Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 731 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 26 қаңтарда № 12927 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 112 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология және табиғи ресурстар министрінің 30.05.2024 № 112 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер енгізілетін бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
В. Школьник
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 731 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің және
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер
енгізілетін бұйрықтарының тізбесі

О внесении изменений в приказы Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан и Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 21 декабря 2015 года № 731. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2016 года № 12927. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 мая 2024 года № 112.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов РК от 30.05.2024 № 112 (вводится в действие со дня официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень приказов Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан и Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
В. Школьник
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 21 декабря 2015 года № 731
Перечень приказов Министра охраны окружающей среды Республики
Казахстан и Министра энергетики Республики Казахстан, в которые
вносятся изменения

1. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 10.03.2022 № 74 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 26.12.2022 № 775 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 27.07.2021 № 271 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. "Қоршаған ортаға эмиссияны қысқартуға арналған квоталар мен мiндеттемелер саудасының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 250 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10976 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:".
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 731 бұйрығына
қосымшасына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 10.03.2022 № 74 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 731 бұйрығына қосымшасына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 26.12.2022 № 775 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

1. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 10.03.2022 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 26.12.2022 № 775 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 27.07.2021 № 271 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 250 "Об утверждении Правил торговли квотами и обязательствами на сокращение эмиссий в окружающую среду" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10976, опубликованный 5 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в пункт 2 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
Приложение 1
к приложению приказа
Министра энергетики
Республики Казахстан
21 декабря 2015 года № 731
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 10.03.2022 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приложению приказа
Министра энергетики
Республики Казахстан
21 декабря 2015 года № 731
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 26.12.2022 № 775 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).