Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау саласындағы мемлекеттік мекемелерге тиесіліліктің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 4-2/959 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 8 қаңтарда № 12820 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 127 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 28.04.2025 № 127 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау саласындағы мемлекеттік мекемелерге тиесіліліктің заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өндеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 9 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің

Об утверждении натуральных норм положенности государственных учреждений в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных культур
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 октября 2015 года № 4-2/959. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2016 года № 12820. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2025 года № 127.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 28.04.2025 № 127 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы положенности государственных учреждений в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных культур.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Министр
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_________ Б. Султанов
9 декабря 2015 года
Утверждены
приказом Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан

2015 жылғы 29 қазандағы
№ 4-2/959 бұйрығымен бекітілген
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау
саласындағы мемлекеттік мекемелерге тиесіліліктің
заттай нормалары
1. Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарына сынау жүргізуге
арналған ауыл шаруашылығы техникасы мен жабдықтарының
тиесілілік нормалары
Кешенді мемлекеттік сорт сынау учаскесі
(дәнді масақ, дәнді бұршақты, майлы, жемшөптік) және
мемлекеттік сорт сынау станциялары
Р/с №
Ауыл шаруашылығы техникасы мен жабдықтарының атауы
Өлшем бірлігі
Мемлекеттік сорт сынау учаскесіне, мемлекеттік сорт сынау станциясына арналған саны
Қызмет ету мерзімі (жыл)
200 гектарға дейін

от 29 октября 2015 года
№ 4-2/959
Натуральные нормы
положенности государственных учреждений в сфере
сортоиспытания сельскохозяйственных культур
1. Нормы положенности сельскохозяйственной техники и
оборудования для проведения сортоиспытания
сельскохозяйственных культур
Комплексный государственный сортоиспытательный
участок (зерновые колосовые, зернобобовые, масличные,
кормовые) и государственные сортоиспытательные станции
п/п
Наименование
сельскохозяйственной техники
и оборудования
Единица измерения
Количество на государственный сортоиспытательный участок, государственную сортоиспытательную станцию
Срок службы (лет)
до 200 гектар