Салық құпиясын құрайтын мәліметтерге рұқсаты бар сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау уәкілетті органдары лауазымды адамдарының тізбесін бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2015 жылғы 30 қарашадағы 15-НҚ нормативтік қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 21 желтоқсанда № 12445 болып тіркелді. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2018 жылғы 11 тамыздағы № 16-НҚ нормативтік қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 11.08.2018 № 16-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) нормативтік қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 557-бабы 3-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес, Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі - Есеп комитеті) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Салық құпиясын құрайтын мәліметтерге рұқсаты бар сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау уәкілетті органдары лауазымды адамдарының тізбесі бекітілсін.
2. Заң бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы нормативтік қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы нормативтік қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы нормативтік қаулының Есеп комитетінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Нормативтік қаулының орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы нормативтік қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қ.Жаңбыршин
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің 2015 жылғы
30 қарашадағы № 15-НҚ
нормативтік қаулысымен
бекітілген
Салық құпиясын құрайтын мәліметтерге рұқсаты бар сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау уәкілетті органдары лауазымды адамдарының тізбесі
1. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп
комитеті
1. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мүшелері.

Об утверждении Перечня должностных лиц уполномоченных органов внешнего государственного аудита и финансового контроля, имеющих доступ к сведениям, составляющим налоговую тайну
Нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 30 ноября 2015 года № 15-НҚ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2015 года № 12445. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 11 августа 2018 года № 16-НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 11.08.2018 № 16-НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 3 статьи 557 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее – Счетный комитет) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень должностных лиц уполномоченных органов внешнего государственного аудита и финансового контроля, имеющих доступ к сведениям, составляющим налоговую тайну.
2. Юридическому отделу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего нормативного постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего нормативного постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего нормативного постановления на интернет-ресурсе Счетного комитета.
3. Контроль за исполнением нормативного постановления возложить на руководителя аппарата Счетного комитета.
4. Настоящее нормативное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
К. Джанбурчин
Утвержден
нормативным постановлением
Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета
от 30 ноября 2015 года № 15-НҚ
Перечень должностных лиц уполномоченных органов внешнего
государственного аудита и финансового контроля, имеющих доступ
к сведениям, составляющим налоговую тайну
1. Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета.
1. Члены Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.

2. Мемлекеттік аудитті жүргізуге жауапты құрылымдық бөлімшелердің басшылары және олардың орынбасарлары.
3. Ішкі аудит жүргізуге жауапты құрылымдық бөлімшенің басшысы және оның орынбасарлары.
4. Мемлекеттік аудитті жүргізуге жауапты құрылымдық бөлімшелердің мемлекеттік аудит топтарының жетекшілері, бас консультант-бас мемлекеттік аудиторлары.
2. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссиялары
1. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссияларының мүшелері.
2. Мемлекеттік аудитті жүргізуге жауапты құрылымдық бөлімшелердің басшылары.
3. Мемлекеттік аудитті жүргізуге жауапты құрылымдық бөлімшелердің бас инспектор-бас мемлекеттік аудиторлары, бас маман-бас мемлекеттік аудиторлары.
4. Ішкі аудитті және сапа бақылауын жүргізуге жауапты құрылымдық бөлімшелердің басшылары, бас инспекторлары және бас мамандары.

2. Руководители структурных подразделений, ответственных за проведение государственного аудита, и их заместители.
3. Руководитель структурного подразделения, ответственного за проведение внутреннего аудита, и его заместители.
4. Руководители групп государственного аудита, главные консультанты-главные государственные аудиторы структурных подразделений, ответственных за проведение государственного аудита.
2. Ревизионные комиссии областей, городов республиканского
значения, столицы
1. Члены ревизионных комиссий областей, городов республиканского значения, столицы.
2. Руководители структурных подразделений, ответственных за проведение государственного аудита.
3. Главные инспекторы-главные государственные аудиторы, главные специалисты-главные государственные аудиторы структурных подразделений, ответственных за проведение государственного аудита.
4. Руководители, главные инспекторы и главные специалисты структурных подразделений, ответственных за проведение внутреннего аудита и контроля качества.