"Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 660 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 12625 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 160 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 12.02.2018 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10175 тіркелген, 2015 жылғы 9 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 8-қосымшасы осы бұйрықтың 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықтың 10-қосымшасы осы бұйрықтың 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын, сонымен бірге Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына
өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 660 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына 8-қосымша
нысан
Тіркеу есебіне қою
туралы салықтық өтінішке
1 қосымша
Тіркеу есебіне қою
туралы салықтық өтінішке
2 қосымша
Тіркеу есебіне қою туралы
салықтық өтінішке
3-қосымша
САУАЛНАМА
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 563 бабының
2-1 тармағымен белгіленге тәртіпте, тіркеу есебіне қою туралы
салықтық өтінішін ұсыну кезінде, резидент заңды тұлғаның, құрылымдық
бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің
басшысының өз қолымен толтырылады және келу тәртібімен орналасқан
жері бойынша мемлекеттік кірістер органына ұсынуға жатады.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 660. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2015 года № 12625. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 160.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.02.2018 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2016.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 10175, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 9 апреля 2015 года) следующие изменения:
приложение 8 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 10 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 660
"О внесении изменений в приказ
Министра финансов Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
"Об утверждении форм налоговых заявлений"
приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
Приложение 3
к налоговому заявлению о постановке
на регистрационный учет
АНКЕТА
Заполняется собственноручно руководителем юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента и подлежит предоставлению в орган государственных доходов по месту нахождения в явочном порядке при подаче налогового заявления о постановке на регистрационный учет в порядке, установленном пунктом 2-1 статьи 563 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".

1. __________________________________________________________________
(Резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің атауы)
_____________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
(резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бизнес-сәйкестендіру
нөмірі (БСН))
3. __________________________________________________________________
(резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің орналасқан жерінің
мекен-жайы)
4. __________________________________________________________________
(резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің қосылған құн салығы
бойынша тіркеу есебіне қою туралы (ҚҚС) куәлігінің деректемелері
(қойылу күні, сериясы, нөмірі, берілген күні)
5. Резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысының жеке деректері
Тегі____________________________
Аты_____________________________
Әкесінің
аты_____________________________
(егер ол жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе)
ЖСН_____________________________
Азаматтығы______________________
Тіркелу мекен - жайы
________________________________
Нақты тұрғылықты мекен-жайы_____
________________________________
Байланыс телефондары____________
Электрондық поштаның мекен-жайы
________________________________
6. Сіздің (первого руководителя юридического лица- резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) лауазымыңызды көрсетумен бұрынғы жұмыс орныңыз:
Жұмыс орны _____________________
________________________________
Лауазымы________________________
7. Сіз қылмыстық жауапкершілікке (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысы) тартылдыңыз ба?
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
(қылмыстық жауапкершілікке
тартылған жағдайда, сотталу
кезеңін, қандай қылмыстарға
екенін көрсету қажет)
8. Соңғы бес жыл ішінде Сіз (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысы) әкімшілік жауапкершілікке тартылдыңыз ба?
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
(әкімшілік жауапкершілікке
тартылған жағдайда, қандай
бұзушылықтарға екенін көрсету
қажет)

1. __________________________________________________________________
(Наименование юридического лица-резидента, структурного
подразделения, структурного подразделения юридического
лица-нерезидента)
2. __________________________________________________________________
(бизнес-идентификационный номер (БИН) юридического лица-резидента,
структурного подразделения, структурного подразделения
юридического лица-нерезидента)
3. __________________________________________________________________
(адрес места нахождения юридического лица-резидента, структурного
подразделения, структурного подразделения юридического
лица-нерезидента)
4. __________________________________________________________________
(реквизиты свидетельства о постановке на регистрационный учет по
налогу на добавленную стоимость (НДС) юридического лица-резидента,
структурного подразделения юридического лица-нерезидента (дата
постановки, серия, номер, дата выдачи)
5. Персональные данные первого руководителя юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента
Фамилия _________________________________
Имя _____________________________________
Отчество ________________________________
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность)
ИИН _____________________________________
Гражданство _____________________________
Адрес
прописки ________________________________
Адрес фактического проживания ___________
_________________________________________
Контактные телефоны _____________________
Адрес электронной почты _________________
6. Ваше (первого руководителя юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента)
прежнее место работы с указанием должности:
Место
работы __________________________________
_________________________________________
Должность _______________________________
*Приложение 3 заполняется в случае указания ячейки "В" пункта 1 раздела "Налогового заявления" ввиду изменения сведений, указанных в разделе "Информация о руководителе юридического лица"
7. Привлекались ли Вы (первый руководитель юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) к уголовной ответственности?
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
(в случае привлечения к уголовной
ответственности, указать за какие
преступления, период судимости)
8. Привлекались ли Вы (первый руководитель юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) в течение последних пяти лет к административной ответственности?
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
(в случае привлечения к административной
ответственности, указать за какие
нарушения)

9. Сіз (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысы) келесі ауруларға байланысты диспансерлік есепте тұрсыз ба: онкологиялық, психикалық, АҚТҚ/ЖҚТБ, туберкулез, нашақорлық және токсикомания ауруларымен
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
10. 3-тармақта көрсетілген орналасқан жерінің мекен-жайы, резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің: Адрес места нахождения, указанный в пункте 3, находится у юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица- нерезидента, на праве:
меншігінде______________________
уақытша иелену және қолдану құқығында бар___________________
уақытша иелену және қолдану мерзімінін көрсету:
1-ден 4 айға дейін______________
4-тен 12 айға дейін_____________
12 айдан және астам_____________
11. 3-тармақта көрсетілген орналасқан жерінің мекен-жайы, резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысының немесе құрылтайшысының (қатысушы) меншігі болып табылады:
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
12. Сіздің меншік құқығыңызда (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысының) жылжымайтын (жылжитын) мүлік бар ма:
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексінің 215 "Жалға
кәсіпкерлік" және 216 "Іс жүзінде жұмыстар орындалмай, қызметтер
көрсетілмей, тауарлар тиеп-жөнелтілмей шот-фактура жазу бойынша
әрекеттер жасау" баптарымен қарастырылған қылмыстық жауапкершілік
жөнінде ескертілгенімді, заңды тұлғаның басшысы болып
тағайындалатынымды және бизнес қызметіне міндетті болатынымды
растаймын.
Мен осы сауалнамада келтірілген мәліметтердің дұрыстығы мен
толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес
жауапкершілікте боламын.
Мен, Салық кодексінің 563 бабының 2-1 <npa:K080000099_#4592> белгіленген
тәртіпте ұсынылған тіркеу есебіне қою туралы салықтық өтініші
шеңберінде көрсетілген мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті дербес
___________________________ __________________________
Бірінші басшының А. Ж. Т. (қолы)
___________________________ М.О.
(берілген күні)
*3 - қосымша "Заңды тұлға туралы ақпарат" бөлімінде көрсетілген мәліметтердің өзгеруіне байланысты "Салықтық өтініш" бөлімінің 1 тармағындағы "В" торкөзі көрсетілген жағдайда толтырылады
"Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына
өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің

9. Состоите ли Вы (первый руководитель юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) на диспансерном учете в связи со следующими заболеваниями: онкологическими, психическими заболеваниями, ВИЧ/СПИД, туберкулез, наркоманией и токсикоманией
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
10. Адрес места нахождения, указанный в пункте 3, находится у юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента, на праве:
собственности ___________________________
временного владения и
пользования _____________________________
указать срок временного владения и пользования:
от 1 до 4-х месяцев ______________________
от 4-х до 12-ти месяцев __________________
от 12-ти месяцев и более _________________
11. Адрес места нахождения, указанный в пункте 3, является собственностью первого руководителя либо учредителя (участника) юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента:
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
12. Имеется ли у Вас (первого руководителя юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) на праве собственности недвижимое (движимое) имущество:
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
Настоящим подтверждаю, что назначаюсь руководителем юридического лица и несу персональные обязательства за деятельность бизнеса, предупрежден об уголовной ответственности, предусмотренными статьями 215 "Лжепредпринимательство" и 216 "Совершение действий по выписке счета-фактуры без фактического выполнения работ, оказания услуг, отгрузки товаров" Уголовного кодекса Республики Казахстан.
Я несу ответственность в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в настоящей анкете.
Я даю согласие на сбор и обработку персональных данных, необходимых для получения государственной услуги, оказываемой в рамках налогового заявления о постановке на регистрационный учет, представленного в порядке, установленном пунктом 2-1 статьи 563 Налогового кодекса.
____________________________ __________________________
Ф.И.О. первого руководителя (подпись)
____________________________
(дата подачи) М.П.
*Приложение 3 заполняется в случае указания ячейки "В" пункта 1 раздела "Налогового заявления" ввиду изменения сведений, указанных в разделе "Информация о руководителе юридического лица"
Приложение 2
к приказу Министру финансов
Республики Казахстан