Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 5С-37/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 4750 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6С-8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 25.08.2016 № 6С-8/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386, 444-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.03.2016 № 6С-2/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.03.2016 № 6С-2/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.03.2016 № 6С-2/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Х.Шәкенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
М.Тақамбаев
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Есжанов

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 марта 2015 года № 5С-37/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 апреля 2015 года № 4750. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 августа 2016 года № 6С-8/5
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25.08.2016 № 6С-8/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.03.2016 № 6С-2/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.03.2016 № 6С-2/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.03.2016 № 6С-2/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского
маслихата
Х.Шакенов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города
Степногорска
М.Такамбаев
Руководитель Республиканского
государственного
учреждения
"
Управление государственных
доходов по городу
Степногорску
Департамента государственных
доходов по
Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Есжанов