельцы 9, 19, 29 числа, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира 10, 20, 30 числа
9
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о нарушениях лесного законодательства
5-лесхоз
квартальная
Государственные лесовладельцы – 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 1 числа после отчетного периода
10
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
индекс ЛД
квартальная
10 числа после
отчетного периода
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1
Районные (городские) уполномоченные органы социальной защиты населения,
областные, городов Астаны и Алматы, уполномоченные органы социальной защиты населения, Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
3-жилищная помощь
квартальная
15 числа после отчетного периода
2
Районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
2-Т (рынок труда)
квартальная
10 числа после отчетного периода
3
Районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
1-Т (трудоустройство)
месячная
2 числа после
отчетного периода
4
Организации (юридические лица), их филиалы и представительства по месту своего нахождения, районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
3-ТН (скрытая безработица)
месячная
3 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Банки второго уровня, организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, представителями держателей инфраструктурных облигаций
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
1-ОПЗ
месячная
5 числа после отчетного периода
Комитет по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
1
Управления физической культуры и спорта областей, городов Астаны, Алматы
Отчет о развитии физической культуры и спорта Республики Казахстан
1-ФК
полугодовая

15 қаңтар, 15 шілде
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
1
Аудандық (қалалық) жер комитеттері, облыстық жер комитеттері
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
22
жылдық
15 қазан
2
Аудандық (қалалық) жер комитеттері, облыстық жер комитеттері
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
22-А
жылдық
15 қазан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Сыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын кәсіпорындар, оның ішінде өз қызметін Қазақстан Республикасында жүзеге асыратын бірлескен және шетелдік кәсіпорындар, шетелдік компаниялардың филиалдары мен өкілдіктері
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
1-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күні
2
Авиациялық, теңіз (өзен), автомобиль және құбыржолдар көлігі кәсіпорындары, ұйымдары, компаниялары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
2-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-күні
3
«Қазақстан темір жолы» РМК акционерлік қоғамы, «теміржол көлігінің кәсіпорындары, ұйымдары, компаниялары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп
3-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-күні
4
Көлік агенттііктері және экспедициялары, көлік кәсіпорындарының – теміржолдан басқа резидент емес барлық көлік түрлерінің өкілдері
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
4-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-күні
5
Қосалқы және қосымша көлік қызметімен айналысатын кәсіпорындар
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
5-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-күні
6
«Қазақтелеком» акционерлік қоғамы, «Қазпочта» акционерлік қоғамы, сондай-ақ меншік нысанына қарамастан, жоғарыда көрсетілген құрылымдарға кірмейтін басқа да байланыс кәсіпорындары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп
6-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-күні
7
Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару органдары
Мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операциялары туралы есеп
7-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күні
8
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
9-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 20-күні
9
Сыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын бірлескен, шетелдік кәсіпорындар
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
10-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күні
10
Сақтандыру ұйымдары
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ЖС
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 20-күні
11
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ӨС
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 20-күні
12
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ( ҚР ҰБ), Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі (Қаржымині)
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
14-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күні
13
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы; брокерлер және (немесе) дилерлер; инвестициялық протфельді басқаратын компаниялар; бағалы қағаздардың номиналды ұстаушылары және тіркеушілері; зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар; зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды дербес жүзеге асыратын жинақтаушы зейнетақы қорлар
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
15-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-күні
14
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы және Ұлттық почта операторы
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп
16-ТБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 15-күні
15
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
17-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 25-күні
16
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы есеп
11-ОБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 10-күні
17
Кәсіпорындар
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ТБЗ-1
біржолғы
респонденттердің анықталу шамасына қарай жыл ішінде
18
Екінші деңгейдегі банктер
Салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
1-СБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 8-күні
19
Екінші деңгейдегі банктер
Қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
2-СБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 8-күні
20
Екінші деңгейдегі банктер
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
3-СБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 8-күні
21
Екінші деңгейдегі банктер
Берілген қарыздар туралы есеп
4-СБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 8-күні
22
Екінші деңгейдегі банктер
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
5-СБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 7-күні
23
Екінші деңгейдегі банктер
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
7-СБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 9-күні
24
Екінші деңгейдегі банктер және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша есебі
8-СБ
апта сайынғы
есептік кезеңнен кейінгі 2-күн
25
Екінші деңгейдегі банктер және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есебі
9-СБ
күн сайынғы

15 января, 15 июля
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами
Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1
Районные (городские) земельные комитеты, Областные земельные комитеты
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября ______ года
22
годовая
15 октября
2
Районные (городские) земельные комитеты, Областные земельные комитеты
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
22-А
годовая
15 октября
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Предприятия, осуществляющие внешнеэкономические операции, в том числе совместные и иностранные предприятия, филиалы и представительства иностранных компаний, осуществляющих свою деятельность в Республике Казахстан
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
1-ПБ
квартальная
10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Предприятия, организации, компании авиационного, морского (речного), автомобильного и трубопроводного транспорта
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
2-ПБ
квартальная
30 числа после отчетного периода
3
РГП «Қазақстан темір жолы», предприятия организации, компании, экспедиции и агентства железнодорожного транспорта
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
3-ПБ
квартальная
30 числа после отчетного периода
4
Транспортные агентства и экспедиции, представители транспортных предприятий-нерезидентов всех видов транспорта, кроме железнодорожного
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
4-ПБ
квартальная
30 числа после отчетного периода
5
Предприятия, занимающиеся вспомогательной и дополнительной транспортной деятельностью
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
5-ПБ
квартальная
30 числа после отчетного периода
6
Акционерное общество «Казахтелеком», акционерное общество «Казпочта»", а также другие предприятия связи, независимо от форм собственности, не входящие в вышеназванные структуры
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
6-ПБ
квартальная
30 числа после отчетного периода
7
Органы государственного управления Республики Казахстан
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
7-ПБ
квартальная
30 числа первого месяца после отчетного периода
8
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
9-ПБ
квартальная
20 числа после отчетного периода
9
Совместные, иностранные предприятия, осуществляющие внешнеэкономические операции
Отчет о международных операциях с нерезидентами
10-ПБ
квартальная
30 числа первого месяца после отчетного периода
10
Страховые организации
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование
11-ПБ-ОС
квартальная
20 числа после отчетного периода
11
Страховые организации, осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли «страхование жизни»
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
11-ПБ-СЖ
квартальная
20 числа после отчетного периода
12
Национальный Банк Республики Казахстан (НБ РК), Министерство финансов Республики Казахстан (МФ РК)
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
14-ПБ
квартальная
30 числа первого месяца после отчетного периода
13
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»; брокеры и (или) дилеры; компании по управлению инвестиционным портфелем; номинальными держателями и регистраторами ценных бумаг; организациями, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами; накопительными пенсионными фондами, самостоятельно осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
15-ПБ
месячная
15 числа после отчетного периода
14
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана» и Национальный оператор почты
Отчет о движении наличной иностранной валюты
16-ПБ
квартальная
25 числа после отчетного периода
15
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
17-ПБ
квартальная
10 числа после отчетного периода
16
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
11-ОБ
квартальная
в течение года по мере выявления респондентов
17
Предприятия
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
ОПБ-1
единовременная
8 числа после отчетного периода
18
Банки второго уровня
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
1-СБ
месячная
8 числа после отчетного периода
19
Банки второго уровня
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
2-СБ
месячная
8 числа после отчетного периода
20
Банки второго уровня
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
3-СБ
месячная
8 числа после отчетного периода
21
Банки второго уровня
Отчет о предоставленных займах
4-СБ
месячная
7 числа после отчетного периода
22
Банки второго уровня
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
5-СБ
месячная
15 числа после отчетного периода
23
Банки второго уровня
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
7-СБ
месячная
9 числа после отчетного периода
24
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
8-СБ
еженедельная
2 числа после отчетного периода
25
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о внебиржевых операциях банков
9-СБ
ежедневная

есептік күннен кейінгі күні сағат 17:00-ге дейін
26
Екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің филиалдары
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп
10-СБ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
27
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
СО
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 25-күні
28
Екінші деңгейдегі банктер және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есебі
11-СБ
жылдық
есептік кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
29
Екінші деңгейдегі банктер
Банкаралық активтер және міндеттемелер бойынша есеп
1-ФС
тоқсандық
2014 жылғы 4 тоқсанға есепті кезеңнен кейінгі 10-жұмыс күні
30
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-СА
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 25-күні
31
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-ПА
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 25-күні

на следующий день после отчетного до 17:00 часов
26
Банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также филиалы Национального Банка Республики Казахстан
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
10-СБ
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
27
Страховые (перестраховочные) организации
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики (индекс)
СО
квартальная
25 числа после отчетного периода
28
Банки второго уровня и акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
11- СБ
годовая
до 31 марта после отчетного периода
29
Банки второго уровня
Отчет по межбанковским активам и обязательствам
1- ФС
квартальная
за 4 квартал 2014 года на 10 рабочий день после отчетного периода
30
Единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-СА
квартальная
25 числа после отчетного периода
31
Единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-ПА
квартальная
25 числа после отчетного периода