"Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешiмiне өзгерiс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 385/54-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 шілдеде № 931 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы маслихатының 2016 жылғы 9 қарашадағы № 69/11-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы маслихатының 09.11.2016 № 69/11-VI (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 сәуірде № 671 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 сәуірдегі «Астана ақшамы» газетінің 45-нөмірінде және «Вечерняя Астана» газетінің 47-нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидасында:
42-тармақтағы «64-бабында» деген сан мен сөз «9-1-тарау» деген сандармен және сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ:
«Астана қаласы Сәулет және
қала құрылысы басқармасы»
(СҚҚБ) ММ басшысы                          В. Силецкий
«Астана қаласының Құрылыс
басқармасы» (ҚБ) ММ
басшысының м.а.                            Е. Айтуғанов

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV "О Правилах застройки территории города Астаны"
Решение Маслихата города Астаны от 24 июня 2015 года № 385/54-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 июля 2015 года № 931. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 9 ноября 2016 года № 69/11-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 09.11.2016 № 69/11-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2011 года за № 671, опубликовано 21 апреля 2011 года в газетах «Астана ақшамы» № 45 и «Вечерняя Астана» № 47) следующее изменение:
в Правилах застройки территории города Астаны, утвержденных указанным решением:
в пункте 42 слово и цифру «статьей 64» заменить словом и цифрой «Главой 9-1».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
ГУ «Управление архитектуры и
градостроительства города
Астаны» (УА и Г)                           В. Силецкий
И.о. руководителя
ГУ «Управление строительства
города Астаны» (УС)                        Е. Айтуганов