"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 486 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 2 қазанда № 12131 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің
2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасына:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 398 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«398 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы
001 Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 002, 003, 010, 011, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 және 124 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
010 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
011 Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу»;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
6 «Қылмыстық-атқару жүйесі» функционалдық кіші тобында:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 сентября 2015 года № 486. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2015 года № 12131.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 17 октября 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 398 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"398 Управление коммунального имущества и государственных закупок города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 003, 010, 011, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 и 124 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
010 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
011 Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":

мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы бар 395 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«395 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
039 Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру»;
9 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер» функционалдық кіші тобында:
384 «Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
6 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасы бар 502 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«502 Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
018 Құқық қорғау органдары қызметкерлерінің кәсіби деңгейін жоғарылату және жоғары білімнен кейінгі білім беру»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 245 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«245 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен»;
мынадай мазмұндағы 246 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«246 «Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
1 «Әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 002, 017, 020, 021 және 022 бюджеттік бағдарламалары бар 395 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«395 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
002 Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017 Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020 Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021 Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022 Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Әлеуметтiк көмек» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 395 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"395 Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
039 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
наименование администратора бюджетных программ 384 "Управление пассажирского транспорта города Алматы" изложить в следующей редакции:
"384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
дополнить администратором бюджетных программ 502 с бюджетной программой 018 следующего содержания:
"502 Генеральная прокуратура Республики Казахстан
018 Повышение профессионального уровня и послевузовское образование сотрудников правоохранительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 245 с бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"245 Капитальные расходы организаций образования, подведомственных Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан
030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 246 следующего содержания:
"246 Увеличение уставного капитала АО "Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
дополнить администратором бюджетных программ 395 с бюджетными программами 002, 017, 020, 021 и 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"395 Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
002 Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
017 Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
020 Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
021 Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
022 Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":

мынадай мазмұндағы 011, 100, 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003 бюджеттік бағдарламасы бар 395 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«395 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
003 Жұмыспен қамту бағдарламасы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Қоғамдық жұмыстар
101 Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102 Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«004 Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 006, 007 және 008 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«006 Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын, «Халық қаһармандарын», Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және «Отан» орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
007 Тұрғын үйге көмек көрсету
008 Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек»;
мынадай мазмұндағы 101, 102, 103, 104, 105 және 106 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«009 Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
101 Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің және мүгедек балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
104 Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
105 Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту
106 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдармен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдармен қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 100 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«010 Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерді әлеуметтік қолдау
100 Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер»;
мынадай мазмұндағы 100 және 101 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«011 1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» жоғары атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
100 Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
101 Тұрғын үй-коммуналдық шығындар бойынша жеңілдіктер»;

дополнить администратором бюджетных программ 395 с бюджетной программой 003 с бюджетными подпрограммами 011, 100, 101 и 102 следующего содержания:
"395 Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
003 Программа занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Общественные работы
101 Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102 Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения";
дополнить бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"004 Государственная адресная социальная помощь
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 006, 007 и 008 следующего содержания:
"006 Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
007 Оказание жилищной помощи
008 Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 101, 102, 103, 104, 105 и 106 следующего содержания:
"009 Социальная поддержка инвалидов
101 Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам
102 Обеспечение санаторно-курортного лечения инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103 Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104 Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
105 Реабилитация инвалидов и ветеранов
106 Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими";
дополнить бюджетной программой 010 с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"010 Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
100 Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)";
дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"011 Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
100 Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местных сообщений (кроме такси)
101 Льготы по расходам на жилищно-коммунальные услуги";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 012, 015, 016, 018, 030 және 052 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«012 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015 Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016 Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018 Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030 Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052 Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
384 «Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 046 бюджеттік бағдарламасы бар 385 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«385 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
046 Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 395 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«395 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
001 Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить бюджетными программами 012, 015, 016, 018, 030 и 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"012 Государственные пособия на детей до 18 лет
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
015 Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
016 Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
018 Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
030 Обеспечение деятельности центров занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
052 Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
наименование администратора бюджетных программ 384 "Управление пассажирского транспорта города Алматы" изложить в следующей редакции:
"384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы";
дополнить администратором бюджетных программ 385 с бюджетной программой 046 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"385 Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
046 Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 395 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"395 Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 013 және 014 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«013 Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014 Ақпараттық жүйелер құру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 019 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«019 Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«026 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 028, 044, 045 және 053 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«028 Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044 Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045 Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053 Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 067, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 және 124 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«067 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
384 «Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы»;
385 «Алматы қаласының Автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«385 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы»;

дополнить бюджетными программами 013 и 014 следующего содержания:
"013 Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014 Создание информационных систем";
дополнить бюджетной программой 019 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"019 Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 026 следующего содержания:
"026 Капитальные расходы государственного органа";
дополнить бюджетными программами 028, 044, 045 и 053 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"028 Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
044 Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
045 Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
053 Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 067, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 и 124 следующего содержания:
"067 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
наименование администратора бюджетных программ 384 "Управление пассажирского транспорта города Алматы" изложить в следующей редакции:
"384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы";
наименование администратора бюджетных программ 385 "Управление автомобильных дорог города Алматы" изложить в следующей редакции:
"385 Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 031 бюджеттік бағдарламасы бар 395 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«395 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
031 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 033 бюджеттік бағдарламасы бар 396 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«396 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
033 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
1 «Мәдениет саласындағы қызмет» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 004 және 005 бюджеттік бағдарламалары бар 396 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«396 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
004 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
005 Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 006, 007, 008 және 009 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«006 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007 Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008 Театр және музыка өнерiн қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009 Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Спорт» функционалдық кіші тобында:
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 «Республикалық маңызы бар қала деңгейінде спорттық жарыстар өткiзу» және 003 «Әр түрлi спорт түрлерi бойынша республикалық маңызы бар қала құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалардың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«002 Жергілікті деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
003 Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы»;
3 «Ақпараттық кеңiстiк» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 395 с бюджетной программой 031 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"395 Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
031 Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 396 с бюджетной программой 033 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"396 Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы
033 Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
дополнить администратором бюджетных программ 396 с бюджетными программами 004 и 005 следующего содержания:
"396 Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы
"004 Проведение социально значимых и культурных мероприятий
005 Увековечение памяти деятелей государства";
дополнить бюджетными программами 006, 007, 008 и 009 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"006 Поддержка культурно-досуговой работы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
007 Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
008 Поддержка театрального и музыкального искусства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
009 Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
бюджетные программы 002 "Проведение спортивных соревнований на уровне города республиканского значения" и 003 "Подготовка и участие членов сборных команд города республиканского значения по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях" изложить в следующей редакции:
"002 Проведение спортивных соревнований на местном уровне
003 Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":

мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарламасы бар 384 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
014 Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау»;
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
384 «Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«015 Астана қаласының «Жаңа көлік жүйесі» жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 080 бюджеттік бағдарламасы бар 385 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«385 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
275 «Облыстың кәсіпкерлік басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«038 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
384 «Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы»;
385 «Алматы қаласының Автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«385 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 020 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«020 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 394, 395 және 396 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«394 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
395 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
396 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;

дополнить администратором бюджетных программ 384 с бюджетной программой 014 следующего содержания:
"384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
014 Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
наименование администратора бюджетных программ 384 "Управление пассажирского транспорта города Алматы" изложить в следующей редакции:
"384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы";
дополнить бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"015 Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 385 с бюджетной программой 080 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"385 Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области":
дополнить бюджетной программой 038 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"038 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование администратора бюджетных программ 384 "Управление пассажирского транспорта города Алматы" изложить в следующей редакции:
"384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы";
наименование администратора бюджетных программ 385 "Управление автомобильных дорог города Алматы" изложить в следующей редакции:
"385 Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы";
дополнить бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"020 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администраторами бюджетных программ 394, 395 и 396 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"394 Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
395 Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств
396 Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств";

мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 398 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«398 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау».
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі                             Б. Сұлтанов

дополнить администратором бюджетных программ 398 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"398 Управление коммунального имущества и государственных закупок города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов