"2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 158-2200 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 158-1209 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 5 тамызда № 932 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 158-2402 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.12.2015 № 158-2402 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 158-2200 қаулысына (Нормативтiк-құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 870 болып тiркелген, «Астана ақшамы» газетінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (3207) нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (3225) нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірлері 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119-жолдар алып тасталсын;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес реттік нөмірлері 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244-жолдармен толықтырылсын.
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзiмдiк баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 30 декабря 2014 года № 158-2200 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году"
Постановление акимата города Астаны от 20 июля 2015 года № 158-1209. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 5 августа 2015 года № 932. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 декабря 2015 года № 158-2402
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28.12.2015 № 158-2402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 30 декабря
2014 года № 158-2200 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 января 2015 года № 870, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 10 января 2015 года № 2 (3207) и «Вечерняя Астана» от 10 января 2015 года № 2 (3225) следующие изменения и дополнения:
в приложении к вышеуказанному постановлению:
строки, порядковые номера 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление занятости и социальных программ города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкiмі                        Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 20 шілдедегі
№ 158-1209 қаулысына
қосымша
2015 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар
ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың
тізбесі
Р/с
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы Жұмыс түрлері Көлемі мен нақты жағдайлары Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         А. Джаксыбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 20 июля 2015 года
№ 158-1209
Перечень
предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных в 2015 году
п/п
Наименование предприятий, организаций
Виды работ
Объемы и условия
Источник финансирования
1
2
3
4
5

196.
«Астана қаласының Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы» ММ
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
197.
«Астана қаласының Дін істері жөніндегі басқармасы» ММ
198.
«Астана қаласының Мемлекеттік сатып алу басқармасы» ММ
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет

196.
ГУ «Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Астаны»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
197.
ГУ «Управление по делам религий города Астаны»
198.
ГУ «Управление государственных закупок города Астаны»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет

199.
«Астана-жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы» ММ
200.
«Астана қаласы бойынша Тексеру коммиссиясы» ММ
201.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Астана қалалық сотының кеңсесі» ММ
202.
«Астана қаласының Туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ
203.
«Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы» ММ
204.
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Астана қаласы Ішкі істер департаментінің Көші-қон полициясы басқармасы» ММ
205.
«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» ММ
206.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» ШЖҚ РМК
207.
«Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ
208.
«Академик Ғ.С. Сейткасымов атындағы индустриалды-экономикалық колледжі» жеке меншік білім беру мекемесі
Қоғамдық науқандарды, мүгедек, мүгедек- балалар үшiн қайырымдылық iс-шараларын және т.б. ұйымдастыруға және өткізуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
209.
«АСТМА БЭБИ ПЛЮС» ҚҚ
210.
«СЕМЕЙ-ЯП» ҚҚ
211.
«Көз жанарының қабілетіне байланысты тұлғалардың әлеуметтік және еңбектік оңалту «Нұр» қауымдастығы» заңды тұлғалардың Қауымдастық нысандағы бірлестігі
212.
«Бейсенбаева Бибисара Нуртаевна» ЖК
213.
«ESP-CENTER» ЖШС
214.
Астана қаласы әкімдігінің «№ 69 мектеп-гимназия» КММ
Аймақты жинастыруға, тұрғын үйді жөндеуге және қайта жөндеуге қатысуға, экологиялық сауықтыруға көмек (көгалдандыру және абаттандыру) көрсету және басқалар
215.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 49 орта мектеп» ММ
216.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 48 мектеп-лицей» ММ
217.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 44 орта мектеп» ММ
218.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 10 мектеп-гимназия» ММ
219.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 67 гимназия» ММ
220.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 62 мектеп-лицей» ММ
221.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 18 орта мектеп» ММ
Аймақты жинастыруға, тұрғын үйді жөндеуге және қайта жөндеуге қатысуға, экологиялық сауықтыруға көмек (көгалдандыру және абаттандыру) көрсету және басқалар
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
222.
«Астана қаласы Білім басқармасының «№ 30 мектеп-гимназия» ММ
223.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 35 мектеп-лицей» ММ
224.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 43 орта мектеп» ММ
225.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 19 орта мектеп» ММ
226.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 39 кешкі (аусымды) мектеп» ММ

199.
ГУ «Управление администрирования специальной экономической зоны «Астана-новый город»
200.
ГУ «Ревизионная комиссия по городу Астане»
201.
ГУ «Канцелярия суда города Астаны Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)»
202.
ГУ «Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны»
203.
ГУ «Управление архитектуры и градостроительства города Астаны»
204.
ГУ «Управление миграционной полиции Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
205.
ГУ «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»
206.
РГКП на ПВХ «Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева» Министерства образования и науки Республики Казахстан
207.
АО «Казахский университет технологии и бизнеса»
208.
ЧУО «Индустриально-экономический колледж им. академика Г.С. Сейткасимова»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, благотворительных мероприятий для инвалидов, детей-инвалидов и другое
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
209.
ОФ «АСТМА БЭБИ ПЛЮС»
210.
ОФ «Семей-ЯП»
211.
ОЮЛ в форме ассоциации «Ассоциация организаций социально-трудовой реабилитации лиц с дефектом зрения «Нұр»
212.
ИП «Бейсенбаева Бибисара Нуртаевна»
213.
ТОО «ESP-CENTER»
214.
КГУ «Школа-гимназия № 69» акимата города Астаны
215.
ГУ «Средняя школа № 49» Управления образования города Астаны
216.
ГУ «Школа-лицей № 48» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в уборке территории, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) и другое
217.
ГУ «Средняя школа № 44» Управления образования города Астаны
218.
ГУ «Школа-гимназия № 10» Управления образования города Астаны
219.
ГУ «Гимназия № 67» Управления образования города Астаны
220.
ГУ «Школа-лицей № 62» Управления образования города Астаны
221.
ГУ «Средняя школа № 18» Управления образования города Астаны
222.
ГУ «Школа-гимназия № 30» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в уборке территории, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) и другое
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
223.
ГУ «Школа-лицей № 35» Управления образования города Астаны
224.
ГУ «Средняя школа № 43» Управления образования города Астаны
225.
ГУ «Средняя школа № 19» Управления образования города Астаны
226.
ГУ «Вечерняя (сменная) школа № 39» Управления образования города Астаны

227.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 31 мектеп-гимназия» ММ
228.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 22 мектеп-гимназия» ММ
229.
«Астана қаласы әкімдігінің «№ 29 орта мектеп» КММ
230.
Астана қаласы әкімдігінің «Райымбек батыр атындағы № 50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі» КММ
231.
Астана қаласы әкімдігінің «Дарынды балаларға арналған № 9 «Зерде» мектебі» КММ
232.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 22 «Әлем» балабақшасы» МКҚК
233.
«Астана қаласы Білім басқармасының «№ 50 «Жұлдыз» балабақшасы» МКҚК
Аймақты жинастыруға, тұрғын үйді жөндеуге және қайта жөндеуге қатысуға, экологиялық сауықтыруға көмек (көгалдандыру және абаттандыру) көрсету және басқалар
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
234.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 44 «Үркер» балабақшасы» МКҚК
235.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 56 «Береке» балабақшасы» МКҚК
236.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 26 «Үміт» балабақшасы» МКҚК
237.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 32 «Балдәурен» балабақшасы» МКҚК

227.
ГУ «Школа-гимназия № 31» Управления образования города Астаны
228.
ГУ «Школа-гимназия № 22» Управления образования города Астаны
229.
КГУ «Средняя школа № 29» акимата города Астаны
230.
КГУ «Школа-лицей «Қазғарыш» № 50 имени Райымбек батыра» акимата города Астаны
231.
КГУ «Школа № 9 для одаренных детей «Зерде» акимата города Астаны
232.
ГККП «Ясли-сад № 22 «Әлем» Управления образования города Астаны»
233.
ГККП «Ясли-сад № 50 «Жұлдыз» Управления образования города Астаны
234.
ГККП «Ясли-сад № 44 «Үркер» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в уборке территории, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) и другое
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
235.
ГККП «Ясли-сад № 56 «Береке» Управления образования города Астаны
236.
ГККП «Ясли-сад № 26 «Үміт» Управления образования города Астаны
237.
ГККП «Ясли-сад № 32 «Балдәурен» Управления образования г. Астаны»

238.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 14 «Ақбөпе» балабақшасы» МКҚК
239.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 33 «Алтын дән» балабақшасы» МКҚК
240.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 9 «Нұршашу» балабақшасы» МКҚК
241.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 24 «Айналайын» балабақшасы» МКҚК
242.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 34 «Ақ бидай» балабақшасы» МКҚК
243.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 35 «Ертегі» балабақша мектепке дейінгі гимназия» МКҚК

238.
ГККП «Ясли-сад № 14 «Ақбөпе» Управления образования г. Астаны»
239.
ГККП «Ясли-сад № 33 «Алтын дән» Управления образования города Астаны
240.
ГККП «Ясли-сад № 9 «Нұршашу» Управления образования г. Астаны»
241.
ГККП «Ясли-сад № 24 «Айналайын» Управления образования города Астаны
242.
ГККП «Ясли-сад «№ 34 «Ақ бидай» Управления образования города Астаны»
243.
ГККП «Ясли-сад дошкольная гимназия № 35 «Сказка» Управления образования г. Астаны»

244.
«КиМ-Бал» балабақша «Алпамыс» ЖШС
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме
ҚҚ – қоғамдық қоры
ШЖҚ РКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық кәсіпорны
ЖҚ – жеке қоры
ЖШС– жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ЖК – жеке кәсіпкер

244.
ТОО «КиМ-Бал» детский сад «Алпамыс»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие
КГУ – коммунальное государственное учреждение
ОФ – общественный фонд
ОЮЛ – объединение юридических лиц
РГП на ПХВ – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
ИП – индивидуальное предприниматель
АО – акционерное общество
ЧУО – частное учреждение образования