Міндетті экологиялық аудит жүргізу туралы қорытындының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 343 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 22 шілдеде № 11726 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 135 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 27.04.2023 № 135 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 17 бабының 14) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған міндетті экологиялық аудит жүргізу туралы қорытындының нысаны бекітілсін.
2. "Міндетті экологиялық аудит жөніндегі қорытындының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 13 ақпандағы № 43-ө бұйрығының (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4554 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде 2007 жыл, сәуір № 4, 109-құжат жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықтың көшірмесін мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Энергетика вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
В. Школьник
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
________________Е. Досаев
2015 жылғы 23 маусым
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 11 мамырдағы
№ 343 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Міндетті экологиялық аудит жүргізу туралы қорытынды
Ескерту. Нысанға өзгеріс енгізілді – ҚР Энергетика министрінің 14.02.2017 № 51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20__ жылғы "___" ____________ № ______
________________________________________басшысына
(аудитке жататын субъектінің тегі, аты, әкесінің
аты (ол болған жағдайда) немесе толық атауы
(жеке немесе заңды тұлға)
БСН (ЖСН)* ______________________________________
Мекен-жайы ______________________________________
Міндетті экологиялық аудит жөніндегі қорытынды
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі (аумақтық

Об утверждении формы заключения об обязательном экологическом аудите
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 12 мая 2015 года № 343. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2015 года № 11726. Утратил силу приказом и.о. Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 27 апреля 2023 года № 135.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра экологии и природных ресурсов РК от 27.04.2023 № 135.
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Экологического кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму заключения об обязательном экологическом аудите.
2. Признать утратившим силу приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года № 43-п "Об утверждении формы заключения об обязательном экологическом аудите" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4554, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, апрель 2007, № 4, ст. 109).
3. Комитету экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование копии настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в периодические печатные издания и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
В. Школьник
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
________________ Е. Досаев
23 июня 2015 года
Утверждена
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 12 мая 2015 года № 343
Форма
Заключение об обязательном экологическом аудите
"___" __________ 20 __ года № _______
Руководителю _________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или
полное наименование аудируемого субъекта
(физическое или юридическое лицо)
БИН (ИИН)* ___________________________________
Адрес ________________________________________
Заключение об обязательном экологическом аудите
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Экологического

бөлімше) Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық
кодексінің 17-бабындағы 14) тармақшасына сәйкес _____________________
_____________________________________________________________________
(аудитке жататын субъектінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған
жағдайда) немесе толық атауы)
міндетті экологиялық аудит өткізу туралы шешім қабылдады.
Аудитке жататын субъектінің мекен-жайы: _____________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аудитке жататын субъектінің шаруашылық және өзге де қызметімен
байланысты қоршаған орта үшін болатын мүмкін қауіп-қатерлердің
сипаты:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Міндетті экологиялық аудит өткізу үшін негіздер:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органға міндетті
экологиялық аудиттің нәтижелері бойынша экологиялық аудиторлық есеп
берудің (алған кезден бастап алты айдан аспайтын) мерзімі:___________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының
Бас мемлекеттік экологиялық
инспекторы
Мөр Күні
Ескертпе:
Міндетті экологиялық аудит жүргізу туралы қорытынды Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің ресми бланкінде ресімделеді.
* Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) және жеке сәйкестендіру
нөмірі (ЖСН) бар болған жағдайда көрсетіледі.

кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Министерство
энергетики Республики Казахстан (территориальное подразделение)
приняло решение о проведении обязательного экологического аудита_____
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или полное наименование
аудируемого субъекта)
Местонахождение аудируемого субъекта:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________
Характер возможных рисков для окружающей среды, связанных с
хозяйственной и иной деятельностью аудируемого субъекта:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Основания для проведения обязательного экологического аудита:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Срок представления экологического аудиторского отчета по
результатам обязательного экологического аудита в уполномоченный
орган в области охраны окружающей среды:_____________________________
_____________________________________________________________________
(не более шести месяцев с момента получения)
Главный государственный
экологический инспектор
Республики Казахстан
Печать Дата
Примечание:
Заключение об обязательном экологическом аудите оформляется на официальном бланке Комитета экологического регулирования и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан.
Сноска. Примечание в редакции приказа Министра энергетики РК от 14.02.2017 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
* Бизнес-идентификационный номер (БИН) и индивидуальный
идентификационный номер (ИИН) и указываются в случае их наличия.