Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіз) туралы уақытша әкімші мен банкроттықты басқарушы қорытындысының үлгі нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 639 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 12603 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 29 шiлдедегi № 695 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 29.07.2020 № 695 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 7 наурыздағы Заңының 15-бабы 14-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы уақытша әкімші қорытындысының;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы банкроттықты басқарушы қорытындысының үлгі нысандары бекітілсін.
2. Мыналар:
1) "Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы уақытша әкімші қорытындысының үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 203 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9485 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 155 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10689 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) 1-бабының 1) тармақшасының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңмен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;

Об утверждении типовых форм заключения временного администратора и банкротного управляющего об эффективности (неэффективности) плана реабилитации
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 639. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2015 года № 12603. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 695 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.07.2020 № 695 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и банкротстве", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) типовую форму заключения временного администратора об эффективности (неэффективности) плана реабилитации согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) типовую форму заключения банкротного управляющего об эффективности (неэффективности) плана реабилитации согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 203 "Об утверждении типовой формы заключения временного администратора об эффективности (неэффективности) плана реабилитации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9485, опубликованный в информационной правовой системе "Әділет" 19 июня 2014 года);
2) подпункт 1) пункта 1 приказа Министра финансов Республики Казахстан от 5 марта 2015 года № 155 "О внесении изменений в некоторые приказы Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10689, опубликованный в информационной правовой системе "Әділет" 4 мая 2015 года).
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 639 бұйрығына 1 қосымша
Нысан
Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы
уақытша әкімші қорытындысының үлгі нысаны
_________ ______________________
(күні) (жасалған орны)
"Оңалту және банкроттық туралы" 2014 жылғы 7 наурыздағы

3) размещение на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 639
Форма
Типовая форма заключения временного администратора
об эффективности (неэффективности) плана реабилитации
___________ ______________________
(дата) (место составления)

Қазақстан Республикасы Заңының 70-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына
сәйкес уақытша әкімші оңалту жоспарының
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
тиімділігі (тиімсіздігі)____________________ туралы қорытынды жасады.
(борышкердің атауы)
Борышкер туралы жалпы мәліметтер осы қорытындының үлгі
нысанының 1-қосымшасында көрсетілген.
1. Оңалту жоспарына сәйкес оңалту шаралары
р/с
Оңалту шараларының атауы
Орындалу мерзімдері
Оңалту шараларын іске асыру бойынша іс-шаралар (борышкердің төлем қабiлеттiлiгiн қалпына келтiруге бағытталған іс-қимылдарды, осы процеске тартылған шаруашылық субъектілерінің атауларын, құжаттарын, №, күндерін, қаржы есептілігі негізіндегі есептеулері мен сомаларын нақты көрсете отырып, сипаттау)*
1
Ұйымдастырушылық-шаруашылық
2
Техникалық
3
Қаржы-экономикалық
4
Құқықтық
5
Санация
6
Электрондық аукцион жүргізу жолымен мүлікті (активтерді) сату
7
Талап ету құқықтарын басқаға беру
8
Борыштарды есептен шығару
9
Өсімпұлдар, айыппұлдарды есептен шығару
10
Борыштарды айырбастау
11
Бітімгершілік келісім жасау
12
Кредиттер (микрокредиттер) алу
13
Мемлекеттік қолдау шаралары
14
Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтiн өзге де iс-шаралар
Ескертпе: * - растайтын құжаттардың көшірмесі қоса беріледі.

В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 70 Закона
Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и
банкротстве" временным администратором
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
составлено заключение об эффективности (неэффективности) плана
реабилитации
_____________________________________________________________________
(наименование должника)
Общие сведения о должнике отражены в приложении 1 к настоящей
типовой форме заключения.
1. Реабилитационные меры согласно плану реабилитации
№ п/п
Наименование реабилитационных мер
Сроки исполнения
Мероприятия по реализации реабилитационных мер (описание действий, направленных на восстановление платежеспособности должника с конкретным указанием наименований хозяйствующих субъектов, вовлеченных в данный процесс, документов, №, дат, сумм и расчетов на основе финансовой отчетности) *
1
Организационно-хозяйственные
2
Технические
3
Финансово-экономические
4
Правовые
5
Санация
6
Продажа имущества (активов) путем проведения электронного аукциона
7
Уступка прав требования
8
Списание долгов
9
Списание пени, штрафов
10
Обмен долгов
11
Заключение мирового соглашения
12
Получение кредитов (микрокредитов)
13
Меры государственной поддержки
14
Иные мероприятия, не противоречащие законодательству Республики Казахстан
Примечание: * - с приложением копий подтверждающих документов.

2. Борышкер қызметінің қаржы-экономикалық және өндірістік көрсеткіштері
1. Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың бухгалтерлік балансының көрсеткіштері және бухгалтерлік балансының болжамы осы қорытындыға 2-қосымшада көрсетілген.
2. Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың пайда мен зияндар туралы есеп көрсеткіштері және пайда мен зияндар туралы есеп болжамы осы қорытындыға 3-қосымшада көрсетілген.
3. Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың ақша қаражатының қозғалысы туралы есеп көрсеткіштері және ақша қаражатының қозғалысы туралы есеп болжамы осы қорытындының үлгі нысанына 4-қосымшада көрсетілген.
4. Өндіріс бағдарламасы осы қорытындының үлгі нысанына 5-қосымшада көрсетілген.
5. Іске асыру бағдарламасы осы қорытындының үлгі нысанына 6-қосымшада көрсетілген.
6. Кредиторлық берешекті өтеу болжамы осы қорытындының үлгі нысанына 7-қосымшада көрсетілген.
3. Қорытынды
1.___________________оңалту жоспары тиімді (тиімсіз) болып табылады.
(борышкердің атауы) (қажеттісінің астын сызу)
_____________________________________________________________________
(оңалту жоспарының тиімді (тиімсіз) болып табылуына негіздемелер)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы қорытынды
___________ парақта жасалған, _______ беті нөмірленген және тігілген.
Қосымшасы: _____________ парақта.
Уақытша әкімші ___________________________________ ____________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған кезде) (қолы)
Оңалту жоспарының тиімділігі
(тиімсіздігі) туралы уақытша
әкімші қорытындысының үлгі
нысанына 1-қосымша
Борышкер туралы жалпы мәліметтер
Мәлеміттердің тізбесі
Мәліметтер
1
Құрылтайшы құжаттарға сәйкес қазақ және орыс тілдерінде борышкердің атауы
2
Оңалту рәсімін қолдану туралы шешім (№, күні, сот атауы)
3
Уақытша әкімшіні тағайындау туралы сот ұйғарымы (№, күні, сот атауы)
4
Оңалту жоспарына келісу (келіспеу) туралы кредиторлар жиналысының хаттамасы
5
Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер,(тіркеу (қайта тіркеу) күні), тіркеу нөмірі, орны, мемлекеттік тіркеу негіздемесі (жаңадан құрылған, қайта құру, қосу және басқасы)/қайта тіркеу (жарғылық капитал мөлшерін азайту, атауын өзгерту және басқасы)
6
Толық почталық (заңды) мекенжайы
7
Кодын көрсете отырып, экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жiктеуіші бойынша қызмет түрі
8
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)
9
Құрылтайшының (-лардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
10
Басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
11
Бухгалтердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
12
Борышкер мүлкінің меншік иесінің (ол уәкілеттік берген органның), құрылтайшының қатысушының) және/немесе лауазымды (ол уәкілеттік берген органның), құрылтайшының (қатысушының) және/немесе өзге заңды тұлғалар борышкерінің лауазымды тұлғасының (тұлғаларының) қатысуы, % қатысу үлесі туралы мәліметтер (атауы, орналасқан орны, БСН (ЖСН) (бар болған кезде)қатысу кезеңі)
13
Құрылтайшы құжаттарға сәйкес жарғылық капиталдың мөлшері, мың теңге
14
Жер қойнауын пайдаланушы болып табылады ма: жер қойнауын пайдалану туралы құқықты кім және қашан берген, жер қойнауын пайдалану бойынша операцияларды ашу
15
Борышкердің құрылымдық бөлімшелерінің болуы туралы мәліметтер
16
Қаржылық есептіліктің деректері бойынша оңалту рәсімінің алдындағы соңғы 3 жылда негізгі қаражат пен материалдық емес активтердің болуы және олардың қозғалысы туралы мәліметтер (құны, мың теңге)
оның ішінде:

2. Финансово-экономические и производственные показатели
деятельности должника
1. Показатели бухгалтерского баланса за последние 3 года, предшествующие применению реабилитационной процедуры, и прогноз бухгалтерского баланса отражены в приложении 2 к настоящей типовой форме заключения.
2. Показатели отчета о прибылях и убытках за последние 3 года, предшествующие применению реабилитационной процедуры, и прогноз отчета о прибылях и убытках отражены в приложении 3 к настоящей типовой форме заключения.
3. Показатели отчета о движении денежных средств за последние 3 года, предшествующие применению реабилитационной процедуры, и прогноз отчета о движении денежных средств отражены в приложении 4 к настоящей типовой форме заключения.
4. Программа производства отражена в приложении 5 к настоящей типовой форме заключения.
5. Программа реализации отражена в приложении 6 к настоящей типовой форме заключения.
6. Прогноз погашения кредиторской задолженности отражен в приложении 7 к настоящей типовой форме заключения.
3. Заключение
. План реабилитации_______является эффективным (неэффективным)
(наименование должника) (нужное подчеркнуть)
_____________________________________________________________________
(основания, по которым план реабилитации является эффективным
(неэффективным)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Заключение об эффективности (неэффективности) плана
реабилитации составлено на ____ листах, пронумеровано и прошнуровано.
Приложение: на _____________ листах.
Временный администратор __________________________ __________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Приложение 1
к типовой форме заключения
временного администратора об
эффективности (неэффективности
плана реабилитации
Общие сведения о должнике
Перечень сведений
Сведения
1
Наименование должника на казахском и русском языках согласно учредительным документам
2
Решение о применении реабилитационной процедуры (№, дата, наименование суда)
3
Определение суда о назначении временного администратора (№, дата, наименование суда)
4
Протокол собрания кредиторов о согласовании (не согласовании) Плана реабилитации
5
Сведения о государственной регистрации (дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место, основание государственной регистрации (вновь созданное, преобразование, слияние и другое)/перерегистрации (уменьшение размера уставного капитала, изменение наименования и другое))
6
Полный почтовый (юридический) адрес
7
Вид деятельности по общему классификатору видов экономической деятельности, с указанием кода
8
Бизнес-идентификационный номер (БИН)
9
Фамилия, имя, отчество (при наличии) учредителя (-ей)
10
Фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя
11
Фамилия, имя, отчество (при наличии) бухгалтера
12
Сведения об участии собственника имущества должника (уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или должностного (уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или должностного лица (лиц) должника в иных юридических лицах, доля участия % (наименование, место нахождения, БИН (ИИН) (при наличии) период участия)
13
Размер уставного капитала в соответствии с учредительными документами, тыс.тенге
14
Является ли недропользователем: кем и когда предоставлено право на недропользование, раскрыть операции по недропользованию
15
Сведения о наличии структурных подразделений должника
16
Сведения о наличии и движении основных средств и нематериальных активов за последние 3 года, предшествующие реабилитационной процедуре по данным финансовой отчетности (стоимость, тыс. тенге)
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
текущий год
в том числе:

16.1
негізгі қаражат
16.2
материалдық емес активтер
17
Қаржылық есептіліктің деректері бойынша оңалту рәсімінің алдындағы соңғы 3 жылда негізгі бағалы қағаздардың (акциялар, борыштық бағалы қағаздар, депозитариялық қолхаттар, инвестициялық пай қорларының пайлары, ислам бағалы қағаздары) (болған кезде мақта және астық қолхаттарының) болуы және олардың қозғалысы туралы мәліметтер
1.01.20 ____ ж.
1.01.20 ____ ж.
1.01.20 ____ ж.
Ағымдағы жыл
саны
01.01.20__ж.
Бағалы қағаздардың құны.
саны
01.01.20__ж.
Бағалы қағаздардың құны.
саны
01.01.20__ж.
Бағалы қағаздардың құны.
саны
01.01.20__ж.Бағалы қағаздардың құны.
17.1
Бағалы қағаздардың атауы (құны, мың теңге)
18
Кепілдікте тұрған мүлік туралы мәліметтер
Шарттың № және күні
Мүліктің атауы
Мүліктің құны
19
Мүліктік жалдауда (жалгерлікте) тұрған мүлік туралы мәліметтер
Шарттың № және күні
Мүліктің атауы
Жалға беру мерзімі
Жалға беру ақысы
20
Лизингке алынған мүлік туралы мәліметтер
Шарттың № және күні
Мүліктің атауы
Лизингке алынған негізгі құралдың құны
Лизингтік төлемдер бойынша өтелмеген сома
Уақытша әкімші ______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған кезде)
Қолы _____________________
Оңалту жоспарының тиімділігі
(тиімсіздігі) туралы уақытша
әкімші қорытындысының үлгі
нысанына 2-қосымша
Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың бухгалтерлік
балансының көрсеткіштері және бухгалтерлік балансының болжамы
мың теңге
Жол коды
Оңалту рәсімін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың іс жүзіндегі көрсеткіштері
Оңалту рәсімін қолдану күніне көрсеткіштер
Оңалту жоспарына сәйкес болжамды көрсеткіштер
1.01._ ж.
1.01.__ж
1.01.__ ж.
1.01._ ж.
1.01.__ж
1.01.__ ж.
1.01.__ ж.
1.01._ ж.
Активтер
I. Қысқа мерзімді активтер:
Ақша қаражаты және оның баламалары

16.1
основные средства
16.2
нематериальные активы
17
Сведения о наличии и движении ценных бумаг за последние 3 года, предшествующие процедуре реабилитации по данным финансовой отчетности (акции, долговые ценные бумаги, депозитарные расписки, паи паевых инвестиционных фондов, исламские ценные бумаги) (хлопковые и зерновые расписки при их наличии)
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
Текущий год
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
17.1
Наименование ценных бумаг (стоимость, тыс. тенге)
18
Сведения об имуществе, находящемся в залоге
№ и дата договора
Наименование имущества
Стоимость имущества
19
Сведения об имуществе, находящемся в имущественном найме (аренде)
№ и дата договора
Наименование имущества
Срок аренды
Стоимость аренды
20
Сведения об имуществе, полученном в лизинг
№ и дата договора
Наименование имущества
Стоимость основного средства, полученного в лизинг
Непогашенная сумма по лизинговым платежам
Временный администратор _____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись _____________________
Приложение 2
к типовой форме заключения
временного администратора об
эффективности (неэффективности
плана реабилитации
Показатели бухгалтерского баланса за последние 3 года,
предшествующие применению реабилитационной процедуры,
и прогноз бухгалтерского баланса
тыс. тенге
Код строки
Фактические показатели за последние 3 года, предшествующие применению реабилитационной процедуры
Показатели на дату применения реабилитационной процедуры
Прогнозные показатели согласно плану реабилитации
На 1.01._ г.
На 1.01.__ г.
На 1.01.__ г.
План на __ г.
План на __ г.
План на ___ г.
План на ___ г.
План на ___ г.
Активы
I. Краткосрочные активы
Денежные средства и их эквиваленты

2. Борышкер қызметінің қаржы-экономикалық және өндірістік көрсеткіштері
1. Борышкердің қаржылық қызметінің көрсеткіштері осы қорытындыға 2-қосымшада көрсетілген.
2. Өндіріс бағдарламасы осы қорытындының үлгі нысанына 3-қосымшада көрсетілген.
3. Іске асыру бағдарламасы осы қорытындының үлгі нысанына 4-қосымшада көрсетілген.
4. Кредиторлық берешекті өтеу болжамы осы қорытындының үлгі нысанына 5-қосымшада көрсетілген.
3. Қорытынды
1. __________________оңалту жоспары тиімді (тиімсіз) болып табылады.
(борышкердің атауы) (қажеттісінің астын сызу)
_____________________________________________________________________
(оңалту жоспарының тиімді (тиімсіз) болып табылуына негіздемелер)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы қорытынды
___________ парақта жасалған, _______ беті нөмірленген және тігілген.
Қосымшасы: _____________ парақта.
Уақытша әкімші __________________________________ ____________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) (қолы)
Оңалту жоспарының тиімділігі
(тиімсіздігі) туралы банкроттықты
басқарушы қорытындысының үлгі
нысанына 1-қосымша
Борышкер туралы жалпы мәліметтер
Мәлеметтердің тізімі
Мәлеметтер
1
Құрылтайшы құжаттарға сәйкес қазақ және орыс тілдерінде борышкендің атауы
2
Борышкерді банкрот деп тану және банкроттық рәсімді қозғау туралы шешім (№, күні, сот атауы)
3
Уақытша басқарушыны тағайындау туралы сот ұйғарымы (№, күні, сот атауы)
4
Борышкердің қаржылық жағдай туралы уақытша басқарушының қорытындысы (№, күні)
5
Уәкілетті органның банкроттықты басқарушыны тағайындау туралы бұйрығы (№, күні)
6
Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер, (тіркеу (қайта тіркеу) күні), тіркеу нөмірі, орны, мемлекеттік тіркеу негіздемесі (жаңадан құрылған, қайта құру, қосу және басқасы)/қайта тіркеу (жарғылық капитал мөлшерін азайту, атауын өзгерту және басқасы)
7
Заңды мекенжайы
8
Кодын көрсете отырып, экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жiктеуіші бойынша қызмет түрі
9
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)
10
Құрылтайшының (-лардың) Т.А.Ә.
11
Басшының Т.А.Ә.
12
Бухгалтердің Т.А.Ә.
13
Борышкер мүлкінің меншік иесінің (ол уәкілеттік берген органның), құрылтайшының (қатысушының) және/немесе лауазымды (ол уәкілеттік берген органның), құрылтайшының (қатысушының) және/немесе өзге заңды тұлғалар борышкерінің лауазымды тұлғасының (тұлғаларының) қатысуы, % қатысу үлесі туралы мәліметтер (атауы, орналасқан орны, БСН (ЖСН) (болған кезде) қатысу кезеңі)
14
Құрылтайшы құжаттарға сәйкес жарғылық капиталдың мөлшері, мың теңге
15
Жер қойнауын пайдаланушы болып табылады ма: жер қойнауын пайдалану туралы құқықты кім және қашан берген, жер қойнауын пайдалану бойынша операцияларды ашу
16
Борышкердің құрылымдық бөлімшелерінің болуы туралы мәліметтер (бар болған жағдайда)
17
Кепілдікте тұрған мүлік туралы мәліметтер
18
Мүліктік жалдауда (жалгерлікте) тұрған мүлік туралы мәліметтер
Банкроттықты басқарушы ________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған кезде)
Қолы _____________________
Оңалту жоспарының тиімділігі
(тиімсіздігі) туралы банкроттықты
басқарушы қорытындысының үлгі
нысанына 2-қосымша
Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы қорытындысын
жасау күнгі борышкердің қаржылық қызметінің көрсеткіштері
Көрсеткіштер тізімі
Мәлеметтер
1
Негізгі қаражат
2
Қорлар
3
Ұзақ мерзімді сауда және өзге де дебиторлық берешек
4
Қысқа мерзімді сауда және өзге де дебиторлық берешек
5
Қарыздар
6
Ұзақ мерзімді сауда және өзге де кредиторлық берешек
7
Қысқа мерзімді сауда және өзге де кредиторлық берешек
8
Резервтер
9
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтердіөткізуден түскен кіріс
10
Өзге кірістер
11
Өткізу бойынша шығыстар
12

2. Финансово-экономические и производственные показатели
деятельности должника
1. Показатели финансовой деятельности должника на дату составления заключения отражены в приложении 2 к настоящей типовой форме заключения.
2. Программа производства отражена в приложении 3 к настоящей типовой форме заключения.
3. Программа реализации отражена в приложении 4 к настоящей типовой форме заключения.
4. Прогноз погашения кредиторской задолженности отражен в приложении 5 к настоящей типовой форме заключения.
3. Заключение
1. План реабилитации_____является эффективным (неэффективным)
(наименование должника) (нужное подчеркнуть)
_____________________________________________________________________
(основания, по которым план реабилитации является эффективным
_____________________________________________________________________
(неэффективным)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Заключение об эффективности (неэффективности) плана
реабилитации составлено на ___ листах, пронумеровано и прошнуровано.
Приложение: на _____________ листах.
Банкротный управляющий _____________________________ ________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Приложение 1
к типовой форме заключения
банкротного управляющего об
эффективности (неэффективности)
плана реабилитации
Общие сведения о должнике
Перечень сведений
Сведения
1
Наименование должника на казахском и русском языках согласно учредительным документам
2
Решение о признании должника банкротом и возбуждении процедуры банкротства (№, дата, наименование суда)
3
Определение суда о назначении временного управляющего (№, дата, наименование суда)
4
Заключение временного управляющего о финансовом положении должника (№, дата)
5
Приказ уполномоченного органа о назначении банкротного управляющего (№, дата)
6
Сведения о государственной регистрации (дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место, основание государственной регистрации (вновь созданное, преобразование, слияние и другое)/перерегистрации (уменьшение размера уставного капитала, изменение наименования и другое))
7
Юридический адрес
8
Вид деятельности по общему классификатору видов экономической деятельности, с указанием кода
9
Бизнес-идентификационный номер (БИН)
10
Фамилия, имя, отчество (при наличии) учредителя (-ей)
11
Фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя
12
Фамилия, имя, отчество (при наличии) бухгалтера
13
Сведения об участии собственника имущества должника (уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или должностного лица (уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или должностного лица (лиц) должника в иных юридических лицах, доля участия % (наименование, место нахождения, БИН (ИИН) (при наличии) период участия)
14
Размер уставного капитала в соответствии с учредительными документами, тыс.тенге
15
Является ли недропользователем: кем и когда предоставлено право на недропользование, раскрыть операции по недропользованию
16
Сведения о наличии структурных подразделений должника (в случае наличия)
17
Сведения об имуществе, находящемся в залоге
18
Сведения об имуществе, находящемся в имущественном найме (аренде)
Банкротный управляющий ________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись ___________________________
Приложение 2
к типовой форме заключения
банкротного управляющего об
эффективности (неэффективности)
плана реабилитации
Показатели финансовой деятельности должника
на дату составления заключения об эффективности
(неэффективности) плана реабилитации
Наименование показателей
Информация
1
Основные средства
2
Запасы
3
Долгосрочная торговая и прочая дебиторская задолженность
4
Краткосрочная торговая и прочая дебиторская задолженность
5
Займы
6
Долгосрочная торговая и прочая кредиторская задолженность
7
Краткосрочная торговая и прочая кредиторская задолженность
8
Резервы
9
Доход от реализации товаров, работ и услуг
10
Прочие доходы
11
Расходы по реализации
12