Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 5225 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 27.10.2017 № А-11/489 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения
Постановление акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 января 2016 года № 5225. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27.10.2017 № А-11/489 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.

4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
№ А-12/572 қаулысымен
бекітілді
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді – Ақмола облысы әкімдігінің 09.12.2016 № А-13/571 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 10.05.2017 № А-5/193 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
№ р/б
Балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің атаулары
Алаңы (гектар, километр)
Ақкөл ауданы
1
Көктеке көлі
90
2
Кемеркөл көлі

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 14 декабря 2015
года № А-12/572
Перечень рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями акимата Акмолинской области от 09.12.2016 № А-13/571 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 10.05.2017 № А-5/193 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Наименование рыбохозяйственных водоемов и участков
Площадь (гектары, километры)
Аккольский район
1
Озеро Коктеке
90
2
Озеро Кемерколь

1,3 гектар
Барлғы: 507
105637,7 гектаров 764,2 километр
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
№ А-12/572 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2007 жылғы 13 қарашасында жарияланған).
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № А-4/198 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3251 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2007 жылғы 13 қарашасында жарияланған).
3. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 тамыздағы № А-6/355 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3270 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2008 жылғы 20 қыркүйекте жарияланған).
4. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № А-3/99 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2009 жылғы 2 сәуірінде жарияланған).
5. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қазандағы № А-11/435 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3335 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2009 жылғы 1 желтоқсанында жарияланған).
6. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № А-3/114 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3391 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2011 жылдың 19 мамырында және 2011 жылғы 21 мамырында жарияланған).

1,3 гектара
Всего: 507
105637,7 гектаров 764,2 километров
Приложение к
постановлению акимата
Акмолинской области
от 14 декабря 2015
года № А-12/572
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 29 мая 2008 года № А-4/198 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3251, опубликовано 10 июня 2008 года в газете "Акмолинская правда", 12 июня 2008 года в газете "Арқа ажары").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 20 августа 2008 года № А-6/355 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3270, опубликовано 20 сентября 2008 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 марта 2009 года № А-3/99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3314, опубликовано 2 апреля 2009 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 20 октября 2009 года № А-11/435 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3335, опубликовано 1 декабря 2009 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 7 апреля 2011 года № А-3/114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3391, опубликовано 19 мая 2011 года и 21 мая 2011 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").

7. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № А-1/9 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3420 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2012 жылғы 17 наурызында жарияланған).
8. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № А-1/23 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2013 жылғы 5 наурызында жарияланған).
9. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № А-6/282 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3794 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2013 жылғы 27 тамызында жарияланған).
10. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/135 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4195 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 10 маусымында жарияланған).
11. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № А-5/255 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2014 жылғы 3 шілдесінде жарияланған).
12. "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № А-10/510 қаулысының 1 тармағы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4490 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 22 желтоқсанында жарияланған).

7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 11 января 2012 года № А-1/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3420, опубликовано 17 марта 2012 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 января 2013 года № А-1/23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3653, опубликовано 5 марта 2013 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 12 июля 2013 года № А-6/282 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3794, опубликовано 27 августа 2013 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 11 апреля 2014 года № А-4/135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4195, опубликовано 27 мая 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
11. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 июня 2014 года № А-5/255 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4234, опубликовано 3 июля 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
12. Пункт 1 постановления акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 24 октября 2014 года № А-10/510 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4490, опубликовано 13 декабря 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").

13. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № А-7/343 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4913 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 тамызында жарияланған).

13. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 июля 2015 года № А-7/343 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4913, опубликовано 6 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").