Қазақстан Республикасы Президент Іс Басқармасының азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 09/245 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12745 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының м.а. 2024 жылғы 24 қазандағы № 05/261 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президенті Іс басқарушысының м.а. 24.10.2024 № 05/261 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президент Іс Басқармасының азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының заң бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының қаржы-экономикалық бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқарушысының орынбасары Е.Е. Баттақовқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Преиденті Іс Басқарушысының
міндетін атқарушы
Д. Іңкәрбаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
____________________Т. Дүйсенова
2015 жылғы 25 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Президенті Іс Басқарушысының
2015 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 09/245 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президент Іс Басқармасының азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімі
Бөлім
Саты
Лауазымдар атауы
БЛОК А – Басқарушы қызметкерлер
А1
1
Директор
1-1
Директордың орынбасары
А2
1
Бас бухгалтер
1-1
Бас бухгалтердің орынбасары
А3
1
Бас: инженер, аңтанушы, экономист
2
Құрылымдық бөлімше басшысы орманшылықтар, марал шаруашылығы, орман тәлімбағы.
Бөлім басшысы
3
Бөлімше, құрылымдық бөлімшенің басшысы шеберхана бөлімшесі, орман өрт сөндіру станциясы
БЛОК B - негізгі қызметкерлер
В1
1
Бас ғылыми қызметкер
2
Жетекші ғылыми қызметкер
3
Аға ғылыми қызметкер
4
Ғылыми қызметкер
5
Кіші ғылыми қызметкер
В2
1
Жоғары санаттағы мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
2
Бірінші санаттағы мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
3
Екінші санаттағы мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
4
Санаты жоқ мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
ихтиолог
аңтанушы
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
В3
1
Жоғары санаттағы мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
2
Бірінші санаттағы мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ветеринариялық фельдшер
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
3
Екінші санаттағы мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ветеринариялық фельдшер
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
4
Санаты жоқ мамандар:
негізгі қызметтердің барлық мамандығы жөніндегі инженер
ихтиолог
аңтанушы
эколог
негізгі қызметтердің экскурсия жетекшісі
рекреация және туризм жөніндегі маман
экологиялық ағарту жөніндегі маман
ветеринариялық фельдшер
ерекше қорғалатын табиғи аумақ инспекторы
БЛОК B - денсаулық сақтау
В3
1
Жоғары санаттағы мейірбике, мейіргер
2
Бірінші санаттағы мейірбике, мейіргер
3
Екінші санаттағы мейірбике, мейіргер
4
Санаты жоқ мейірбике, мейіргер
В4
1
Жоғары санаттағы мейірбике, мейіргер
2
Бірінші санаттағы мейірбике, мейіргер
3
Екінші санаттағы мейірбике, мейіргер
4
Санаты жоқ мейірбике, мейіргер
БЛОК С - әкімшілік қызметкерлер
С2
Бухгалтер, қауіпсіздік және еңбекті қорғау жөніндегі инженер, энергетик, менеджер, экономист, заң қеңесшісі, шебер, механик, аудармашы, жұмыс жүргізуші прораб, кадр маманы
С3
бухгалтер, қауіпсіздік және еңбекті қорғау жөніндегі инженер, энергетик, менеджер, экономист, заң қеңесшісі, инспектор, шебер, механик, аудармашы, жұмыс жүргізуші прораб, кадр маманы
Мемлекеттік мекемеге әкімшілік-шаруашылық қызмет көрсетумен айналысатын құрылымдық бөлімше қойма, шаруашылық, қазандық учаске басшысы
БЛОК D - көмекші қызметкерлер
D
мұрағатшы, іс жүргізуші

Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Управления Делами Президента Республики Казахстан
Приказ исполняющего обязанности Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 09/245. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12745. Утратил силу приказом и.о. Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 24 октября 2024 года № 05/261.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Управляющего Делами Президента РК от 24.10.2024 № 05/261 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016 г.
В соответствии со статьей 139 Трудового кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Реестр должностей гражданских служащих подведомственных учреждений Управления Делами Президента Республики Казахстан.
2. Юридическому отделу Управления Делами Президента Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Финансово–экономическому отделу Управления Делами Президента Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательном порядке:
1) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Управления Делами Президента Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Управляющего Делами Президента Республики Казахстан Баттакова Е.Е.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Управляющего Делами Президента
Республики Казахстан
Д. Инкербаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
______________Т. Дуйсенова
25 декабря 2015 года
Утвержден
приказом Управляющего Делами
Президента Республики Казахстан
от 4 декабря 2015 года № 09/245
Реестр должностей гражданских служащих подведомственного
учреждения Управления Делами Президента
Республики Казахстан
Звено
Ступень
Наименования должностей
БЛОК А – УПРАВЛЕНЧЕСКИЙ ПЕРСОНАЛ
А1
1
Руководитель
1-1
Заместитель руководителя
А2
1
Главный бухгалтер
1-1
Заместитель главного бухгалтера
А3
1
Главный: инженер, охотовед, экономист
2
Руководитель структурного подразделения лесничества, мараловодческого хозяйства, лесного питомника. Руководитель отдела
3
Руководитель подразделения структурного подразделения мастерского участка, лесной пожарной станции
БЛОК B - ОСНОВНОЙ ПЕРСОНАЛ
В1
1
Главный научный сотрудник
2
Ведущий научный сотрудник
3
Старший научный сотрудник
4
Научный сотрудник
5
Младший научный сотрудник
В2
1
Специалисты высшей категории:
инженер всех специальностей основных служб
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму
специалист по экологическому просвещению
инспектор особо охраняемой природной территории
2
Специалисты первой категории:
инженер всех специальностей основных служб
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму
специалист по экологическому просвещению
инспектор особо охраняемой природной территории
3
Специалисты второй категории:
инженер всех специальностей основных служб
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму
специалист по экологическому просвещению
инспектор особо охраняемой природной территории
4
Специалисты без категории:
инженер всех специальностей основных служб
ихтиолог
охотовед
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму
специалист по экологическому просвещению
инспектор особо охраняемой природной территории
В3
1
Специалисты высшей категории:
инженер всех специальностей основных служб
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму
специалист по экологическому просвещению
инспектор особо охраняемой природной территории
2
Специалисты первой категории:
инженер всех специальностей основных служб
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму,
специалист по экологическому просвещению
ветеринарный фельдшер
инспектор особо охраняемой природной территории
3
Специалисты второй категории:
инженер всех специальностей основных служб
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму,
специалист по экологическому просвещению
ветеринарный фельдшер
инспектор особо охраняемой природной территории
4
Специалисты без категории:
инженер всех специальностей основных служб
ихтиолог
охотовед
эколог
экскурсовод основных служб
специалист по рекреации и туризму,
специалист по экологическому просвещению
ветеринарный фельдшер
инспектор особо охраняемой природной территории
БЛОК B - ЗДРАВООХРАНЕНИЕ
В3
1
Медицинская (ий) сестра (брат) высшей категории
2
Медицинская (ий) сестра (брат) первой категории
3
Медицинская (ий) сестра (брат) второй категории
4
Медицинская (ий) сестра (брат) без категории
В4
1
Медицинская (ий) сестра (брат) высшей категории
2
Медицинская (ий) сестра (брат) первой категории
3
Медицинская (ий) сестра (брат) второй категории
4
Медицинская (ий) сестра (брат) без категории
БЛОК С - АДМИНИСТРАТИВНЫЙ ПЕРСОНАЛ
С2
Бухгалтер, инженер по безопасности и охране труда, энергетик, менеджер, экономист, юрисконсульт, мастер, механик, переводчик, производитель работ прораб, специалист по кадрам
С3
Бухгалтер, инженер по безопасности и охране труда, энергетик, менеджер, экономист, юрисконсульт, инспектор, мастер, механик, переводчик, производитель работ прораб, инспектор по кадрам
Руководитель структурного подразделения, занятого административно-хозяйственным обслуживанием государственного учреждения: склада, хозяйства, котельной, участка
БЛОК D - ВСПОМОГАТЕЛЬНЫЙ ПЕРСОНАЛ
D
Архивариус, делопроизводитель