"Нысанды киім (погонсыз) киіп жүруге құқығы бар лауазымды адамдардың тізбесін, нысанды киім (погонсыз) үлгілерін және нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 15-02/435 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 15-05/831 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 21 қазанда № 12187 болып тіркелді
«Өсімдіктер карантині туралы» 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Нысанды киім (погонсыз) киіп жүруге құқығы бар лауазымды адамдардың тізбесін, нысанды киім (погонсыз) үлгілерін және нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 15-02/435 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7967 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 802-806 (27877) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Нысанды киім (погонсыз) киіп жүруге құқығы бар лауазымды адамдардың тізбесін, нысанды киім (погонсыз) үлгілерін және нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру қағидаларын бекіту туралы»;
көрсетілген бұйрықтың 1-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру қағидалары бекітілсін.»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Нысанды киім (погонсыз) үлгілері» деген 2-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Өсімдіктер карантині саласындағы мемлекеттік бақылауды және қадағалауды тікелей жүзеге асыратын лауазымды адамдарды нысанды (погонсыз) киіммен (бұдан әрі - нысанды киім) қамтамасыз ету Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 маусымдағы № 15-2/509 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11638 болып тіркелген) бекітілген өсімдіктер карантині саласында мемлекеттік қадағалауды тікелей жүзеге асыратын лауазымды адамдарды нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларының негізінде жүзеге асырылады.»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру туралы ережесі» деген 3-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру туралы қағидалары»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Осы нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) «Өсімдіктер карантині туралы» 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленді және өсімдіктер карантині саласындағы мемлекеттік бақылауды және қадағалауды тікелей жүзеге асыратын лауазымды адамдардың нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру тәртібін айқындайды.»;
2-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Осы Қағидаларда пайдаланылатын негізгі ұғымдар мен анықтамалар:».
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 августа 2012 года № 15-02/435 "Об утверждении перечня должностных лиц имеющих право на ношение форменной одежды (без погон), образцов форменной одежды (без погон) и Правил ношения форменной одежды (без погон)"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 сентября 2015 года № 15-05/831. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2015 года № 12187
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года «О карантине растений» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 августа 2012 года № 15-02/435 «Об утверждения перечня должностных лиц имеющих право на ношение форменной одежды (без погон), образцов форменной одежды (без погон) и Правил ношения форменной одежды (без погон)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7967, опубликованный 5 декабря 2012 года в газете «Казахстанская правда» № 421-422 (27240-27241)) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждения перечня должностных лиц, имеющих право на ношение форменной одежды (без погон), образцов форменной одежды (без погон) и Правил ношения форменной одежды (без погон)»;
в подпункте 3) пункта 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 2 «Образцы форменной одежды (без погон)», утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Обеспечение форменной одеждой (без погон) должностных лиц, непосредственно осуществляющих государственный контроль (надзор) в области карантина растений (далее - форменная одежда) осуществляется на основании натуральных норм обеспечения форменной одеждой (без погон) должностных лиц, непосредственно осуществляющих государственный надзор в области карантина растений, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июня 2015 года № 15-2/509 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11638).»;
в приложении 3 «Правила ношения форменной одежды (без погон)», утвержденном указанным приказом:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в части первой пункта 2 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков