Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № С-41/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 5029 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № С-46/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 10.02.2016 № С-46/5 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 384444-баптарына, «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 41–ші
кезектен тыс сессиясының төрағасы          С.Рахымжанов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Е.Маржықпаев
2015 жылғы «22» қыркүйек

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22 сентября 2015 года № С-41/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 октября 2015 года № 5029. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2016 года № С-46/5
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 10.02.2016 № С-46/5 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 387444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Кокшетау.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Кокшетау.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 41-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    С.Рахимжанов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата пятого
созыва                                     Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Е.Маржикпаев
«22» сентября 2015 года