1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге байланысты Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 352/49-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 сәуірде № 901 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 464/64-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 23.02.2016 жылғы № 464/64-v шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге байланысты Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидасы бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 31 наурыздағы
№ 352/49-V шешіміне
қосымша
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын
мерекелеуге байланысты Астана қаласы азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидасы
Осы 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге байланысты Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидасы (бұдан әрі - Қағида) Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес әзірленді.
1. Жалпы ережелер
1. 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге байланысты Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек (бұдан әрі - Әлеуметтік көмек):
1) Ұлы Отан соғысының барлық қатысушылары мен мүгедектерін бірыңғай киім нысанымен қамтамасыз ету;
2) батыр қалаларға және әскери даңқ қалаларына, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы (бұдан әрі - ТМД) және Еуроодаққа қатысушы мемлекеттердің аумағындағы шайқас болған жерлерге және қазақстандық жауынгерлер жерленген жерлерге баруы үшін "Естелік эстафетасы" қазақстандық делегациялары қатысушыларының;
"Біз - Жеңістің мұрагерлеріміз!" халықаралық акцияларға қазақстандық делегация қатысушыларының қатысу үшін;
ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің мемлекеттік әскери мұрағаттарында мұрағаттық-іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін іздестіру экспедициялары қатысушыларының жолақысын төлеуді қамтамасыз ету;

О Правилах оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Решение маслихата города Астаны от 31 марта 2015 года № 352/49-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 апреля 2015 года № 901. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 23 февраля 2016 года № 464/64-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 23.02.2016 № 464/64-V.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить Правила оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 31 марта 2015 года
№ 352/49-V
Правила
оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Настоящие Правила оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-ой годовщины празднования Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов (далее – Правила) разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".
1. Общие положения
1. Дополнительная социальная помощь отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-ой годовщины празднования Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов (далее – Социальная помощь) оказывается в виде:
1) обеспечения всех участников и инвалидов Великой Отечественной войны единой формой одежды;
2) оплаты проезда:
участников казахстанской делегации "Эстафета Памяти" для посещения городов - героев и городов воинской славы, мест боев и захоронений воинов - казахстанцев на территории государств - участников Содружества Независимых Государств (далее – СНГ) и Евросоюза;
для участия участников казахстанской делегации в международных акциях "Мы – наследники Победы!";
участников поисковых экспедиций для проведения архивно - розыскной работы в государственных военных архивах государств - участников СНГ;

3) 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысынының қатысушылары мен мүгедектеріне 2015 жылдың 1 наурызы жағдайы бойынша 950 000 (тоғыз жүз елу мың) теңге мөлшерінде біржолғы ақшалай төлем жасау;
4) 1 (бір) адамға 1,3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету және тыл еңбеккерлеріне шипажайлық-курорттық сауықтыруға 50% жеңілдік ұсыну түрінде көрсетіледі.
2. Астана қаласының бюджеті Әлеуметтік көмекті қаржыландыру көзі болып табылады.
3. Әлеуметтік көмек "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі әкімшісі болып табылатын (бұдан әрі - Әкімші) "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасына (бұдан әрі - Бағдарлама) сәйкес Астана қаласының 2015 жылға арналған бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде көрсетіледі.
4. Бағдарламаны іске асыру мақсатында Әкімші Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес Әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қызмет көрсетушілерді белгілейді, тараптардың міндеттемелері және сол міндеттемелерді орындау талаптары жазылған мемлекеттік сатып алу туралы шарттар жасайды.
2. Қатысушыларды бірыңғай киім нысанымен қамтамасыз ету
5. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері бірыңғай киім нысанымен (сұр түсті костюм, сұр түсті пальто (плащ), ашық көгілдір түсті берет пен галстук, ақ түсті жейде, қара түсті аяқ киім) қамтамасыз етіледі.
6. Бірыңғай киім нысанын Әкімші береді.
3. Қатысушылардың жолақысын төлеуді қамтамасыз ету
7. Батыр қалаларға және әскери даңқ қалаларына, ТМД-ға және Еуроодаққа қатысушы мемлекеттердің аумағындағы шайқас болған жерлерге және Ұлы Отан соғысында қайтыс болған жауынгерлер жерленген жерлерге баратын және халықаралық акцияларға қатысатын "Естелік эстафетасы" қазақстандық делегация құрамына:
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысының ардагерлері (Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері);
майдангерлер отбасының мүшелері;
интернационалист-жауынгерлер (басқа мемлекеттердің аумағында болған әскери іс-қимылдарына қатысушылар);
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінің, басқа әскерлер мен әскери құрылымдардың ардагерлері мен әскери қызметшілері;
әскери оқу орындарының курсанттары, кадеттері мен тәрбиеленушілері;
жастардың үкіметтік емес ұйымдарының белсенділері кіреді.
8. "Естелік эстафетасы" қазақстандық делегация құрамына кемінде он бес адам кіреді. Майдангерлер отбасының мүшелері кемінде 2 (екі) адам - майдангер отбасының мүшесі және оны ертіп жүретін тұлға майдангер жерленген орынға барады.
Ресей Федерациясы мен Беларусь Республикасының мемлекеттік әскери мұрағаттарында мұрағаттық-іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін іздестіру экспедициясының тобы кемінде 6 (алты) адамнан тұруы тиіс.

3) единовременных денежных выплат участникам и инвалидам Великой Отечественной войны 1941-1945 годов по состоянию на 1 марта 2015 года в размере 950 000 (девятьсот пятьдесят тысяч) тенге;
4) лекарственного обеспечения в размере 1,3 месячного расчетного показателя на 1 (одного) человека и предоставления 50-ти процентной скидки на санаторно - курортное оздоровление труженикам тыла.
2. Источником финансирования Социальной помощи является бюджет города Астаны.
3. Социальная помощь предоставляется в пределах средств, предусмотренных в бюджете города Астаны на 2015 год согласно бюджетной программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее – Программа), администратором которой является Государственное учреждение "Управление занятости и социальных программ города Астаны" (далее – Администратор).
4. В целях реализации Программы Администратор в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках определяет поставщиков услуг по оказанию Социальной помощи, заключает договоры о государственных закупках, в которых оговариваются обязательства сторон и условия выполнения этих обязательств.
2. Обеспечение участников единой формой одежды
5. Участники и инвалиды Великой Отечественной войны обеспечиваются единой формой одежды (серый костюм, серое пальто (плащ), берет и галстук бирюзового цвета, белая рубашка, обувь черного цвета).
6. Выдачу единой формы одежды производит Администратор.
3. Обеспечение оплаты проезда участников
7. В состав казахстанской делегации "Эстафета Памяти" для посещения городов - героев и городов воинской славы, мест боев и захоронений воинов, погибших в Великой Отечественной войне на территории СНГ и Евросоюза и участия в международных акциях входят:
ветераны Великой Отечественной войны 1941-1945 годов (участники и инвалиды Великой Отечественной войны);
члены семей фронтовиков;
воины - интернационалисты (участники боевых действий на территории других государств);
ветераны и военнослужащие Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан;
курсанты, кадеты и воспитанники военных учебных заведений;
активисты молодежных неправительственных организаций.
8. В состав казахстанской делегации "Эстафета Памяти" включается не более пятнадцати человек. Члены семей фронтовиков направляются к местам захоронения в количестве не более 2 (двух) человек – член семьи фронтовика и лицо, его сопровождающее.
Группа поисковых экспедиций для проведения архивно - розыскной работы в государственных военных архивах Российской Федерации и Республики Беларусь должна состоять не более чем из 6 (шести) человек.

9. Қазақстандық делегация қатысушыларының ТМД және Еуроодақ елдері бойынша теміржол және (немесе) әуе көлігімен бару пунктіне және кері қайтуға бір рет тегін жол жүруі қамтамасыз етіледі.
10. Жол жүру құжаттары пойыздың барлық санатындағы купелік немесе плацкарттық вагондарында темір жол көлігімен және (немесе) "Экономикалық" кластағы әуе көлігімен толық жол жұру бағытына (жөнелту пунктінен бару пунктіне дейін және кері қайтуға) беріледі.
Жол жүру бағыты бірнеше келу және шығу пунктінен тұруы мүмкін.
11. Бару орнына дейін тура темір жол (әуе) қатынасы болмаса, жол жүру құжаттары бару орнына ең жақын орналасқан елді мекенге дейін беріледі. Соңғы пунктіге дейін жол жүру ақысына жұмсалған шығыстар оларды растайтын құжаттарды ұсынумен қатысушыларға қайтып оралғаннан кейін өтеледі.
12. Қатысушы және оны ертіп жүретін тұлға жол жүру құжаттарын алу үшін жоспарланған жол жүруге дейін 30 (отыз) күнтізбелік күннен кешіктірмей Әкімшіге мынадай құжаттарды:
1) Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті;
2) қатысушының мәртебесін растайтын құжатты (санатына қарай – белгі бар зейнеткер куәлігі, әскери оқу орындарынан, жастардың қоғамдық бірлестіктерінен анықтамалар, майдангерлердің отбасы мүшелерінің туыстық қатынастарын растайтын мұрағаттық анықтамалар, ардагер жерленген орынды растайтын құжат, анықталған жерленген орындарына бару туралы шақырушы тараптың шақыру хаты);
3) өтініш берушінің (қатысушының) және оны ертіп жүретін тұлғаның жеке басын куәландыратын құжатты;
4) өтініш берушінің (қатысушының) және оны ертіп жүретін тұлғаның атына берілген мекенжай анықтамасын ұсынады.
Баратын мемлекетте визалық режим болған жағдайда, визаны ресімдеу жөніндегі рәсімдерді қазақстандық делегация қатысушысы өзі жүзеге асырады.
13. Әкімші қатысушы жүгінген кезден бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде өтінішті қалыптастырады және оны Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес жол жүру құжаттарын беретін ұйымдарға тапсырады.
14. Жол жүру құжаттарын беретін ұйымдар 5 (бес) жұмыс күні ішінде өтініште көрсетілген толық жол жүру бағытына оларды дайындайды және оларды Қағидаға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалған қабылдау-тапсыру актісіне сәйкес Әкімшіге тапсырады.
15. Өтініште көрсетілген бару орнына дейін тура темір жол (әуе) қатынасы болмаса, жол жүру құжаттарын беретін ұйымдар Қағидаға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ол туралы Әкімшіге 5 (бес) жұмыс күні ішінде жазбаша хабарлайды.

9. Участникам казахстанской делегации обеспечивается бесплатный проезд к пункту назначения и обратно один раз железнодорожным и (или) воздушным транспортом по странам СНГ и Евросоюза.
10. Проездные документы предоставляются на полный маршрут следования (от пункта отправления до пункта назначения и обратно) на железнодорожном транспорте в купированных или плацкартных вагонах всех категорий поездов и (или) на воздушном транспорте класса "Экономический".
Маршрут следования может состоять из нескольких пунктов прибытия и убытия.
11. В случае отсутствия прямого железнодорожного (авиа) сообщения до места назначения, проездные документы предоставляются до ближайшего к месту назначения населенного пункта. Расходы на оплату проезда до конечного пункта назначения подлежат возмещению участникам после возвращения при предъявлении подтверждающих документов.
12. Участник и сопровождающее его лицо для получения проездных документов предоставляет Администратору не позднее чем за 30 (тридцать) календарных дней до планируемой поездки следующие документы:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к Правилам;
2) документ, подтверждающий статус участника (в зависимости от категории – пенсионное удостоверение с отметкой, справки из военных учебных заведений, общественных объединений молодежи, архивные справки, подтверждающие родственные отношения членов семей фронтовиков, документ, подтверждающий место захоронения ветерана, письма - вызовы приглашающей стороны о посещении установленных мест захоронений);
3) документ, удостоверяющий личность заявителя (участника) и сопровождающего его лица;
4) адресную справку на заявителя (участника) и на сопровождающего его лица.
В случае визового режима посещаемого государства процедуры по оформлению визы осуществляются участником казахстанской делегации самостоятельно.
13. Администратор в течение 3 (трех) рабочих дней с момента обращения участника формирует заявку и передает ее в организации по выдаче проездных документов согласно приложению 2 к Правилам.
14. Организации по выдаче проездных документов в течение 5 (пяти) рабочих дней осуществляют их подготовку на полный маршрут следования, указанный в заявке, и передают их Администратору в соответствии с актом приема - передачи, составляемым по форме согласно приложению 3 к Правилам.
15. В случае отсутствия прямого железнодорожного (авиа) сообщения до места назначения, указанного в заявке, организация по выдаче проездных документов в течение 5 (пяти) рабочих дней письменно уведомляет об этом Администратора по форме согласно приложению 4 к Правилам.

16. Қатысушы және оны ертіп жүретін тұлға жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар органына жүгінбей жол жүрсе, оған 2015 жылдың 1 желтоқсанына дейінгі мерзімде Қағидаға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішпен хабарласса және пайдаланған жол жүру құжаттарын (билеттерін), сондай-ақ Қағиданың 12-тармағының 2), 3), 4) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды ұсынса, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар органы өтініш берген күннен бастап бір ай ішінде өтініште көрсетілген екінші деңгейдегі банктегі немесе "Қазпочта" акционерлік қоғамындағы оның жеке есеп шотына қаражат аудару жолымен бір жыл ішінде жолдың екі жағына бір рет жүргені үшін жол жүру құжаттарының (билеттерінің) толық құнын өтейді.
17. Әкімші жол жүру құжаттарын алған кезден бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде оларды қатысушыға береді.
18. Әкімші қабылдау-тапсыру актісіне қол қойылған кезден бастап он банктік күн ішінде қолма-қол ақшасыз нысанда жол жүру құжаттарын беретін ұйымдарға олардың құнын төлейді.
19. Егер қатысушы жол жүруден бас тартса, жол жүру құжаттары Әкімшіге қайтарылады.
20. Әкімші пайдаланылмаған жол жүру құжаттарын оларды беретін ұйымдарға Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қайтарады.
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын
мерекелеуге байланысты Астана
қаласы азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша әлеуметтік
көмек көрсету қағидасына
1-қосымша
"Астана қаласы Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________________________
мекенжайында тұратын
____________________________________
жеке куәлігі (төлқұжат)
____________________________________
Өтініш
Көлікпен (көліктің түрін көрсету қажет: теміржол немесе (әуе) көлігімен жол жүру үшін жол жүру құжаттарын (билеттерін) төмендегідей бағдар бойынша беруіңізді сұраймын:
_____________________________ ____________________________
шығу (орны, күні) оралу (орны, күні)
_____________________________ ____________________________
шығу (орны, күні) оралу (орны, күні)
_____________________________ ____________________________
шығу (орны, күні) оралу (орны, күні)
Сапарға шығу мүмкіндігім болмаған жағдайда шығуға үш күн қалғанға дейінгі мерзімде жол жүру құжаттарын (билеттерін) "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қайтарып беруге міндеттенемін.
Күні ____________________ Қолы ___________
Өтініш қабылданды ___________ Қолы ___________
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын
мерекелеуге байланысты Астана
қаласы азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша әлеуметтік
көмек көрсету қағидасына
2-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерін) алуға өтінім
Р/с
Т.А.Ә.
Мәртебесі
Жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
Шығу және оралу күні көрсетілген жол бағыты
Көлік түрі (вагон түрі көрсетілген теміржол көлігі, әуе көлігі)
1
2
3
4
5
6
М.О.
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т.А.Ә., қолы
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын
мерекелеуге байланысты Астана
қаласы азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша әлеуметтік
көмек көрсету қағидасына
3-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерін) қабылдау-тапсыру актісі
Р/с
Т.А.Ә.
Мәртебесі
Жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
Шығу және оралу күні көрсетілген жол бағдары
Билет нөмірі
Көлік түрі (вагон түрі көрсетілген теміржол көлігі, әуе көлігі, автокөлік (автобус)
Жол жүру құжаттарының (билетер дің) құны, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
М.О.
Тапсырды:
Жол жүру құжаттарын (билеттерін)
ресімдеген бөлімшенің басшысы Т.А.Ә., қолы
М.О.
Қабылдады
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т.А.Ә., қолы
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын
мерекелеуге байланысты Астана
қаласы азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша әлеуметтік
көмек көрсету қағидасына
4-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерді) алуға жазылған өтінімге сәйкес
жол жүру құжаттарының (билеттердің) берілмеуі туралы хабарлама
Р/с
Т.А.Ә.
Жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
Шығу және оралу күні көрсетілген жол бағдары
Жол жүру құжаттарын (билеттерді) бермеу себептері
1
2
3
4
5
М.О.
Жол жүру құжаттарын ресімдеген
бөлімшенің басшысы Т.А.Ә., қолы
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын
мерекелеуге байланысты Астана
қаласы азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша әлеуметтік
көмек көрсету қағидасына
5-қосымша
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________________________
мекенжайында тұратын
_____________________________________
жеке куәлік № (төлқұжат)
_____________________________________
дербес шот № ________________________
Өтініш
Маған 2015 жылы автобуспен облыс ішіндегі қатынаспен төмендегі бағдар (бағдарлар) бойынша жол сапарымның (жөнелту пунктінен бару пунктіне дейін және кері) толық құнын өтеуді сұраймын:
_____________________________ ____________________________
шығу (орны, күні) оралу (орны, күні)
_____________________________ ____________________________
шығу (орны, күні) оралу (орны, күні)
_____________________________ ____________________________
шығу (орны, күні) оралу (орны, күні)
Сапар құнын растайтын құжаттар қоса беріліп отыр:
____________________________
____________________________
Күні ____________________ Қолы ___________
Өтініш қабылданды __________________ Қолы ___________

16. В случае, когда участник и сопровождающее его лицо совершил поездку, не обращаясь в органы занятости и социальных программ, то ему при обращении в срок до 1 декабря 2015 года с заявлением по форме, согласно приложению 5 к Правилам и предъявлении использованных проездных документов (билетов), а также документов, указанных в подпунктах 2), 3), 4) пункта 12 Правил, органы занятости и социальных программ возмещают полную стоимость проездных документов (билетов) за проезд один раз в течение года в оба конца путем перечисления средств на его лицевой счет в банке второго уровня либо акционерном обществе "Казпочта", указанных в заявлении, в течение месяца со дня подачи заявления.
17. Администратор в течение 3 (трех) рабочих дней с момента получения проездных документов передает их участникам.
18. Оплата стоимости проездных документов производится Администратором организациям по их выдаче в безналичной форме в течение 10 (десяти) банковских дней с момента подписания акта приема - передачи.
19. В случае, если участник отказался от поездки, возврат проездных документов производится Администратору.
20. Администратор возвращает неиспользованные проездные документы в организации по их выдаче в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным категориям
граждан города Астаны в связи
с празднованием 70-й годовщины
Победы в Великой Отечественной
войне 1941-1945 годов
Руководителю Государственного
учреждения "Управление занятости
и социальных программ города
Астаны
от____________________________,
проживающего по адресу________,
_______________________________,
удостоверение личности
(паспорт)______________________
Заявление
Прошу предоставить проездные документы (билеты) для проезда
(указать вид транспорта: железнодорожный или воздушный) транспортом
по
маршруту:
___________________ _________________________
выезд (место, дата) возвращение (место, дата)
___________________ _________________________
выезд (место, дата) возвращение (место, дата)
___________________ _________________________
выезд (место, дата) возвращение (место, дата)
В случае невозможности совершения поездки обязуюсь в срок не
позже трех суток до отъезда возвратить проездные документы (билеты) в
Государственное учреждение "Управление занятости и социальных
программ города Астаны"
Дата _________ Подпись ___________
Заявление принято _________ Подпись ___________
Приложение 2
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным категориям
граждан города Астаны в связи
с празднованием 70-й годовщины
Победы в Великой Отечественной
войне 1941-1945 годов
Заявка на получение проездных документов (билетов)
п/п
Ф.И.О.
Статус
Номер документа, удостоверяющего личность
Маршрут следования с указанием даты выезда и возвращения
Вид транспорта (железнодорожный, с указанием типа вагона, воздушный)
1
2
3
4
5
6
М.П.
Руководитель Государственного
учреждения "Управление занятости
и социальных программ города Астаны" Ф.И.О., подпись
Приложение 3
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным категориям
граждан города Астаны в связи
с празднованием 70-й годовщины
Победы в Великой Отечественной
войне 1941-1945 годов
Акт приема-передачи проездных документов (билетов)
п/п
Ф.И.О.
Статус
Номер документа, удостоверяющего личность
Маршрут следования с указанием даты выезда и возвращения
Номер билета
Вид транспорта (железно-дорожный, с указанием типа вагона, воздушный, автомобильный (автобус)
Стоимость проездных документов (билетов), тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
М.П.
Передал:
Руководитель подразделения,
оформившего проездной документ (билет) Ф.И.О., подпись
М.П.
Принял:
Руководитель Государственного
учреждения "Управление занятости
и социальных программ города Астаны" Ф.И.О., подпись
Приложение 4
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным категориям
граждан города Астаны в связи
с празднованием 70-й годовщины
Победы в Великой Отечественной
войне 1941-1945 годов
Уведомление о невозможности предоставления
проездных документов (билетов) в соответствии
с заявкой на получение проездных документов (билетов)
п/п
Ф.И.О.
Номер документа, удостоверяющего личность
Маршрут следования с указанием даты выезда и возвращения
Причины не выдачи проездных документов (билетов)
1
2
3
4
5
М.П.
Руководитель подразделения,
оформившего проездной документ Ф.И.О., подпись
Приложение 5
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным категориям
граждан города Астаны в связи
с празднованием 70-й годовщины
Победы в Великой Отечественной
войне 1941-1945 годов
Руководителю Государственного
учреждения "Управление занятости
и социальных программ города
Астаны"
от____________________________,
проживающего по адресу________,
______________________________,
удостоверение личности (паспорт)
______________________________
№ лицевого счета_______________
fs24Заявление
Прошу возместить мне полную стоимость осуществленной мною
поездки (поездок) в 2015 году (от пункта отправления до пункта
назначения и обратно) пассажирским автобусом по внутриобластному
сообщению по следующему маршруту (маршрутам):
____________________ _________________________
выезд (место, дата) возвращение (место, дата)
____________________ _________________________
выезд (место, дата) возвращение (место, дата)
____________________ _________________________
выезд (место, дата) возвращение (место, дата)
Прилагаю следующие документы, подтверждающие стоимость проезда:
_____________________
_____________________
Дата ________________ Подпись _________
Заявление принято __________________ Подпись __________