Бейбіт уақытқа арналған Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ветеринарлық мүлікпен және қызметтік жануарлармен жабдықтау нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 314 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 11 шілдеде № 11645 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 22-бабы 2-тармағының 22-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Бейбіт уақытқа арналған Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ветеринарлық мүлікпен және қызметтік жануарлармен жабдықтау нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Тылының бастығы:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялау үшін осы бұйрықтың көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарына және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жолдасын;
3) бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің веб-сайтына орналастырсын;
4) ветеринарлық мүлікті және қызметтік жануарларды сатып алуды республикалық бюджеттен тиісті жылға бөлінген қаражат шегінде кезең- кезеңімен жүзеге асырсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
И. Тасмағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 5 маусым
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2015 жылғы 5 маусымдағы
№ 314 бұйрығымен
бекітілген
Бейбіт уақытқа арналған Қазақстан Республикасының Қарулы
Күштерін ветеринарлық мүлікпен және қызметтік жануарлармен
жабдықтау нормалары

Об утверждении норм снабжения ветеринарным имуществом и служебными животными Вооруженных Сил Республики Казахстан на мирное время
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 314. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 11 июля 2015 года № 11645.
В соответствии с подпунктом 22) пункта 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые нормы снабжения ветеринарным имуществом и служебными животными Вооруженных Сил Республики Казахстан на мирное время.
2. Начальнику Тыла Вооруженных Сил Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации копию настоящего приказа направить в печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования;
3) после официального опубликования приказ разместить на веб-сайте Министерства обороны Республики Казахстан;
4) осуществлять закуп ветеринарного имущества и служебных животных поэтапно в пределах выделенных средств из республиканского бюджета на соответствующий год.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра обороны - начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
И.Тасмагамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_____________ Б. Султанов
5 июня 2015 года
Утверждены
приказом Министра обороны
Республики Казахстан
от 5 июня 2015 года № 314
Нормы
снабжения ветеринарным имуществом и служебными животными
Вооруженных Сил Республики Казахстан на мирное время

Ескерту. Нормаларға өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 28.12.2023 № 1383 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Емдеу-профилактикалық жұмысқа арналған ветеринарлық (дәрі-дәрмектер, антибиотиктер, дәрумендер) және биологиялық (вакциналар, сарысулар, антигендер) препараттармен жабдықтау нормалары
Р/с №
Жабдықтау нормаларының атауы
Өлшем бірлігі
Саны

Сноска. Нормы с изменениями, внесенными приказом Министра обороны РК от 28.12.2023 № 1383 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Нормы снабжения ветеринарными (медикаментами, антибиотики,
витамины) и биологическими препаратами (вакцины,
сыворотки, антигены) для лечебно-профилактической работы
№ п/п
Наименование норм снабжения
Единица измерения
Количество

Жегетін аттарға арналған бұдырлы таға 4 саңылауы бар тағаға 5 дана (таулы аудандарда - 6 дана) және 3 саңылауы бар тағаға 5 дана (таулы аудандарда – 6 дана), оның ішінде 50 пайыз үшкір және 50 пайыз доғал есебінен беріледі.
Мінетін аттарға арналған бұдырлы таға бір тағаға 3 дана (таулы аудандарда - 4 дана), оның ішінде 50 пайыз үшкір және 50 пайыз доғал есебінен беріледі.
Кілттер тағалау құралының жиынтығына қосымша беріледі. Аттар саны 25-тен аз бөлімшелерге 1 кілт беріледі.

Шипы для обозных лошадей отпускаются из расчета 5 штук (в горных районах - 6 штук) на подкову с 4 отверстиями и 5 штук (в горных районах - 6 штук) на подкову с 3 отверстиями, в том числе 50 процентов острых и 50 процентов тупых.
Шипы для верховых лошадей отпускаются из расчета 3 штук (в горных районах - 4 штук) на подкову, в том числе 50 процентов острых и 50 процентов тупых.
Ключи отпускаются дополнительно к комплекту ковочного инструмента. Для подразделений с количеством лошадей менее 25 отпускается 1 ключ.