Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланында жанар және жағармай материалдары қызметінің табельдік техникалық құралдарымен және мүлкімен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 421 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 24 шілдеде № 11757 тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Ішкі істер министрінің 29.05.2019 № 484 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабы 4-тармағына және "Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы туралы 2015 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланында жанар және жағармай материалдары қызметінің табельдік техникалық құралдарымен және мүлкімен жабдықтаудың заттай нормалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ішкі істер министрінің 29.05.2019 № 484 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланның Бас қолбасшылығы (Р.Ф, Жақсылықов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении натуральных норм снабжения табельными техническими средствами и имуществом службы горючего и смазочных материалов в Национальной гвардии Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 421. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июля 2015 года № 11757.
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 29.05.2019 № 484 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" и пунктом 1 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 10 января 2015 года "О Национальной гвардии Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Натуральные нормы снабжения табельными техническими средствами и имуществом службы горючего и смазочных материалов в Национальной гвардии Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 29.05.2019 № 484 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан (Жаксылыков Р.Ф.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің орынбасары полиция полковнигі Б.Б. Бисенқұловқа және Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланына (Р.Ф. Жақсылықов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-лейтенанты
Қ.Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 30 сәуірдегі
№ 421 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланында жанар және жағармай материалдары қызметінің табельдік техникалық құралдарымен және мүлкімен жабдықтаудың заттай нормалары

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан полковника полиции Бисенкулова Б.Б. и Национальной гвардии Республики Казахстан (Жаксылыкова Р.Ф.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-лейтенант полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б.Т. Султанов
" " ________ 2015 года
Утверждены приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 30 апреля 2015 года № 421
Натуральные нормы снабжения табельными техническими средствами и имуществом службы горючего и смазочных материалов в Национальной гвардии Республики Казахстан