"Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 387/51-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 400/55-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 21 тамызда № 935 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 363/45-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 06.03.2019 № 363/45-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 387/51-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 29 қазанда № 652 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 қарашада "Астана ақшамы" газетінің 129-нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 135-нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсету қағидасының 1-қосымшасында:
"177-бабының 1-тармағына және 325-бабының 3-тармағына" деген сандар мен сөздер "190-бабының 1-тармағына және 385-бабының 3-тармағына" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Т. Егінбаев
Астана қаласы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байгенжин

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 387/51-IV "О Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 17 июля 2015 года № 400/55-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны от 21 августа 2015 года № 935. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 363/45-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 06.03.2019 № 363/45-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 387/51-IV "О Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 октября 2010 года за № 652, опубликовано 20 ноября 2010 года в газетах "Астана ақшамы" № 129 и "Вечерняя Астана" № 135) следующее изменение:
в приложении 1 Правил предоставления жилищной помощи в городе Астане, утвержденных указанным решением:
слова и цифры "пунктом 1 статьи 177 и пунктом 3 статьи 325" заменить словами и цифрами " пунктом 1 статьи 190 пунктом 3 статьи 385".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
И. о. секретаря маслихата
города Астаны
Т. Егинбаев