Патенттік сенім білдірілген өкіл куәлігінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 383 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 шілдеде № 11814 болып тіркелді.
"Селекциялық жетiстiктердi қорғау туралы" 1999 жылғы 13 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 22-4-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Патент Заңы" 1999 жылғы 16 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабы 1-тармағына, "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердiң атаулары туралы" 1999 жылғы 26 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 1-тармағына және "Интегралдық микросхемалар топологияларын құқықтық қорғау туралы" 2001 жылғы 29 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған патенттік сенім білдірілген өкіл куәлігінің нысаны бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Зияткерлiк меншiк құқығы департаменті заңнамада белгiленген тәртiпте осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркелуiн және ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң жетекшiлiк ететiн орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрi
Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 8 шілдедегі
№ 383 бұйрығымен
Бекітілген
нысан
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІ
ПАТЕНТТІК СЕНІМ БІЛДІРІЛГЕН ӨКІЛДІҢ
КУӘЛІГІ
Қазақстан Республикасының патенттік сенім білдірілген өкіл
ретінде тіркелген (Т.А.Ә.) (бар болған жағдайда)_____________________
_____________________________________________________________берілді.
Тіркеу туралы жазба Патенттік сенім білдірілген өкілдер
тізіліміне 20 __ жығы "__" ______________ № ___________ енгізілді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің орынбасары

Об утверждении формы свидетельства патентного поверенного
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 383. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 июля 2015 года № 11814.
В соответствии с пунктом 1 статьи 22-4 Закона Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "Об охране селекционных достижений", пунктом 1 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "Патентный Закон Республики Казахстан", с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 26 июля 1999 года "О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров", с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 29 июня 2001 года "О правовой охране топологий интегральных микросхем", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму свидетельства патентного поверенного.
2. Департаменту по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование в порядке, установленном законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Б. Имашев
Утверждена
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 8 июля 2015 года № 383
Форма
МИНИСТЕРСТВО ЮСТИЦИИ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
СВИДЕТЕЛЬСТВО
ПАТЕНТНОГО ПОВЕРЕННОГО
Выдано (Ф.И.О.) (при наличии)_________________________________
_____________________________________________, зарегистрированному (ой) в качестве патентного поверенного.
Запись о регистрации внесена в Реестр патентных поверенных
"__" _________ 20____ года за № ______.
Заместитель Министра юстиции
Республики Казахстан