"Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 418/58-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 9 қарашада № 964 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 26 мамырдағы № 12/4-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 26.05.2016 № 12/4-VI шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 5 қаңтарында № 869 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Астана ақшамы» газетінің № 3 нөмірінде және «Вечерняя Астана» газетінің № 3 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «327 079 517» деген сандар «331 052 722» деген сандармен ауыстырылсын;
«158 344 397» деген сандар «164 109 581» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 871 457» деген сандар «7 140 625» деген сандармен ауыстырылсын;
«13 212 500» деген сандар «10 151 353» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «320 685 164,8» деген сандар «323 010 749,8» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «8 724 798» деген сандар «10 372 418» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «8 724 798» деген сандар «10 399 586» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер «27 168».
Аталған шешімге 146912-қосымшалар осы шешімге 12345-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы –
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) ММ
басшысы                                    Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 418/58-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 303/45-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45-V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Астаны от 16 октября 2015 года № 418/58-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 ноября 2015 года № 964. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26 мая 2016 года № 12/4-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26.05.2016 № 12/4-VI.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45-V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 января 2015 года за № 869, опубликовано 13 января 2015 года в газетах "Астана акшамы" № 3 и "Вечерняя Астана" № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "327 079 517" заменить цифрами "331 052 722";
цифры "158 344 397" заменить цифрами "164 109 581";
цифры "5 871 457" заменить цифрами "7 140 625";
цифры "13 212 500" заменить цифрами "10 151 353";
в подпункте 2) цифры "320 685 164,8" заменить цифрами "323 010 749,8";
в подпункте 4) цифры "8 724 798" заменить цифрами "10 372 418", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "8 724 798" заменить цифрами "10 399 586";
дополнить подпункт 4) строкой следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства "27 168".
Приложения 1, 4, 6, 9, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии -
секретарь маслихата
города Астаны
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭиБП)
Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 16 октября 2015 года № 418/58-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 11 декабря 2014 года № 303/45-V
Бюджет города Астаны на 2015 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2 205 499,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
169 117,0
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
169 117,0
04
Бiлiм беру
48 415 474,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 108 659,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 404 402,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
3 704 257,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 778,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
7 778,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
499 991,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
145 987,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
287 673,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
66 331,0
359
Астана қаласының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 068 668,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 068 668,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
25 088 498,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 073,0
003
Жалпы білім беру
17 446 436,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
191 196,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
337 265,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4 200,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 052 389,0
008
Балалар қосымша білім беру
1 484 501,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
45 376,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 722,0
013
Балалар мен жасөпiрiмдердiң психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
38 950,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
83 568,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
22 315,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

2 205 499,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
169 117,0
004
Развитие объектов органов внутренних дел
169 117,0
04
Образование
48 415 474,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 108 659,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 404 402,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 704 257,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
7 778,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
7 778,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
499 991,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
145 987,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
287 673,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
66 331,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
1 068 668,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 068 668,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
25 088 498,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
159 073,0
003
Общеобразовательное обучение
17 446 436,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
191 196,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
337 265,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
4 200,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 052 389,0
008
Дополнительное образование для детей
1 484 501,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
45 376,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 722,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
38 950,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
83 568,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
22 315,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

138 361,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 565 663,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
10 727,0
029
Әдістемелік жұмыс
75 570,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
427 323,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2 863,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
15 641 880,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 641 880,0
05
Денсаулық сақтау
41 662 432,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
29 126 263,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
126 084,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
864 327,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
259 424,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
183 663,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
370 711,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 944 272,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 470 362,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
184 834,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 842 269,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
836,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 204,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
66 009,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
288 050,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
446 316,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
217 758,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

138 361,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 565 663,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 727,0
029
Методическая работа
75 570,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
427 323,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2 863,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
15 641 880,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
15 641 880,0
05
Здравоохранение
41 662 432,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
29 126 263,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
126 084,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
864 327,0
006
Услуги по охране материнства и детства
259 424,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
183 663,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
370 711,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 944 272,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 470 362,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
184 834,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 842 269,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
836,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 204,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
66 009,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
288 050,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
446 316,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
217 758,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

784 015,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
263 759,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 431 262,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
155 368,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
70 537,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 166,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 587 157,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
5 516,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
175 656,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 135 011,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
620 635,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 630 062,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
12 536 169,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
12 536 169,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 127 807,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
186 681,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
186 681,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 808 837,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
199 020,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
430 686,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
595 552,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 806,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
96 944,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 608 216,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
377 509,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 808,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 767,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

784 015,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
263 759,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 431 262,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
155 368,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
70 537,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 166,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 587 157,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
5 516,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
175 656,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 135 011,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
620 635,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 630 062,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
12 536 169,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
12 536 169,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 127 807,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
186 681,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
186 681,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 808 837,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
199 020,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
430 686,0
003
Программа занятости
595 552,0
006
Государственная адресная социальная помощь
22 806,0
007
Оказание жилищной помощи
96 944,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 608 216,0
009
Социальная поддержка инвалидов
377 509,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 808,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 767,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

386
Астана қаласының Энергетика басқармасы
040
Индустриалдық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
12
Көлік және коммуникация
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
012
Астана қаласының «Жаңа көлік жүйесі» жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
010
«Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ-ға кредит беру

386
Управление энергетики города Астаны
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры
12
Транспорт и коммуникации
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
002
Развитие транспортной инфрастуктуры
012
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
010
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
020
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц