Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 29 маусымдағы № 466 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 3 тамызда № 11821 болып тіркелді
Ескерту. Бұйрықтың атауы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 15.12.2015 № 776 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 164-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттерін бекіту.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 15.12.2015 № 776 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік–жекешелік әріптестікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                            М. Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
__________ Б. Сұлтанов
8 шілде 2015 жыл
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министірнің
2015 жылғы 29 маусымдағы
№ 466 бұйрығымен бекітілді

О лимитах государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, местных исполнительных органов на 2015-2017 годы
Приказ и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 466. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2015 года № 11821
Сноска. Заголовок в редакции приказа и.о Министра национальной экономики РК от 15.12.2015 № 776 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 164 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить лимиты государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, местных исполнительных органов на 2015-2017 годы.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа и.о Министра национальной экономики РК от 15.12.2015 № 776 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту бюджетных инвестиций и развития государственного частного партнерства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
Первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. министра                              М. Кусаинов
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
8 июля 2015 года
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 29 июня 2015 год № 466
Лимиты государственных обязательств по проектам
государственно-частного партнерства, в том числе
государственных концессионных обязательств, местных

Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған
мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелері,
оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері
Ескерту. Лимит жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 15.12.2015 № 776 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
мың теңге
р/р
Жергілікті атқарушы орган
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелері, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді қабылдау лимиті
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
ЖАО МЖӘ ММ лимиті
Қабылдау лимиті
ЖАО МЖӘ ММ лимиті
Қабылдау лимиті
ЖАО МЖӘ ММ лимиті
Қабылдау лимиті
1
Ақмола облысы

исполнительных органов на 2015-2017 годы
Сноска. Лимиты в редакции приказа и.о Министра национальной экономики РК от 15.12.2015 № 776 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
тыс. тенге
№ п/п
Местный исполнительный орган
Лимит государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, местных исполнительных органов
2015 год
2016 год
2017 год
Лимит ГО ГЧП МИО
Лимит принятия
Лимит ГО ГЧП МИО
Лимит принятия
Лимит ГО ГЧП МИО
Лимит принятия
1
Акмолинская область

297 761 606
Ескертпе: аббервиатуралардың толық жазылуы:
ЖАО – жергілікті атқарушы органдар
МЖӘ ММ – мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелер

297 761 606
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГО ГЧП – государственные обязательства по проектам государственно-частного партнерства
МИО – местные исполнительные органы