"Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 466 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 776 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 9 ақпанда № 13032 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 164-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 466 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11821 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттерін бекіту.";
Аталған бұйрықпен бекітілген Жергілікті атқарушы органдардың 2015-2017 жылдарға арналған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттерін осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік–жекешелік әріптестікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
М. Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
__________ Б. Сұлтанов
" " 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушының
__________ Р. Дәленов
" " 2016 жыл
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 776 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 29 маусымдағы
№ 466 бұйрығымен
бекітілді

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 466 "О лимитах государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2015-2017 годы"
Приказ и.о Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 776. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2016 года № 13032
В соответствии с пунктом 2 статьи 164 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 466 «О лимитах государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2015-2017 годы» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11821, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 11 сентября 2015 года) следующие изменения:
Заголовок изложить в следующей редакции:
«О лимитах государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, местных исполнительных органов на 2015-2017 годы»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить лимиты государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, местных исполнительных органов на 2015-2017 годы.»;
Лимиты государственных концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2015-2017 годы, утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетных инвестиций и развития государственного частного партнерства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан                       М. Кусаинов
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
«__» 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Исполняющий обязанности
министра финансов
Республики Казахстан
__________ Р. Даленов
«__» 2016 года
Приложение
к приказу исполняющего обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 15 декабря 2015 года № 776
Утвержден
приказом исполняющего обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 29 июня 2015 год № 466
Лимит государственных обязательств по проектам
государственно-частного партнерства, в том числе
государственных концессионных обязательств, местных

297 761 606
Ескертпе: аббервиатуралардың толық жазылуы:
ЖАО – жергілікті атқарушы органдар
МЖӘ ММ – мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелер

297 761 606
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГО ГЧП – государственные обязательства по проектам государственно-частного партнерства
МИО – местные исполнительные органы