Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың бейбіт уақытқа арналған нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 983 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 15 қаңтарда № 12868 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 421 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 27.08.2021 № 421 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі - Комитет) әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың бейбіт уақытқа арналған нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттiк тiркегеннен кейін күнтiзбелiк он күн iшiнде мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әдiлет" ақпараттық-құқықтық жүйесiнде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты мемлекеттiк тiркегеннен кейін күнтiзбелiк он күн iшiнде Қазақстан Республикасы нормативті құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты мемлекеттiк тiркегеннен кейін күнтiзбелiк он күн iшiнде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары В.К. Божкоға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б.Т. Сұлтанов
2015 жылғы " " ________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 983 бұйрығымен бекітілді
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар
комитетінің әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың
бейбіт уақытқа арналған нормалары
1-бөлім. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың бейбіт уақытқа арналған нормалары
Ескерту. 1-бөлімнің тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Республикасы Ішкі істер министрінің 26.06.2018 № 476 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-кіші бөлім. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің жоғары офицерлер құрамын заттай мүлікпен жабдықтау нормалары
Ескерту. Норманың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Республикасы Ішкі істер министрінің 26.06.2018 № 476 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-кіші бөлімге өзгеріс енгізілді – ҚР Республикасы Ішкі істер министрінің 26.06.2018 № 476 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с
Заттар атауы
Бір адамға заттар саны
Кию мерзімі
Осы затты беру кезінде қолданылатын ескертпенің №

Об утверждении норм снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 983. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 января 2016 года № 12868. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 421.
Сноска. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 27.08.2021 № 421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые нормы снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время.
2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации копию настоящего приказа направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрациии настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан Божко В.К.
4. Приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-полковник полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
________________ Б.Т. Султанов
"______" ________ 2015 года
"Утверждены"
приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 2 декабря 2015 года № 983
Нормы
снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время . Раздел 1. Нормы снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время
Сноска. Заголовок раздела 1 в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 26.06.2018 № 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Подраздел 1. Нормы снабжения вещевым имуществом высшего офицерского состава Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Заголовок подраздела 1 в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 26.06.2018 № 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Подраздел 1 с изменением, внесенным приказом Министра внутренних дел РК от 26.06.2018 № 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование предметов
Количество предметов на одного
человека
Срок
носки
№ примечания, применяемого при выдаче данного предмета

6. Арнайы нысанды киім-кешек
43
Қысқы арнайы нысанды киім-кешек
1 жинақ
3 жыл
2
44
Жазғы арнайы нысанды киім-кешек
1 жинақ
3 жыл
2
2-кіші бөлім. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аға және кіші офицерлер құрамын заттай мүлікпен жабдықтау нормалары
Ескерту. Норманың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Республикасы Ішкі істер министрінің 26.06.2018 № 476 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 2-кіші бөлімге өзгеріс енгізілді – ҚР Республикасы Ішкі істер министрінің 26.06.2018 № 476 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с
Заттар атауы
Бір адамға заттар саны
Кию мерзімі
Осы затты беру кезінде қолданылатын ескертпенің №

6. Специальная форменная одежда
43
Зимняя специальная форменная одежда
1 комп
3 года
2
44
Летняя специальная форменная одежда
1 комп
3 года
2
Подраздел 2. Нормы снабжения вещевым имуществом старшего и младшего офицерского составов Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Заголовок подраздела 2 в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 26.06.2018 № 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Подраздел 2 с изменением, внесенным приказом Министра внутренних дел РК от 26.06.2018 № 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование предметов
Количество предметов на одного
человека
Срок
носки
№ примечания, применяемого при выдаче данного предмета