"2016 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алуға жататын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 689 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 974 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 23 желтоқсанда № 12467 болып тіркелді
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «2016 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алуға жататын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 689 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 3 қыкүйекте № 12010 болып тіркелді, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 7 қыркүйекте жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бірыңғай дистрибьютордан сатып алуға жататын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімінде:
«Дәрілік заттардың тізімі» деген бөлімде:
реттік нөмірі 9 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
9
Жасушасыз көкжөтел компоненттерінен тұратын адсорбцияланған көкжөтел-дифтериялық сіреспе вакцинасы
адсорбцияланған жасушасыз көкжөтел компоненттері бар дифтериялық-сіреспе вакцинасы, сұйық 1-дозалы
доза

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 августа 2015 года № 689 "Об утверждении Списка лекарственных средств, изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2016 год"
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 974. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2015 года № 12467
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 августа 2015 года № 689 «Об утверждении Списка лекарственных средств, изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2016 год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12010, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 7 сентября 2015 года) следующие изменения и дополнения:
в Списке лекарственных средств, изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2016 год, утвержденном указанным приказом:
в разделе «Список лекарственных средств»:
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
«
9
Адсорбированная коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, содержащая бесклеточный коклюшный компонент
вакцина адсорбированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная жидкая, 1 дозная
доза

5 665,65
»;
реттік нөмірлері 19, 23, 30, 46, 49, 64, 68, 69, 80, 81, 83, 86, 93, 101, 108, 123, 124, 126, 151, 154, 172, 178, 183, 186, 187, 191, 210, 211, 231, 232, 269, 274, 291, 292, 302, 303, 304, 313, 314, 333, 339, 340, 368, 369, 372, 374, 391, 431, 432, 433, 434, 469, 470, 480, 485, 488, 496, 497, 498, 507, 519, 520, 522, 553, 558, 574, 578, 590, 604, 605, 626, 629, 630, 642, 645, 651, 652, 653, 664, 665, 667, 681, 682, 702, 703, 724, 752, 761, 773, 775, 779 деген жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 20, 21, 22 деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
20
Альбумин

5 665,65
»;
строки, порядковые номера 19, 23, 30, 46, 49, 64, 68, 69, 80, 81, 83, 86, 93, 101, 108, 123, 124, 126, 151, 154, 172, 178, 183, 186, 187, 191, 210, 211, 231, 232, 269, 274, 291, 292, 302, 303, 304, 313, 314, 333, 339, 340, 368, 369, 372, 374, 391, 431, 432, 433, 434, 469, 471, 480, 485, 488, 496, 497, 498, 507, 519, 520, 522, 553, 558, 574, 578, 590, 604, 605, 626, 629, 630, 642, 645, 651, 652, 653, 664, 665, 667, 681, 682, 702, 703, 724, 752, 761, 773, 775, 779, исключить;
строки, порядковые номера 20, 21, 22, изложить в следующей редакции:
«
20
Альбумин

инфузия үшін ерітінді 10%, 20 мл
ампула
2 681,42
21
Альбумин
инфузия үшін ерітінді 10%, 50 мл
құты
6 020,89
22
Альбумин
инфузия үшін ерітінді 20%, 100 мл
құты
17 148,89
»;
реттік нөмірі, 39 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
39
Амоксициллин
250 мг/5 мл ауыз арқылы қолданылатын суспензияны дайындау үшін ұнтақ/түйіршіктер
құты
620,07
»;
реттік нөмірлері 53, 54 деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
53
Қойылтылған антирабиялық вакцина
инактивтелген қойылтылған тазартылған культуралды антирабиялық вакцина ампуладағы немесе құтыдағы лиофилизат 1екпе дозадағы Вакцинаның әрбір ампуласына немесе құтысына ерітінді қоса беріледі.
доза

раствор для инфузий 10%, 20 мл
ампула
2 681,42
21
Альбумин
раствор для инфузий 10%, 50 мл
флакон
6 020,89
22
Альбумин
раствор для инфузий 20%, 100 мл
флакон
17 148,89
»;
строку, порядковый номер 39 изложить в следующей редакции:
«
39
Амоксициллин
порошок/гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
флакон
620,07
»;
строки, порядковые номера 53, 54, изложить в следующей редакции:
«
53
Антирабическая вакцина, концентрированная
вакцина антирабическая культуральная очищенная концентрированная инактивированная, лиофилизат в ампулах или флаконах по 1 прививочной дозе. К каждой ампуле или флакону вакцины прилагается растворитель.
доза

2 139,24
54
Антирабиялық иммуноглобулин (сарысу)
түссіз немесе ашық сары түсті мөлдір немесе ашық сары сұйықтық.
Шығару нысаны – 5 немесе 10 мл - дағы ампулалар немесе құтылар
литр
712 620,00
»;
реттік нөмірі 87 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
87
Бетаметазон
инъекцияға арналған суспензия, 1 мл
шприц/ампула
1 210,16
»;
реттік нөмірлері 99, 100 деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
99
В гепатитіне қарсы вакцинамен, инактивирленген полиомиелитке қарсы вакцинамен рекомбинантты және b типті гемофилиялық инфекцияға қарсы вакцинамен құрамдастырылған дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы
құрамдастырылған, құрамында: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтериялық - сіреспе, В вирусты гепатиті, инактивриленген полиомиелит, b вакцинасы
доза

2 139,24
54
Антирабический иммуноглобулин (сыворотка)
прозрачная или слабо опалесцирующая жидкость бесцветной или слабо желтой окраски. Форма выпуска – ампулы или флаконы по 5 или 10 мл
литр
712 620,00
»;
строку, порядковый номер 87, изложить в следующей редакции:
«
87
Бетаметазон
суспензия для инъекций, 1 мл
шприц/ампула
1 210,16
»;
строки, порядковые номера 99, 100, изложить в следующей редакции:
«
99
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b
Комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, вирусный гепатит В, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе
доза

9 576,50
100
Инактивирленген полиомиелитке қарсы вакцинамен және b типті гемофилиялық инфекцияға қарсы вакцинамен құрамдастырылған дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы
құрамдастырылған, құрамында: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия - сіреспе, инактивриленген полиомиелит, b түріндегі гемофилиялық инфекция 1 дозада вакцина.
доза
6 366,50
»;
реттік нөмірлері 103, 104 деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«

9 576,50
100
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b
Комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе.
доза
6 366,50
»;
строки, порядковые номера 103, 104, изложить в следующей редакции:
«

103
Кене энцефалитіне қарсы концентратталған, инактиверленген вакцина
бұлшық етке енгізуге арналған культуралы, тазартылған, концентратты, инактивирленген құрамында ампулада немесе құтыда дене энцефалиті антиген вирусы бар
доза
1 871,84
104
Қызылшаға, қызамыққа және паротитке қарсы вакцина
қызылша, паротит және қызамық вирустарының тірі аттенуирленген штаммдарынан тұратын лиофилизацияланған вакцина. Шығарылу нысаны: ертіндімен жиынтықта 1 дозалық құты. Вакцинаны шығару жөніндегі өндіріс ДДСҰ-мен сертификатталған болуға тиіс
доза

103
Вакцина против клещевого энцефалита, концентрированная, инактивированная
Культуральная, очищенная, концентрированная, инактивированная для внутримышечного введения, содержит инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита, в ампулах или флаконах.
доза
1 871,84
104
Вакцина против кори, краснухи и паротита
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ.
доза

1 401,70
»;
реттік нөмірі 106 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
106
Ауыз арқылы қолданылатын полиомиелитқа қарсы вакцина
тірі ішуге арналған, құрамында полиомиелит вирусының иммунологиялық 1,3 түрлерінің аттенуирленген штаммдары бар.
Шығарылу нысаны - 10,20 дозалық құты, жиынтығында тамызғышы бар немесе пластмассалы құты - пипеткада.
доза
55,64
»;
реттік нөмірі 111 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
111
«В» вирусты гепатитіне қарсы вакцина (ВВГ), рекомбинантты
құтыдағы бұлшық етке енгізуге арналған суспензия, 1,0 мл. немесе 2 құтыда балалар дозасында шығарылады. Вакцина шығару жөніндегі өндіріс ДДСҰ-мен сертификатталуға тиіс
доза

1 401,70
»;
строку, порядковый номер 106, изложить в следующей редакции:
«
106
Вакцина против полиомиелита, оральная
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов - 1,3 (бивалентная). Форма выпуска - флакон по 10; 20 доз, в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке.
доза
55,64
»;
строку, порядковый номер 111, изложить в следующей редакции:
«
111
Вакцина против вирусного гепатита «В» (ВГВ), рекомбинантная
суспензия для внутримышечного введения во флаконе, выпускается по 1,0 мл или 2 детские дозы во флаконе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
доза

инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ерітінді/концентрат 0,5%, 5 мл
ампула
59,60
»;
реттік нөмірі 208 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
208
Доцетаксел
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг
флакон
143 001,49
»;
реттік нөмірі 220 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
220
Зидовудин
таблетка, 300 мг
таблетка
84,16
»;
реттік нөмірі 227 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
227
Изониазид
инъекция үшін ерітінді 10%, 5 мл
ампула
42,45
»;
реттік нөмірі 321 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
321
Кетамин
инъекция үшін ерітінді 500 мг/10 мл
құты
417,30
»;
реттік нөмірі 326 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
326
Кеторолак
бұлшықет ішілік инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ампула
39,19
»;
реттік нөмірі 406 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
406
Метоклопрамид
инъекция үшін ерітінді 0,5%, 2 мл
ампула
18,53
»;
реттік нөмірі 424 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
424
Митоксантрон
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат немесе инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/5 мл
құты
13 147,55
»;
реттік нөмірі 444 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
444
Натрия аминосалицилат
түйіршектер 600 мг
банка
9 474,85
»;
реттік нөмірі 521 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
521
Пипекуроний бромиді
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 4 мг
құты/ ампула
636,86
»;
реттік нөмірі 523 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
523
Пиразинамид
таблетка, 500 мг
таблетка
7,38
»;
реттік нөмірі 540 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
540
Преднизолон
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ампула
88,45
»;
реттік нөмірі 551 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
551
Протионамид
таблетка, 250 мг
таблетка
12,26
»;
реттік нөмірі 576 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
576
Рифампицин + Изониазид
таблетка, 150 мг + 75 мг
таблетка
12,50
»;
реттік нөмірі 598 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
598
Севофлуран
ингаляцияға арналған сұйықтық/ерітінді 250 мл
құты
38 808,90
»;
реттік нөмірі 646 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
646
Тиопентал натрия
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000мг
құты
511,46
»;
реттік нөмірі 688 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«

раствор/концентрат для приготовления раствора для инъекций 0,5%, 5 мл
ампула
59,60
»;
строку, порядковый номер 208, изложить в следующей редакции:
«
208
Доцетаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг
флакон
143 001,49
»;
строку, порядковый номер 220, изложить в следующей редакции:
«
220
Зидовудин
таблетка, 300 мг
таблетка
84,16
»;
строку, порядковый номер 227, изложить в следующей редакции:
«
227
Изониазид
раствор для инъекций 10%, 5 мл
ампула
42,45
»;
строку, порядковый номер 321, изложить в следующей редакции:
«
321
Кетамин
раствор для инъекций 500 мг/10 мл
флакон
417,30
»;
строку, порядковый номер 326, изложить в следующей редакции:
«
326
Кеторолак
раствор для внутримышечных инъекций 30 мг/мл, 1 мл
ампула
39,19
»;
строку, порядковый номер 406, изложить в следующей редакции:
«
406
Метоклопрамид
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
ампула
18,53
»;
строку, порядковый номер 424, изложить в следующей редакции:
«
424
Митоксантрон
концентрат для приготовления раствора для инфузий или раствор для инъекций, 10 мг/5 мл
флакон
13 147,55
»;
строку, порядковый номер 444, изложить в следующей редакции:
«
444
Натрия аминосалицилат
гранулы 600 мг
банка
9 474,85
»;
строку, порядковый номер 521, изложить в следующей редакции:
«
521
Пипекурония бромид
порошок лиофилизированный для инъекций, 4 мг
флакон/ампула
636,86
»;
строку, порядковый номер 523, изложить в следующей редакции:
«
523
Пиразинамид
таблетка, 500 мг
таблетка
7,38
»;
строку, порядковый номер 540, изложить в следующей редакции:
«
540
Преднизолон
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1 мл
ампула
88,45
»;
строку, порядковый номер 551, изложить в следующей редакции:
«
551
Протионамид
таблетка, 250 мг
таблетка
12,26
»;
строку, порядковый номер 576, изложить в следующей редакции:
«
576
Рифампицин + Изониазид
таблетка, 150 мг + 75 мг
таблетка
12,50
»;
строку, порядковый номер 598, изложить в следующей редакции:
«
598
Севофлуран
жидкость/раствор для ингаляций 250 мл
флакон
38 808,90
»;
строку, порядковый номер 646, изложить в следующей редакции:
«
646
Тиопентал натрия
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
511,46
»;
строку, порядковый номер 688, изложить в следующей редакции:
«

688
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
шприц-тюбик/ құты
7 924,05
»;
реттік нөмірі 711 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
711
Хлорамфеникол
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
құты
303,88
»;
реттік нөмірі 746 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
746
Циклофосфамид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ/ лиофилизат 200 мг
құты
1 337,50
»;
реттік нөмірлері 758, 759 деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«

688
Филграстим
раствор для инъекций 0,3 мг
шприц-тюбик/флакон
7 924,05
»;
строку, порядковый номер 711, изложить в следующей редакции:
«
711
Хлорамфеникол
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
флакон
303,88
»;
строку, порядковый номер 746, изложить в следующей редакции:
«
746
Циклофосфамид
лиофилизат/порошок для приготовления раствора для инъекций 200 мг
флакон
1 337,50
»;
строки, порядковые номера 758, 759, изложить в следующей редакции:
«

758
Цитарабин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг/ инъекция мен инфузияға арналған ерітінді 100 мг
құты
702,43
759
Цитарабин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 мг/ инъекция мен инфузияға арналған ерітінді 1000 мг
құты
4 248,45
»;
реттік нөмірі 793 деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
793
Этамбутол
таблетка, 400 мг
таблетка
8,98
»;
«Медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімі» деген бөлімде:
реттік нөмірлері 27, 28 деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
27
Инсулиндік помпаға арналған инфузиялық жиынтық
канюля ұзындығы 6 мм
жиынтық
4 077,77
28
Инсулиндік помпаға арналған инфузиялық жиынтық
канюля ұзындығы 9 мм
жиынтық
4 077,77
»;
реттік нөмірлері 113, 114 деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«

758
Цитарабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 мг/ раствор для инъекций и инфузий 100 мг
флакон
702,43
759
Цитарабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1000 мг / раствор для инъекций и инфузий 1000 мг
флакон
4 248,45
»;
строку, порядковый номер 793, изложить в следующей редакции:
«
793
Этамбутол
таблетка, 400 мг
таблетка
8,98
»;
в разделе «Список изделий медицинского назначения»:
строки, порядковые номера 27, 28, изложить в следующей редакции:
«
27
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
длина канюли 6 мм
набор
4 077,77
28
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
длина канюли 9 мм
набор
4 077,77
строки, порядковые номера 113, 114, изложить в следующей редакции:
«

113
Шығыс материалдарымен жиынтықтағы инсулин помпасы
Көлемі 1,8 мл., резервуар үшін, қан глюкозасының үздіксіз мониторингі функциясы, есептік дозаларды автоматты енгізу, орыс тіліндегі деректерді мәтін түрінде көрсететін экран, болюсті автоматты есептеу функциясы, шығыс материалдарының болуы (жылдық қажеттілік), пациенттерді техникалық қолдау (тікелей ақпараттық желі, бұзылған помпаларды кепілдік бойынша ауыстыру), дәрігерлерді оқыту
дана

113
Помпа инсулиновая в комплекте с расходными материалами
для резервуара объема 1,8 мл, функция непрерывного мониторинга глюкозы крови, автоматический ввод расчетных доз, экран с текстовым отображением данных на русском языке, функция автоматического подсчета болюса, наличие расходных материалов (годовая потребность), техническая поддержка пациентов (горячая информационная линия, замена сломанных помп по гарантии), обучение врачей.
штука

529,65
242
Қысқа жеңі бар бір рет пайдаланылатын стерильді хирургиялық костюм
стерильді, шалбар+көйлек, мөлшері XL
жиынтық
529,65
243
Қысқа жеңі бар бір рет пайдаланылатын стерильді хирургиялық костюм
стерильді, шалбар+көйлек, мөлшері XXL
жиынтық
529,65
».
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:

529,65
242
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
стерильный, брюки+рубашка, размером XL
комплект
529,65
243
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
стерильный, брюки+рубашка, размером XXL
комплект
529,65
».
2. Комитету контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күннің ішінде мерзімдік баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он жұмыс күнінің ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі                   Т. Дүйсенова

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление на официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан                       Т. Дуйсенова