Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке (оқуға) қабылданатын кандидаттарды іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 720 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12790 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 10 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 06.01.2022 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 7-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке (оқуға) қабылданатын кандидаттарды іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 720 бұйрығымен
бекітілген
Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке (оқуға) қабылданатын кандидаттарды іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидалары

Об утверждении Правил отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 720. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12790. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 6 января 2022 года № 10.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по финансовому мониторингу от 06.01.2022 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований).
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
29 декабря 2015 года № 720
Правила отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)

Ескерту. Қағидалардың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке (оқуға) қабылданатын кандидаттарды іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру Қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының (бұдан әрі – Заң) 7-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленді және қаржы мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) (бұдан әрі – ЭТҚ) қызметке (оқуға) қабылданатын кандидаттарды іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру тәртібін айқындайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Кандидаттарды іріктеудің негізгі мақсаты:
1) жоғары білікті мамандарды анықтау;
2) кандидаттардың іскерлік, жеке және моральдық қасиеттерінің қызметтік жұмыстың нақты учаскелерінде ЭТҚ қызметкерлеріне қойылатын талаптарға сәйкес келуін кандидаттың бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін және оның кәсіби құзыретіне сәйкес келу дәрежесін есепке ала отырып анықтау;
3) ЭТҚ бос лауазымдарына уақтылы орналасуын қамтамасыз ету.
3. ЭТҚ қызметіне кандидаттарды іріктеудің негізгі қағидаттары:
1) олардың қабілеттіліктері мен кәсіби даярлығына сәйкес лауазымға үміткер кандидаттарға бірдей қол жетімділігі;
2) кандидаттардың объективтілігі және кәсіби және жеке қасиеттерін жан-жақты бағалау;
3) кәсіпқойлық;
4) ашықтық;
5) заңдылық болып табылады.
2. ЭТҚ қызметіне (оқуға) қабылданатын кандидаттарды іріктеу
және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидалары
4. ЭТҚ қызметіне түсу конкурстық негізде жүзеге асырылады.
5. Жұмыстан шығарылған, не теріс себептері бойынша өз өкілеттіктерін тоқтатқан тұлғаларды қоспағанда, құқық қорғау органдарының білім беру ұйымдарында оқу бітірген тұлғалар, бұдан бұрын құқық қорғау органдарының қызметкерлері және әскери қызметшілер, Парламенттің депутаттары болып табылған тұлғалар, саяси мемлекеттік қызметкерлер, өз өкілеттіктерін тоқтатқан судьялар, және тиісті біліктілік талаптарына ұсынылған тұлғалар ЭТҚ-ға конкурстық іріктеуден тыс және арнайы бастапқы оқудан өтпей орналасады.
6. ЭТҚ қызметіне қабылданатын кандидаттарды іріктеу, олардың алдын ала зерделеу бойынша жұмысты ұйымдастыру, кандидаттардың тағайындалуы болжанатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетінің (бұдан әрі – Комитет) және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша (бұдан әрі – аумақтық органдары) Экономикалық тергеу департаменттерінің басшыларына және кадр қызметіне жүктеледі.

Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Настоящие Правила отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее–Правила) разработаны в соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" (далее – Закон) и определяют порядок отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее – СЭР).
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Основные цели отбора кандидатов:
1) выявление высококвалифицированных специалистов;
2) выявление соответствия деловых, личных и моральных качеств кандидатов требованиям, предъявляемым к сотрудникам СЭР на конкретных участках служебной деятельности, с учетом показателя конкурентоспособности кандидата и степени его соответствия профессиональным компетенциям;
3) обеспечение своевременного замещения вакантных должностей СЭР.
3. Основными принципами отбора кандидатов на службу в СЭР являются:
1) равный доступ кандидатов, претендующих на должности в соответствии с их способностями и профессиональной подготовкой;
2) объективность и всесторонняя оценка профессиональных и личностных качеств кандидатов;
3) профессионализм;
4) открытость;
5) законность.
2. Правила отбора и осуществления предварительного изучения
кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в СЭР
4. Поступление на службу в СЭР осуществляется на конкурсной основе.
5. Лица, завершившие обучение в организациях образования правоохранительных органов, а также лица, ранее являвшиеся сотрудниками правоохранительных органов и военнослужащими, депутаты Парламента, политические государственные служащие, судьи, прекратившие свои полномочия, за исключением лиц, уволенных либо прекративших свои полномочия по отрицательным мотивам, и соответствующие предъявляемым квалификационным требованиям поступают на службу в СЭР вне конкурсного отбора и без прохождения специального первоначального обучения.
6. Организация работы по отбору кандидатов, принимаемых на службу в СЭР, их предварительное изучение возлагается на руководителей СЭР Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет) и Департаментов экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы (далее – территориальные органы) и кадровую службу, в которых предполагается назначение кандидата.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. ЭТҚ қызметіне түсуге ниет білдірген кандидат жазбаша өтінішті (бұдан әрі – өтініш) береді:
1) Комитеттің ЭТҚ лауазымдарына – Комитет төрағасының атына;
2) аумақтық органдарының ЭТҚ лауазымдарына – аумақтық қаржы мониторинг органы басшысының атына.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8. Кандидат кадр қызметіне өтінішке қоса мынадай құжаттарды табыс етеді:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кадр есебі жөніндегі толтырылған жеке іс парағы (іс жүзінде тұрғылықты орнының мекенжайын және байланыс телефондарын көрсете отырып);
3) Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
4) білімі туралы құжаттардың көшірмелері (диплом мен қосымшасы);
5) әскери қызмет өткергені немесе Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мамандандырылған ұйымдарында әскери оқытылған резервті даярлау жөніндегі әскери даярлықтан өткені, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мерзімді әскери қызметке әскерге шақырудан босатылғаны немесе кейінге қалдырылғаны туралы растайтын құжаттың көшірмесі;
6) өлшемі 3*4 фотосурет (4 дана);
7) жақын туыстарын, оның ішінде бұрынғы ерлі-зайыптарын көрсете отырып, осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған қолмен немесе басылған түрде жазылған өмірбаянын;
8) еңбек қызметін растайтын құжаттың көшiрмесiн;
9) егер құжат тігетін папкаға салынған арнаулы атақты беру туралы немесе біліктілік сыныбын белгілеу туралы (бұрын басқа құқық қорғау органдарында қызмет өткергендерге арналған) бұйрықтан үзінді болса, қоса берілетін құжаттардың тізбесін көрсете отырып, жұмыстан шығару туралы бұйрықтан үзінді.
Құжаттардың көшірмелерін қабылдаған кезде салыстыру үшін олардың түпнұсқалары қарастырылады немесе нотариалды куәландырылған көшірмелері қабылданады.
Кандидаттар олардың біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты ұсынады.
9. Кандидаттың жеке басын зерделеу процесінде оның бар біліміне және арнайы даярлығына сәйкестігі, ол тағайындалатын лауазымға қойылатын біліктілік талаптарға сәйкестігі, отбасы жағдайы, еңбек жолы анықталады.
Осы Қағидаларға 10-тармағында көрсетілген құжаттарды табыс еткен кандидат, ЭТҚ тиісті бөлімшесінің басшысында әңгімелесуден өтеді.

Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Кандидат, изъявивший желание поступить на службу в СЭР, подает письменное заявление (далее – заявление):
1) на должности СЭР Комитета – на имя председателя Комитета;
2) на должности СЭР территориальных органов – на имя руководителя территориального органа по финансового мониторинга.
Сноска. Пункт 7 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Кандидат представляет в кадровую службу следующие документы:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) заполненный личный листок по учету кадров (с указанием адреса фактического места проживания и контактных телефонов) по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
3) копию документа, удостоверяющую личность гражданина Республики Казахстан;
4) копии документов об образовании (диплом и приложение);
5) копию документа, подтверждающего прохождение воинской службы или военной подготовки в специализированных организациях Министерства обороны Республики Казахстан по подготовке военно-обученного резерва, а также освобождение или отсрочку от призыва на срочную воинскую службу в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
6) фотографию размером 3*4 (4 штуки);
7) заполненную автобиографию, написанную собственноручно и в отпечатанном виде в формате А4, с указанием близких родственников, в том числе бывших супругов по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
8) копию документа, подтверждающего трудовую деятельность;
9) выписку из приказа об увольнении, если имеется, выписку из приказа о присвоении специального звания или об установлении квалификационных классов (для тех, кто ранее проходил службу в других правоохранительных органах), вложенные в скоросшиватель, с указанием перечня прилагаемых документов.
При приеме копий документов для сверки обозреваются их оригиналы или принимаются нотариально засвидетельствованные копии.
Кандидаты предоставляют дополнительную информацию, касающиеся их образованию, опыта работы, профессионального уровня.
9. В процессе изучения личности кандидата выясняется соответствие имеющегося образования и специальной подготовки, соответствие квалификационным требованиям, предъявляемым к должности, на которую он назначается, семейное положение, трудовая деятельность.
Кандидат, предъявивший документы, указанные в пункте 10 настоящих Правил, проходит собеседование у руководителя соответствующего подразделения СЭР.

10. Кадр қызметі зерделеу нәтижелері және оның ЭТҚ басшысымен әңгімелесу қорытындысы бойынша кандидатты ЭТҚ қызметіне іріктелгені туралы немесе іріктеуден дәлелді бас тартуы туралы хаттама түрінде ресімделетін бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін көрсетумен тиісті нәтижесі бар қорытынды шығарады.
Хаттамаға кандидаттың құжаттарын зерделеген кадр қызметінің басшысы және қызметшісі, кандидатпен әңгімелесу жүргізген ЭТҚ басшысы қол қояды.
Кандидатқа іріктеудің қабылданған шешімі туралы кадр қызметі кандидаттардың электрондық мекенжайларына және мобильді телефондарына ақпаратты жолдау арқылы шешім қабылданған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде хабарлайды.
11. Қызметке кандидатты іріктеу бойынша мәселе оң шешілген кезде ЭТҚ қызметіне кандидаттардың ведомстволық деректер банкіне кандидаттың деректерін енгізу туралы шешім қабылданады.
Комитеттің және оның аумақтық органдарының кадр қызметі, кандидаттың деректерін қызметке кандидаттардың ведомстволық деректер банкіне олардың бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін көрсетумен енгізеді.
Қаржы мониторингі
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелеріне (экономикалық
тергеу қызметі) қызметке
(оқуға) қабылданатын
кандидаттарды іріктеу және
алдын ала зерделеуді жүзеге
асыру қағидаларына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның оң жақ бұрышы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
____________________________________
(қаржы мониторингі органының атауы)
Өтініш
Мені _________________________________________________________
бос лауазымға орналасу үшін іріктеуге қатысуға
жіберуіңізді сұраймын.
Қаржы мониторингі органының жедел-тергеу бөлімшелеріне
(экономикалық тергеу қызметі) қызметке (оқуға) қабылданатын
кандидаттарды іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру
қағидаларының негізгі талаптарымен таныстым.
Қоса беріліп отырған құжаттар:
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_________ ____________________________________________
қолы Тегі, аты және әкесінің аты (ол болған кезде)
"___" ___________ 20____ж.
Қаржы мониторингі
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелеріне (экономикалық
тергеу қызметі) қызметке
(оқуға) қабылданатын
кандидаттарды іріктеу және
алдын ала зерделеуді жүзеге
асыру қағидаларына
2-қосымша

10. По результатам изучения кадровой службой кандидата и по итогам собеседования его с руководителем СЭР выносится заключение с соответствующими выводами, с отражением показателя конкурентоспособности, который оформляется в виде протокола об отборе или мотивированном отказе в отборе кандидата на службу в СЭР.
Протокол подписывается руководителем и работником кадровой службы, изучавшим документы кандидата, руководителем СЭР, проводившем собеседование с кандидатом.
О принятом решении отбора кандидат уведомляется кадровой службой в течение пяти рабочих дней со дня принятия решения посредством направления информации на электронный адрес и мобильный телефон кандидата.
11. При положительном решении вопроса по отбору кандидата на службу принимается решение о внесении данных кандидата в ведомственный банк данных кандидатов на службу в СЭР.
Данные кандидата вносятся в ведомственный банк данных кандидатов на службу кадровыми службами Комитета и его территориальных органов, с отражением их показателя конкурентоспособности.
Приложение 1
к Правилам отбора и
осуществления предварительного изучения
кандидатов, принимаемых на
службу (учебу) в оперативно-
следственные подразделения
органов по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований)
Сноска. Правый верхний угол приложения 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
_______________________________________________
(наименование органа по финансовому мониторингу)
Заявление
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Прошу допустить меня к участию в отборе на занятие вакантной
должности __________________________________________________________
С основными требованиями Правил отбора и осуществления
предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в
оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований), ознакомлен (а).
Прилагаемые документы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
_________ __________________________________________________________
подпись Фамилия, имя и отчество (при его наличии)
"___" ___________ 20____г.
Приложение 2
к Правилам отбора и осуществления
предварительного изучения кандидатов,
принимаемых на службу (учебу)
в оперативно-следственные
подразделения органов по
финансовому мониторингу
(служба экономических расследований)

13. Жақын туыстарыңыз (әкеңіз, шешеңіз, бауырларыңыз, апа-қарындастарыңыз және балаларыңыз), сондай-ақ жұбайыңыз (зайыбыңыз):
Ваши близкие родственники (отец, мать, братья, сестры и дети), а также муж (жена):
Туысқандық деңгейі
Степень родства
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество
Туған жері, датасы
Дата, место рождения
Жұмыс орны, қызметі
Место работы, должность
Тұрғылықты мекен-жайы
Адрес местожительства
1Егер туысқандарыңыз фамилиясын, атын, әкесінің атын өзгерткен болса,
олардың бұрынғы тегін, атын, әкесінің атын қоса көрсетіңіз
Если родственники изменяли фамилию, имя, отчество, то необходимо
указать их прежние фамилию, имя, отчество (при его наличии)
14. Қандай мемлекеттік және өзге марапаттарыңыз бар
Какие имеете государственные и другие награды (қашан, немен
марапатталдыңыз) и (когда и чем награждены) _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
15. Әскери қызметке қатысыңыз және әскери атағыңыз
_____________________________________________________________________
Отношение к воинской обязанности и воинское звание
16. Құрамы___________________________________________________________
Состав (командалық, саяси, әкімшілік, техникалық және т.б.)
17. Әскер түрі_______________________________________________________
Род войск (командный, политический, административный, технический и т.д.)
18. Мекен-жайыңыз бен телефоңыз______________________________________
Домашний адрес и телефон
"_____"_______________________20_____г. Өзінің қолы _________________ (толтырылған мезгілі) Личная подпись
(дата заполнения)
(Жеке іс парағын толтырушы қызметкер кейінгі өзгерістер туралы
(білімі, ғылыми дәреже, атақ алуы т.с.с.) қызмет орнына хабарлауға
міндетті. Бұл мағлұматтар жеке іс қағазына енгізіледі).
(Работник, заполняющий личный листок, обязан о всех последующих
изменениях (образовании, присвоении ученой степени, ученого звания и
т.п.) сообщать по месту работы для внесения этих изменений в его
личное дело).
Қаржы мониторингі
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелеріне (экономикалық
тергеу қызметі) қызметке
(оқуға) қабылданатын
кандидаттарды іріктеу және
алдын ала зерделеуді жүзеге
асыру қағидаларына
3-қосымша

13. Жақын туыстарыңыз (әкеңіз, шешеңіз, бауырларыңыз,
апа-қарындастарыңыз және балаларыңыз), сондай-ақ жұбайыңыз
(зайыбыңыз):
Ваши близкие родственники (отец, мать, братья, сестры и дети), а
также муж (жена):
Туысқандық деңгейі
Степень родства
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество1
Туған жері, датасы
Дата, место рождения
Жұмысорны, қызметі
Место работы, должность
Тұрғылықты мекен-
жайы
Адрес местожительства
1 Егер туысқандарыңыз фамилиясын, атын, әкесінің атын өзгерткен болса,
олардың бұрынғы тегін, атын, әкесінің атын қоса көрсетіңіз
Если родственники изменяли фамилию, имя, отчество, то необходимо
указать их прежние фамилию, имя, отчество (при его наличии)
14. Қандай мемлекеттік және өзге марапаттарыңыз бар
Какие имеете государственные и другие награды (қашан, немен
марапатталдыңыз) и (когда и чем награждены) _________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
15. Әскери қызметке қатысыңыз және әскери
атағыңыз ________________________________________________
Отношение к воинской обязанности и воинское звание
16. Құрамы ______________________________________________
Состав (командалық, саяси, әкімшілік, техникалық және т.б.)
17. Әскер түрі___________________________________
Род войск (командный, политический, административный, технический и
т.д.)
18. Мекен-жайыңыз бен телефоңыз______________________________________
Домашний адрес и телефон
"_____"___________________20_____г. Өзінің қолы_____________________
(толтырылған мезгілі) Личная подпись
(дата заполнения)
(Жеке іс парағын толтырушы қызметкер кейінгі өзгерістер туралы
(білімі, ғылыми дәреже, атақ алуы т.с.с.) қызмет орнына хабарлауға
міндетті. Бұл мағлұматтар жеке іс қағазына енгізіледі). (Работник,
заполняющий личный листок, обязан о всех последующих изменениях
(образовании, присвоении ученой степени, ученого звания и т.п.)
сообщать по месту работы для внесения этих изменений в его личное
дело).
Приложение 3
к Правилам отбора и осуществления
предварительного изучения кандидатов,
принимаемых на службу (учебу)
в оперативно-следственные
подразделения органов по
финансовому мониторингу
(служба экономических расследований)

Ескерту. 3-қосымшаның оң жақ бұрышы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Ө М І Р Б А Я Н
А В Т О Б И О Г Р А Ф И Я
Өз қолымен еркін толтырылады, алайда төмендегідей деректер міндетті түрде көрсетілуге тиіс: тегі, аты, әкесінің аты, туған күні және туған жері; қай кезден, қандай қызметте, қай жерде жұмыс істеді; қашан жұмыс істей бастады, жұмыстан босау, ауысу себебі; Қарулы Күштер қатарына қызмет етуге қашан шақырылды, қайда және қандай қызмет атқарды; әкесінің, шешесінің, жұбайының (ерінің), туған әпке-қарындастарының (сіңілілерінің), бауырларының және балаларының тегі, аты, әкесінің аты, туған күні. Өзі, жұбайы (ері) және жақын туыстары қылмыстық жауапқа тартылған ба (қашан, не үшін).
Пишется собственноручно в произвольной форме, но с обязательным указанием следующих сведений: фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата и место рождения; с какого времени начал работать, кем, где, когда где работал(а), причины перехода; когда и кем призывался на службу в Вооруженные Силы, где и в качестве кого проходил службу; фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата, месяц и год рождения родителей, жены (мужа), детей, близких родственников; привлекались ли Вы, Ваша жена (муж) и родственники к уголовной ответственности (когда, за что).
"_____"____________________20_____ж./ г.
(толтырылған дата)
(дата заполнения)
Өзінің қолы
________________________________
Подпись

Сноска. Правый верхний угол приложения 3 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Ө М І Р Б А Я Н
А В Т О Б И О Г Р А Ф И Я
Өз қолымен еркін толтырылады, алайда төмендегідей деректер міндетті түрде көрсетілуге тиіс: тегі, аты, әкесінің аты, туған күні және туған жері; қай кезден, қандай қызметте, қай жерде жұмыс істеді; қашан жұмыс істей бастады, жұмыстан босау, ауысу себебі; Қарулы Күштер қатарына қызмет етуге қашан шақырылды, қайда және қандай қызмет атқарды; әкесінің, шешесінің, жұбайының (ерінің), туған әпке-қарындастарының (сіңілілерінің), бауырларының және балаларының тегі, аты, әкесінің аты, туған күні. Өзі, жұбайы (ері) және жақын туыстары қылмыстық жауапқа тартылған ба (қашан, не үшін).
Пишется собственноручно в произвольной форме, но с обязательным указанием следующих сведений: фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата и место рождения; с какого времени начал работать, кем, где, когда где работал(а), причины перехода; когда и кем призывался на службу в Вооруженные Силы, где и в качестве кого проходил службу; фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата, месяц и год рождения родителей, жены (мужа), детей, близких родственников; привлекались ли Вы, Ваша жена (муж) и родственники к уголовной ответственности (когда, за что).
"_____"____________________20_____ж./ г.
(толтырылған дата)
(дата заполнения)
Өзінің қолы
________________________________
Подпись