"Степногорск қаласы бойынша коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу Қағидасын бекіту туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № а-7/286 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № а-1/52 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда № 4664 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № а-6/246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 26.06.2015 № а-6/246 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, «Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 88 қаулысына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Степногорск қаласы бойынша коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу Қағидасын бекіту туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № а-7/286 қаулысына (№ 4329 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 04 қыркүйегінде «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген, Степногорск қаласы бойынша коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу қағидаларында:
қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.Ә.Аманқұловқа жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 29 июля 2014 года № а-7/286 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду) по городу Степногорску"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 4 февраля 2015 года № а-1/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 марта 2015 года № 4664. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 26 июня 2015 года № а-6/246
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 26.06.2015 № а-6/246 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2014 года № 88 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду)» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска от 29 июля 2014 года № а-7/286 «Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду) по городу Степногорску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4329, опубликовано 04 сентября 2014 года в газетах «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск») следующее изменение:
в Правилах расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду) по городу Степногорску, утвержденных вышеуказанным постановлением:
приложение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Аманкулова Н.А.

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласы
әкімінің м.а.                              Ә.Күмпекеев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 04.02. № а-1/52
қаулысына қосымша
Степногорск қаласы бойынша коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде қолданылатын коэффициенттердің мөлшері және негізгі мөлшерлемесі
Негізгі мөлшерме

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о.акима города Степногорска              А.Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от 04.02.2015 № а-1/52
Базовая ставка и размеры применяемых коэффициентов при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду) по городу Степногоску
Базовая ставка

1,5 айлық есептік көрсеткіш
№ р/т
Коэффициенттердің түрлері
Коэффициенттің мөлшері
1
Құрылыс үлгісін есепке алатын коэффициент (Кт):
1.1. кеңселік, әкімшілік, қоғамдық
1,0
1.2. ауыл шаруашылық қажеттіліктеріне арналған, өндірістік
0,8
1.3. қоймалық, гараждық, қазандық
0,7
2
Тұрғын емес жайдың түрін есепке алатын коэффициент (Кк)
2.1. ғимарат немесе ғимараттағы жай, қоғамдық көлік тұрақтары, көшелік жарықтар тірегі
1,2
2.2. жалғастыра салынған бөлігі
0,9
2.3. цоколдық (жартылай жертөле) бөлігі
0,7
2.4. жертөле бөлігі, төбесі
0,6
3
Жабдықталғандығының дәрежесін есепке алатын коэффициент (Кжд)
3.1. барлық инженерлік-техникалық құрылғылары бар үй-жайлар үшін (сумен жабдықтау, жылумен жабдықтау, электр қуаты, канализация) қандай да коммуникация түрі болмаған жағдайда әр түрге 0,5 азаяды
2,0
4
Аймақтық орналасуын есепке алатын коэффициент (Кр)
4.1 Степногорск қаласы
0,9
4.2 Заводской кенті
0,5
4.3 Ақсу кенті
0,5
4.4 Бестөбе кенті
0,5
4.5 Шаңтөбе кенті
0,1
4.6 Қарабұлақ ауылы
0,5
4.7 Изобильный ауылы
0,5
4.8 Қырық-құдық ауылы
0,5
4.9 Бөгенбай ауылдық округі
0,5
5
Жалдаушының қызмет түрін есепке алатын коэффициент (Кқт);
5.1 брокерлік қызмет және кеден қызметін көрсету, банктер, ломбардтар, айырбастау пункттері және қызметі бағалы қағаздар нарығымен байланысты ұйымдар, сақтандыру, инвестициялық компаниялар, нотариалды конторлар, адвокаттық конторлар, зергерлік шеберханалар үшін
3,0
5.2 қоғамдық тамақтандыру, қонақ үй, сауда немесе сауда-делдалдық қызметтерімен айналысатын ұйымдастыру үшін
1,5
5.3 облыста қызметтерді ұйымдастыруға арналған:
5.3.1. жоғары, техникалық және кәсіптік білім;
5.3.2. орта білім;
5.3.3. мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
1,1
0,9
0,8
5.4 денсаулық сақтау, мәдениет, туризм, спорт және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы қызметтерді ұйымдастыру үшін
1,0
5.5 бастапқы, негізгі орта, жалпы орта, кәсіптік білім беруде жалпы білім беру бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орындарында оқушылардың тамақтануын және буфеттерді ұйымдастыру үшін, және оқу орындарының жатақханалары
0,5
5.6 мемлекеттік мекемелер орналасқан ғимараттарда, кіруін шектетумен осы мекемелердің және кәсіпорындардың жұмыс кестесінен аспайтын жұмыс кестесімен (бөлшек сауда) қызметшілердің тамақтануын және буфеттерді ұйымдастыру үшін
0,9
5.7 жарғылық қызметті іске асыратын ғимараттарда, осы мекемелердің және кәсіпорындардың жұмыс кестесінен аспайтын жұмыс кестесімен (бөлшек сауда) мемлекеттік заңды тұлғалардың тамақтануын және буфеттерді ұйымдастыру үшін
1,2

1,5 месячного расчетного показателя
№ п/п
Виды коэффициентов
Размер коэффициента
1
Коэффициент, учитывающий тип строения (Кт):
1.1 офисное, административное, общественное
1,0
1.2 предназначенное для нужд сельского хозяйства, производственное
0,8
1.3 складское, гаражное, котельное
0,7
2
Коэффициент, учитывающий вид нежилого помещения (Кк)
2.1 здание или помещение в здании, остановки общественного транспорта, опоры уличного освещения
1,2
2.2 пристроенная часть
0,9
2.3 цокольная (полуподвальная) часть
0,7
2.4 подвальная часть, крыша
0,6
3
Коэффициент, учитывающий степень комфортности (Кск)
3.1 для помещений со всеми инженерно-техническими устройствами (водоснабжение, теплоснабжение, электричество, канализация) при отсутствии каких-либо видов коммуникаций уменьшается на 0,5 за каждый вид
2,0
4
Коэффициент, учитывающий территориальное расположение (Кр)
4.1 город Степногорск
0,9
4.2 поселок Заводской
0,5
4.3 поселок Аксу
0,5
4.4 поселок Бестобе
0,5
4.5 поселок Шантобе
0,1
4.6 село Карабулак
0,5
4.7 село Изобильное
0,5
4.8 село Кырык кудык
0,5
4.9 Богенбайский сельский округ
0,5
5
Коэффициент, учитывающий вид деятельности нанимателя (Квд):
5.1 для брокерской деятельности и оказания таможенных услуг, банков, ломбардов, обменных пунктов и организаций, деятельность которых связана с рынком ценных бумаг, страховых, инвестиционных компаний, нотариальных контор, адвокатских контор, ювелирных мастерских
3,0
5.2 для организации общественного питания, гостиничных услуг, торговой или торгово – посреднической деятельности
1,5
5.3 для организации услуг в области:
5.3.1. высшего, технического и профессионального образования;
5.3.2. среднего образования;
5.3.3. дошкольного воспитания и обучения
1,1
0,9
0,8
5.4 для организации услуг в области здравоохранения, культуры, туризма и спорта, средств массовой информации
1,0
5.5 для организации питания учащихся и буфетов в учебных заведениях, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего, общего среднего, профессионального образования, учебные программы технического и профессионального образования и общежитиях учебных заведений
0,5
5.6 для организации питания сотрудников и буфетов в зданиях, в которых располагаются государственные учреждения, с графиком работы не превышающим графики работ данных учреждений и предприятий с ограниченным доступом (с розничной торговлей)
0,9
5.7 для организации питания и буфетов в помещениях, в которых государственные юридические лица осуществляют уставную деятельность, с графиком работы не превышающим графики работ данных учреждений и предприятий (розничной торговлей)
1,2