Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 тамыздағы № С-19/4 "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Көкшетау қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № С-41/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қазанда № 5015 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № С-2/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 26.04.2016 № С-2/7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Көкшетау қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" 2013 жылғы 27 тамыздағы № С-19/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3804 тіркелген, 2013 жылғы 19 қыркүйекте "Көкшетау" газетінде және 2013 жылғы 19 қыркүйекте "Степной Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Көкшетау қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. Әлеуметтiк көмек көрсету үшiн атаулы және мереке күндерiнiң тiзбесi:
1) 15 ақпан - Ауғанстаннан әскерді шығарған күні;
2) 8 Наурыз - Халықаралық әйелдер күні;
3) 26 сәуір - Чернобыль атом электростанциясындағы апатты жоюға қатысушылар мен мүгедектерді еске алу күні;
4) 9 мамыр - Жеңiс күнi;
5) 31 мамыр - Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күні;
6) 1 маусым - Балаларды қорғау күнi;
7) 1 қазан - Қарттар күнi.";
10 тармақ келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) жоғарғы медициналық оқу мекемелерінде оқитын студенттерге оқуды аяқтағаннан кейін Көкшетау қаласында жұмыспен өтеу есебімен. Төлем оқу құнының 100% мөлшерінде білім беру мекемесімен жасасқан келісім шарттың нотариалды куәландырылған көшірмесі, студент және жұмыс беруші арасында жасалған келісім шарттың, оқу орнынан берілген анықтаманың және өтініш берушінің (отбасының) аз қамтылған азаматтар (отбасылар) қатарына жататынын немесе халықтың әлеуметтік-әлсіз тобына жататынын растайтын анықтама негізінде жүргізіледі.".

О внесении изменения и дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата от 27 августа 2013 года № С-19/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22 сентября 2015 года № С-41/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 октября 2015 года № 5015. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № С-2/7
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26.04.2016 № С-2/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кокшетау" от 27 августа 2013 года № С-19/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3804, опубликовано 19 сентября 2013 года в газете "Көкшетау" и 19 сентября 2013 года в газете "Степной маяк") следующие изменение и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кокшетау, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Перечень памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи:
1) 15 февраля - День вывода войск из Афганистана;
2) 8 Марта – Международный женский день;
3) 26 апреля – День памяти участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции;
4) 9 мая – День Победы;
5) 31 мая – День памяти жертв политических репрессий и голода;
6) 1 июня – День защиты детей;
7) 1 октября – День пожилых.";
пункт 10 дополнить подпунктом 11 следующего содержания:
"11) студентам обучающимся в высших медицинских учебных заведениях с учетом отработки в городе Кокшетау. Выплаты производить в размере 100 % от стоимости обучения на основании копии договора с учебным заведением, заверенной нотариально, договором о трудоустройстве между студентом и государственными медицинскими учреждениями города Кокшетау, справки с места учебы и справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к малообеспеченным гражданам, либо к социально - уязвимым слоям населения.".

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 41-ші
кезектен тыс сессиясының төрағасы
С.Рахымжанов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2015 жылғы "22" қыркүйек

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 41-ой внеочередной
сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва
С.Рахимжанов
Секретарь Кокшетауского
городского
маслихата пятого созыва
Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"22" сентября 2015 года