"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері әскери полиция органдарының арнайы көлік құралдары тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 71 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 377 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 3 тамызда № 11829 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 950 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 27.09.2023 № 950 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері әскери полиция органдарының арнайы көлік құралдары тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 71 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10429 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 наурызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері әскери полиция органдарының арнайы көлік құралдары тізбесіндегі 3-бөлімі атауының мемлекеттік тілдегі мәтіні мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жедел ден қою бөлімшелерінің арнайы автомобильдері", орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалады.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әскери полициясы бас басқармасының бастығы:
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін жолдасын;
2) бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялау үшін мерзімді баспасөз басылымдарына және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жолдасын;
3) бұйрықты мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
веб-сайтына орналастырсын.
3. Бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
4. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
И. Тасмағамбетов

О внесении изменения в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 71 "Об утверждении перечня специальных транспортных средств органов военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2015 года № 377. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2015 года № 11829. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 27 сентября 2023 года № 950.
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 27.09.2023 № 950 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Министра обороны Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 71 "Об утверждении перечня специальных транспортных средств органов военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10429, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 26 марта 2015 года) внести следующее изменение:
в заголовок раздела 3 Перечня специальных транспортных средств органов военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан, утвержденного указанным приказом, внесены изменения в тексте на государственном языке, текст на русском языке остается без изменений.
2. Начальнику Главного управления военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации, приказ направить в периодические печатные издания
и в информационно-правовую систему "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования;
3) после официального опубликования в периодических печатных изданиях приказ разместить на веб-сайте Министерства обороны Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением приказа возложить на первого заместителя Министра обороны – начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
И. Тасмагамбетов