Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ерекше үй-жайларына арналған алаңдардың нормаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 22 шілдедегі № 775 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 желтоқсанда № 12536 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 69-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ерекше үй-жайларына арналған алаңдардың нормалары бекiтілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың
интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағы 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрінің
міндетін атқарушы                              А. Рау
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________ Б. Сұлтанов

Об утверждении норм площадей для специфических помещений Комитета геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и его территориальных подразделений
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 июля 2015 года № 775. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2015 года № 12536
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые нормы площадей для специфических помещений Комитета геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и его территориальных подразделений.
2. Комитету геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан                       А. Рау
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
______________ Б. Султанов

2015 жылғы 18 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушысының
2015 жылғы 22 шілдедегі
№ 775 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ерекше үй-жайларына арналған алаңдардың нормалары
р/с №
Үй-жайдың атауы
Өлшем бірлігі
Үй-жайдың алаңы
1
2
3
4
1
Кернді (сыналар) сақтауға және ғылыми-тасты-коллекциялық қорды орналастыруға арналған үй-жайлар (тіреу бағаналары және жабындар алатын алаңдарды есепке алмағанда, 1 шаршы метрге 614 килограмм есеппен)
шаршы метр
1
2
Республикалық және аумақтық геологиялық қорлардың геологиялық материалдарды, бастапқы геологиялық құжаттаманы қағаз және электрондық түрде сақтауға арналған үй-жайлары (тіреу бағаналары және жабындар алатын алаңдарды және стелаждардың салмағын есепке алмағанда, 1 шаршы метрге 224 килограмм есеппен)
шаршы метр
1
3
Республикалық және аумақтық геологиялық қорлардың оқу залрына арналған үй-жайлар
шаршы метр
51
4
Республикалық және аумақтық геологиялық қорлардың геологиялық материалдарды және бастапқы құжаттаманы қабылдауға және беруге арналған үй-жайлар
шаршы метр
12
5
Республикалық және аумақтық геологиялық қорларда геологиялық ақпаратты және бастапқы геологиялық материалдарды жүйелеуге және түгендеуге арналған үй-жайлар
шаршы метр
12

18 декабря 2015 года
Утверждены
Приказом исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 22 июля 2015 года № 775
Нормы площадей для специфических помещений Комитета
геологии и недропользования Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан и его территориальных
подразделений
№ п/п
Наименование помещения
Единица измерения
Площадь помещения
1
2
3
4
1
Помещения для хранения керна (проб) и для размещения научно-каменно- коллекционного фонда (из расчета 614 килограмм на 1 квадратный метр, без учета площади занимаемой опорными столбами и плитами перекрытия).
квадратный метр
1
2
Помещения республиканского и территориальных геологических фондов для хранения геологических материалов, первичной геологической документации в бумажном и электронном видах (из расчета 224 килограмм на 1 квадратный метр, без учета площади занимаемой опорными столбами, плитами перекрытия и веса стеллажей).
квадратный метр
1
3
Помещения для читального зала республиканского и территориальных геологических фондов
квадратный метр
51
4
Помещения для приема и выдачи геологических материалов и первичной документации в республиканском и территориальных геологических фондах
квадратный метр
12
5
Помещения для систематизации и инвентаризации геологической информации и первичных геологических материалов в республиканском и территориальных геологических фондах
квадратный метр
12