Геология және жер қойнауын пайдалану саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 26 қарашадағы № 1103 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 желтоқсанда № 12531 болып тіркелді
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі 139-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Геология және жер қойнауын пайдалану саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті (Е.Ы.Байтұқбаев):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына оның көшірмелерін ресми жариялауға баспа және электрондық түрде жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің жауапты хатшысы З.С. Сағыновқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы         А. Рау
«КЕЛІСІЛДІ»:
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
___________ Т. Дүйсенова
2015 жылғы 30 қараша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының 2015 жылғы
26 қарашадағы
№ 1103 бұйрығымен
бекітілген
Геология және жер қойнауын пайдалану саласындағы азаматтық
қызметшілер лауазымдарының тізілімі
Бөлім Саты Лауазымдарының атауы
А блогы - Басқарушы персонал
А1
1
Республикалық маңызы бар ММ* басшы
1-1
Республикалық маңызы бар ММ* басшының орынбасары
А2
1
Республикалық маңызы бар ММ* Бас бухгалтері
2
Республикалық маңызы бар ММ* қызметінің (басқарманың) басшысы
А3
1
Республикалық маңызы бар ММ* бөлімшесінің (бөлімінің) басшысы
3
Республикалық маңызы бар ММ* жетекші инженері
3-1
Республикалық маңызы бар ММ* аға инженері
В блогы - Негізгі персонал
В2
1
Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғарғы санаттағы инженер
2
Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санаттағы инженер
3
Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санаттағы инженер
4
Біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ инженер, жүйе әкімшісі
С блогы – Әкімшілік персонал
С1
Мұрағат меңгерушісі, бас редактор, бас жүйе әкімшісі
С2
Бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегі мамандар: кадрлар жөніндегі инспектор, заңгер, экономист, редактор, бухгалтер, мемлекеттік сатып алу жөніндегі менеджер, аудармашы, әдіскер
С3
Бiлiктiлiгi орташа деңгейдегі мамандар: кадрлар жөніндегі инспектор, заң кеңесшісі, экономист, редактор, бухгалтер, мемлекеттік сатып алу жөніндегі менеджер, әдіскер, шаруашылық меңгерушісі, қойма меңгерушісі
D блогы - Қосалқы персонал
D
Техникалық орындаушылар: хатшы, іс жүргізуші, мұрағатшы
Ескертпе:
* - ММ – мемлекеттік мекеме;
Геология және жер қойнауын
пайдалану саласындағы азаматтық
қызметшілер лауазымдарының
тізіліміне қосымша
Басқару жауапкершілігінің дәрежесіне байланысты республикалық,
облыстық, аудандық маңызы бар ұйымдарда геология және жер
қойнауын пайдалану саласының мемлекеттік мекемелерінің таралуы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің «Қазгеоақпарат» республикалық геологиялық ақпарат орталығы» республикалық мемлекеттік мекемесі республикалық манызы бар мекемелерге жатады.

Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих сферы геологии и недропользования
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 1103. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2015 года № 12531
В соответствии с пунктом 5 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Реестр должностей гражданских служащих сферы геологии и недропользования.
2. Комитету геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Байтукбаев Е.И.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет», а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3 пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан Сагинова З.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан                       А. Рау
«СОГЛАСОВАН»:
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
___________ Т. Дуйсенова
30 ноября 2015 года
Утвержден приказом
исполняющего обязанности
министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 26 ноября 2015 года № 1103
Реестр должностей гражданских служащих сферы
геологии и недропользования
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок А – Управленческий персонал
А1
1
Руководитель ГУ* республиканского значения
1-1
Заместитель руководителя ГУ* республиканского значения
А2
1
Главный бухгалтер ГУ* республиканского значения
2
Руководитель службы (управления) ГУ* республиканского значения
А3
1
Руководитель подразделения (отдела) ГУ* республиканского значения
3
Ведущий инженер ГУ* республиканского значения
3-1
Старший инженер ГУ* республиканского значения
Блок B - Основной персонал
В2
1
Инженер высшего уровня квалификации высшей категории
2
Инженер высшего уровня квалификации первой категории
3
Инженер высшего уровня квалификации второй категории
4
Инженер высшего уровня квалификации, системный администратор высшего уровня квалификации без категории
Блок С - Административный персонал
С1
Заведующий архивом, главный редактор, главный системный администратор.
С2
Специалисты высшего уровня квалификации: инспектор по кадрам, юрист, экономист, редактор, бухгалтер, менеджер по государственным закупкам, переводчик, методист.
С3
Специалисты среднего уровня квалификации: инспектор по кадрам, юрисконсульт, экономист, редактор, бухгалтер, менеджер по государственным закупкам, переводчик, методист, заведующий хозяйством, заведующий складом
Блок D - Вспомогательный персонал
D
Технические исполнители: секретарь, делопроизводитель, архивариус.
Примечание:
* - ГУ – государственное учреждение;
Приложение к Реестру
должностей гражданских
служащих сферы геологии
и недропользования
Распределение государственных учреждений сферы геологии и
недропользования на организации республиканского, областного,
районного значения в зависимости от степени управленческой
ответственности
К организациям республиканского значения относится Республиканское государственное учреждение «Республиканский центр геологической информации «Казгеоинформ» Комитета геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.