Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің шешіміне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/221 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 5С-37-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 4843 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің шешіміне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Қ.Сұлтанов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ А-5/221 қаулысына
мен Ақмола облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
22 мамырдағы № 5С-37-6
шешіміне қосымша
Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің шешіміне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешіміне енгізілетін өзгерістердің тізбесі
1. «Аршалы, Еңбекшілдер және Целиноград аудандарының жекелеген селолық округтері мен елді мекендерінің атауын өзгерту туралы» Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің бірлескен 2001 жылғы 31 қазандағы № С-11-7 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 882 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2002 жылғы 5 қаңтарда жарияланған):
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі;
тақырыбында және 1-тармақта «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылады.

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области, постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 22 мая 2015 года № А-5/221 и решение Акмолинского областного маслихата от 22 мая 2015 года № 5С-37-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июня 2015 года № 4843
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области, постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  К.Султанов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 22 мая 2015 года № А-5/221
и решению Акмолинского
областного маслихата
от 22 мая 2015 года № 5С-37-6
Перечень вносимых изменений в решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области, постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата еб изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
1. В решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 31 октября 2001 года № С-11-7 «О переименовании сельского округа и населенных пунктов Аршалынского, Енбекшильдерского и Целиноградского районов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 882, опубликовано 5 января 2002 года в газете «Акмолинская правда»):
на русском языке в пункте 1 слово «ауыл» заменить соответственно словом «село», в заголовке и пункте 1 внесены изменения на государственном языке.

2. «Целиноград ауданының Малиновка селосы мен Малиновка селолық округінің атауларын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі № А-5/144 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 27 сәуірдегі № ЗС-26-3 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3222 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2007 жылғы 24 маусымда жарияланған):
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі;
тақырыбында және 1-тармақта «селосы», «селосының», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылының», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылады.

2. В постановление акимата Акмолинской области от 27 апреля 2007 года № А-5/144 и решение Акмолинского областного маслихата от 22 мая 2007 года № ЗС-26-3 «О переименовании села Малиновка и Малиновского сельского округа Целиноградского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3222, опубликовано 24 мая 2007 года в газетах «Арқа ажары», «Акмолинская правда»):
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.