Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 ақпандағы № С-34/2 "Көкшетау қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № С-37/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 мамырда № 4812 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № С-2/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 26.04.2016 № С-2/8 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік - құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2015 жылғы 16 ақпандағы № С-34/2 (Нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4675 тіркелген, 2015 жылғы 12 наурызда "Көкшетау" газетінде және 2015 жылғы 12 наурызда "Степной маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшасындағы:
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін төлеуді тұрғын үй көмегін алуға үміткерлердің жеке өтінішіне сәйкес уәкілетті орган жүзеге асырады, тұрғын үй көмегі төлемдері коммуналдық қызметтердің жеткізушілеріне жіберіледі. Тұрғынжайдың меншік иелері немесе жалдаушылары (қосымша жалдаушылары) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) қалалық телекоммуникация желісіне қосылған телефонға абоненттік ақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтері үшін өтемақы; жекешелендірілген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстар үшін өтемақы, отын (көмір) құнының шығыстарына өтемақы өтініш берушілердің жеке шоттарына екінші деңгейдегі банктер арқылы аударылады".

О внесении изменения в решение Кокшетауского городского маслихата от 16 февраля 2015 года № С-34/2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2015 года № С-37/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 мая 2015 года № 4812. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № С-2/8
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26.04.2016 № С-2/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Кокшетау" от 16 февраля 2015 года № С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4675, опубликовано 12 марта 2015 года в газете "Көкшетау" и 12 марта 2015 года в газете "Степной маяк") следующее изменение:
в приложении, утвержденным указанным решением:
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Выплата жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется уполномоченным органом согласно личного заявления претендента жилищной помощи, выплата жилищной помощи производится поставщикам коммунальных услуг. Компенсация за услуги связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникации, семьям (гражданам), являющимся собственниками или нанимателями (поднанимателями) жилища; компенсация расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде, компенсация затрат за стоимость топлива (угля) зачисляются на личные счета заявителей через банки второго уровня.".

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
37-ші кезекті сессиясының төрағасы
О.Қызбикенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2015 жылғы "29" сәуір

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 37-ой очередной сессии
Кокшетауского городского маслихата
пятого созыва
О.Кызбикенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"29" апреля 2015 года