Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 781 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12715 болып тіркелді
«Сауда қызметін реттеу туралы» 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Еуразиялық экономикалық одақ пен Бірыңғай экономикалық кеңістікке қатысушы елдер еркін сауда туралы келісімдер жасаспаған не тауарға қатысты еркін сауда режимінен алып қою қолданылатын елдерден шығатын және әкелінген етті Қазақстан Республикасының аумағына әкелу үшін 2016 жылға арналған тарифтік квоталар көлемі;
2) тарихи өнiм берушiлер арасында 2016 жылға арналған тарифтік квоталар көлемін бөлу (1-кезең) бекітілсін.
2. Қазақстан Республиксы Ұлттық экономика министрлігінің Сауда қызметін реттеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмесін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;

О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 781. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12715
В соответствии с пунктом 1 статьи 16-1 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) объемы тарифных квот на 2016 год для ввоза на территорию Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного из стран, с которыми у стран-участников Евразийского экономического союза и Единого экономического пространства не заключены соглашения о свободной торговле либо существуют изъятия из режима свободной торговли в отношении товаров;
2) распределение объемов тарифных квот между историческими поставщиками на 2016 год (1-й этап).
2. Департаменту регулирования торговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі             Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 781 бұйрығымен бекітілген
Еуразиялық экономикалық одақ пен Бірыңғай экономикалық
кеңістікке қатысушы елдер еркін сауда туралы келісімдер
жасаспаған не тауарға қатысты еркін сауда режимінен алып қою
қолданылатын елдерден шығатын және әкелінген етті Қазақстан
Республикасының аумағына әкелуге 2016 жылға арналған тарифтік
квоталар көлемі
СЭҚ ТН коды
Тауардың атауы
Көлемі, тонна
1
2
3

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан                       Е. Досаев
Утверждены
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 декабря 20 года № 781
Объемы
тарифных квот на 2016 год для ввоза на территорию
Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного
из стран, с которыми у стран-участниц Евразийского
экономического союза и Единого экономического
пространства не заключены соглашения о свободной
торговле либо существуют изъятия из режима свободной
торговли в отношении товара
Код ТН ВЭД
Наименование товара
Объем, тонн
1
2
3

0201 10 000 1, 0201 20 200 1, 0201 20 300 1, 0201 20 500 1, 0201 20 900 1, 0201 30 000 4
ірі қара малдың еті, жас немесе тоңазытылған
21 000
0202 10 000 1, 0202 20 100 1, 0202 20 300 1, 0202 20 500 1, 0202 20 900 1, 0202 30 100 4, 0202 30 500 4, 0202 30 900 4
ірі қара малдың еті, мұздатылған
0207 14 200 1, 0207 14 600 1
мұздатылған сүйегі сылынбаған үй тауықтарының тұтас етінің жартысы немесе төрттен бір бөлігі және мұздатылған сүйегі сылынбаған үй тауықтарының аяқтары мен олардан тілімдер
128 000
0207 13 100 1
үй тауықтарының жас немесе тоңазытылған сүйегі сылынған еті
12 000
0207 14 100 1
үй тауықтарының мұздатылған сүйегі сылынған еті
0207 27 100 1
мұздатылған сүйегі сылынған күркетауық еті
0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1
мұздатылған сүйегі сылынбаған күркетауықтың тұтас етінің бөліктері
0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 100 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1
жоғарыда аталмаған 0105 тауар позициясында көрсетілген үй құсының жас, тоңазытылған немесе мұздатылған еті және тағамдық субөнімдері
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 781 бұйрығымен бекітілген
Тарихи өнiм берушiлер арасында
2016 жылға арналған тарифтік квоталар
көлемін бөлу (1-кезең)
Р/с
Тарихи өнiм берушiлердің атауы
Тарихи өнiм берушiлердің ЖСН/БСН
Тонна
1
2
3
4

0201 10 000 1, 0201 20 200 1, 0201 20 300 1, 0201 20 500 1, 0201 20 900 1, 0201 30 000 4
Мясо крупного рогатого скота, свежее или охлажденное
21 000
0202 10 000 1, 0202 20 100 1, 0202 20 300 1, 0202 20 500 1, 0202 20 900 1, 0202 30 100 4, 0202 30 500 4, 0202 30 900 4
Мясо крупного рогатого скота, замороженное
0207 14 200 1, 0207 14 600 1
замороженные необваленные половины или четвертины тушек кур домашних и замороженные необваленные ножки кур домашних и куски из них
128 000
0207 13 100 1
обваленное мясо кур домашних свежее или охлажденное
12 000
0207 14 100 1
обваленное мясо кур домашних замороженное
0207 27 100 1
замороженное обваленное мясо индеек
0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1
замороженное необваленные части тушек индеек
0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 100 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1
мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, указанные в товарной позиции 0105, свежие, охлажденные или замороженные, выше не поименованные
Утверждены
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 декабря 20 года № 781
Распределение
объемов тарифных квот между историческими поставщиками
на 2016 год (1-й этап)
п/п
Наименования исторических поставщиков
БИН/ИИН исторических поставщиков
Тонн
1
2
3
4

041140010357
410,574
19
«Фрост КО» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
060440012652
361,946
20
«СПЕЦНАХ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
081240009691
359,562
21
«Food Expo Service» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
060140028073
327,472
22
«Конкор» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
990940003932
295,997
23
"ICEBERG ALMATY" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
010840006455
278,285
24
«МЯСНОЙ МАРКЕТ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
090540010754
278,285
25
"АЛТЫН ТАРАЗ ТРЭЙД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
140140020749
278,285
26
"ECOSEGMENT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
130340012005
276,598
27
"С.О.М.И ПЛЮС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
091040017230
274,111
28
"КЕРЕМЕТ-ЦЕНТР" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
020140001788
269,850
29
«Саңылау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
081040007476
252,277
30
«MEAT TEAM» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
090340003010
245,476
31
«Даррыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110540009589
231,782
32
«ТОРГОВЫЙ ДОМ КАЗРОСС – II» (TRADE HOUSE KAZROS-II) жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
000740001280
230,218
33
"PREMIER INTERNATIONAL BUSINESS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
040940003033
219,653
34
«Кромэкспо-А» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
020540000764
151,789
35
«Фонд Капитал» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
091140002583
91,092
36
Жеке кәсіпкер Рахым Рахатұлы Мамешев
431102300343
75,643
37
"GOLD SNACK (ГОЛД СНЭК)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
030740003143
70,897
38
Жеке кәсіпкер Жигерхан Девлетханович Сулейманов
690522399019
70,816
39
«Актау Инвест Курылыс 1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
070640009314
58,918
40
«РИД-АКТАУ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
051040005110
55,902
41
«UNITED INDUSTRIES» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
030640005324
55,802
42
"ТАРАЗСКИЙ ЛИКЕРО-ВОДОЧНЫЙ ЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110140003406
53,127
43
«Стерх» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
950440001861
39,359
44
«DOREEN» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
020440018565
37,465
45
«Food Storage & Logistics» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110240018696
11,475
ЖИЫНЫ
28800,000
0105 тауар позициясында көрсетілген жас, тоңазытылған немесе мұздатылған үй құсының еті және тағамдық субөнімдері (ЕАЭО СЭҚ ТН коды 0207 13 100 1, 0207 14 100 1, 0207 27 100 1, 0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1, 0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 100 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1)
1
2
3
4
1
«Фахрад» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

041140010357
410,574
19
Товарищество с ограниченной ответственностью «Фрост КО»
060440012652
361,946
20
Товарищество с ограниченной ответственностью «СПЕЦНАХ»
081240009691
359,562
21
Товарищество с ограниченной ответственностью «Food Expo Service»
060140028073
327,472
22
Товарищество с ограниченной ответственностью «Конкор»
990940003932
295,997
23
Товарищество с ограниченной ответственностью "ICEBERG ALMATY"
010840006455
278,285
24
Товарищество с ограниченной ответственностью «МЯСНОЙ МАРКЕТ»
090540010754
278,285
25
Товарищество с ограниченной ответственностью "АЛТЫН ТАРАЗ ТРЭЙД"
140140020749
278,285
26
Товарищество с ограниченной ответственностью "ECOSEGMENT"
130340012005
276,598
27
Товарищество с ограниченной ответственностью "С.О.М.И ПЛЮС"
091040017230
274,111
28
Товарищество с ограниченной ответственностью "КЕРЕМЕТ-ЦЕНТР"
020140001788
269,850
29
Товарищество с ограниченной ответственностью «Санылау»
081040007476
252,277
30
Товарищество с ограниченной ответственностью «MEAT TEAM»
090340003010
245,476
31
Товарищество с ограниченной ответственностью «Даррыс»
110540009589
231,782
32
Товарищество с ограниченной ответственностью «ТОРГОВЫЙ ДОМ КАЗРОСС – II» (TRADE HOUSE KAZROS-II)
000740001280
230,218
33
Товарищество с ограниченной ответственностью "PREMIER INTERNATIONAL BUSINESS"
040940003033
219,653
34
Товарищество с ограниченной ответственностью «Кромэкспо-А»
020540000764
151,789
35
Товарищество с ограниченной ответственностью «Фонд Капитал»
091140002583
91,092
36
Индивидуальный предприниматель Мамешев Рахим Рахатович
431102300343
75,643
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "GOLD SNACK (ГОЛД СНЭК)"
030740003143
70,897
38
Индивидуальный предприниматель Сулейманов Жигерхан Девлетханович
690522399019
70,816
39
Товарищество с ограниченной ответственностью «Актау Инвест Курылыс 1»
070640009314
58,918
40
Товарищество с ограниченной ответственностью «РИД-АКТАУ»
051040005110
55,902
41
Товарищество с ограниченной ответственностью «UNITED INDUSTRIES»
030640005324
55,802
42
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТАРАЗСКИЙ ЛИКЕРО-ВОДОЧНЫЙ ЗАВОД"
110140003406
53,127
43
Товарищество с ограниченной ответственностью «Стерх»
950440001861
39,359
44
Товарищество с ограниченной ответственностью «DOREEN»
020440018565
37,465
45
Товарищество с ограниченной ответственностью «Food Storage & Logistics»
110240018696
11,475
ИТОГО
28800,000
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, указанные в товарной позиции 0105, свежие, охлажденные или замороженные (Код ТН ВЭД ЕАЭС 0207 13 100 1, 0207 14 100 1, 0207 27 100 1, 0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1, 0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 100 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью «Фахрад»