Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің кеңсесі басшысының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-1-51 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 22 желтоқсанда № 12454 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Қаржы-шаруашылық бөлімі осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары А.К. Қабыкеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Е. Қошанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
___________ Т. Дүйсенова
2015 жылғы «__» ________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Кеңсесі Басшысының
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 25-1-51 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің ведомстволық
бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері
лауазымдарының тізілімі
«Ақпаратты техникалық қорғау орталығы» мемлекеттік мекемесі
Буын Деңгей Лауазымының атауы
А блогы - басқарушы персонал
А1
1
Мемлекеттік мекеме басшысы
1-1
Мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары
А2
1
Бас бухгалтер Қызмет басшысы
В блогы - негізгі персонал
В1
2
Бас сарапшы
В1
3
Жетекші сарапшы
В1
4
Аға сарапшы
В1
5
Сарапшы
«Ақпараттық қауіпсіздік саласындағы мамандарды даярлау және
олардың біліктілігін арттыру орталығы» мемлекеттік мекемесі
Буын Деңгей Лауазымының атауы
А блогы - басқарушы персонал
А1
1
Мемлекеттік мекеме басшысы
1-1
Мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары
А2
1
Бас бухгалтер
АЗ
1
Топ басшысы
В блогы - негізгі персонал
В1
2
Бас сарапшы
В1
3
Жетекші сарапшы
В1
4
Аға сарапшы
В1
5
Сарапшы
С блогы - әкімшілік персонал
С2
Аудармашы, әдіскер, бағдарламашы
С3
Әдіскер, бағдарламашы
«Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі»
республикалық мемлекеттік мекемесі
Буын Деңгей Лауазымының атауы
А блогы - басқарушы персонал
А2
1
Бас бухгалтер
А2
1-1
Бас бухгалтердің орынбасары
С блогы - әкімшілік персонал
С2
Бухгалтер, аудармашы, әдіскер, бағдарламашы
С3
Бухгалтер, аудармашы, әдіскер, бағдарламашы

Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 25-1-51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2015 года № 12454
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016 г.
В соответствии с пунктом 5 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Реестр должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Финансово-хозяйственному отделу Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Кабыкенова А.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Е. Кошанов
«СОГЛАСОВАНО»
Министр здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан
________________Т. Дуйсенова
«___» __________ 2015 года
Приложение
к приказу Руководителя
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 25-1-51
Реестр должностей гражданских служащих
подведомственных государственных учреждений
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Государственное учреждение
«Центр технической защиты информации»
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок А -управленческий персонал
Al
1
Руководитель государственного учреждения
1-1
Заместитель руководителя государственного учреждения
А2
1
Главный бухгалтер Руководитель службы
Блок В - основной персонал
Bl
2
Главный эксперт
Bl
3
Ведущий эксперт
Bl
4
Старший эксперт
Bl
5
Эксперт
Государственное учреждение
«Центр подготовки и повышения квалификации специалистов
в области информационной безопасности»
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок А - управленческий персонал
Al
1
Руководитель государственного учреждения
1-1
Заместитель руководителя государственного учреждения
А2
1
Главный бухгалтер
A3
1
Руководитель группы
Блок В - основной персонал
Bl
2
Главный эксперт
Bl
3
Ведущий эксперт
Bl
4
Старший эксперт
Bl
5
Эксперт
Блок С - Административный персонал
С2
Переводчик, методист, программист
СЗ
Методист, программист
Республиканское государственное учреждение
«Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан»
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок A — управленческий персонал
А2
1
Главный бухгалтер
А2
1-1
Заместитель главного бухгалтера
Блок С - Административный персонал
С2
Бухгалтер, переводчик, методист, программист
С3
Бухгалтер, переводчик, методист, программист