Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 283 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 10 шілдеде № 11635 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2025 жылғы 2 сәуірдегі № 99 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.04.2025 № 99 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің жауапты хатшысы А.Д. Құрманғалиеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
Т. Дүйсенова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________________ Б. Сұлтанов

Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 283. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2015 года № 11635. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.04.2025 № 99.
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.04.2025 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специальных транспортных средств Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
2. Департаменту юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан".
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Курмангалиеву А.Д.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАНО
Министр финансов
Республики Казахстан
______________ Б. Султанов

2015 жылғы 10 маусым
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 28 сәуірдегі № 283
бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму
министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
Ескерту. Нормалар жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 09.11.2023 № 469 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Арнайы көлік құралдарын пайдалануға құқығы бар мемлекеттік мекемелер
Арнайы көлік құралдарының саны
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің аумақтық бөлімшелері
1.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті, Көкшетау қаласы
5
1-1.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Абай облысы бойынша департаменті, Семей қаласы
5
2.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті, Ақтөбе қаласы
4
3.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті, Қонаев қаласы
6
4.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті, Атырау қаласы
4
5.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті, Өскемен қаласы
4
6.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті, Тараз қаласы
6
6-1.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті, Талдықорған қаласы
4
7.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті, Орал қаласы
4
8.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті, Қарағанды қаласы
7
9.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті, Қызылорда қаласы
5
10.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті, Қостанай қаласы
4
11.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті, Ақтау қаласы
3
12.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті, Павлодар қаласы
5
13.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті, Петропавл қаласы
4
14.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті, Түркістан қаласы
11
14-1.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті, Жезқазған қаласы
2
15.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті, Астана қаласы
2
16.
Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті, Алматы қаласы
2

10 июня 2015 года
Утверждены
приказом Министра
здравоохранения и социального развития
Республики Казахстан
от 28 апреля 2015 года № 283
Натуральные нормы специальных транспортных средств Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Сноска. Натуральные нормы с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения РК от 09.11.2023 № 469 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственные учреждения, имеющие право использования специальных транспортных средств
Количество специальных транспортных средств
Территориальные подразделения Комитета труда и социальной защиты Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Акмолинской области, город Кокшетау
5
1-1.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по области Абай, город Семей
5
2.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Актюбинской области, город Актобе
4
3.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Алматинской области, город Конаев
6
4.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Атырауской области, город Атырау
4
5.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Восточно-Казахстанской области, город Усть-Каменогорск
4
6.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Жамбылской области, город Тараз
6
6-1.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по области Жетісу, город Талдыкорган
4
7.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Западно-Казахстанской области, город Уральск
4
8.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Карагандинской области, город Караганда
7
9.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Кызылординской области, город Кызылорда
5
10.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Костанайской области, город Костанай
4
11.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Мангистауской области, город Актау
3
12.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Павлодарской области, город Павлодар
5
13.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Северо-Казахстанской области, город Петропавловск
4
14.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по Туркестанской области, город Туркестан
11
14-1.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по области Ұлытау, город Жезказган
2
15.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по городу Астана, город Астана
2
16.
Департамент Комитета труда и социальной защиты по городу Алматы, город Алматы
2