Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-47/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 5152 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 989 527,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 568 654,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 270,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 353,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 330 249,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 002 510,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 941 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 278 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 337 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 500 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 424 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 145-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Гамастинов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                Ә.Күмпекеев
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Ш.Төлегенова

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2015 года № 5С-47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2015 года № 5152
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4575, опубликовано 15 января 2015 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 989 527,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 568 654,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 52 270,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38 353,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 330 249,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5 002 510,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 941 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 278 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 337 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 424 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 424 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Гамастинов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорска                   А.Кумпекеев
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова

5 818,9
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
48 012,2
Азаматтық жағдай актілерін тіркеу бойынша штат санын арттыруға
1 039
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
5 563
Білім бөлімі
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
57 330
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
69 987
Шығыстарды төменгі деңгейге беруге байланысты патронатты тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға
11 861
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде электрондық оқулықтармен жабдықтауға
875
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
109 900
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
72 833,8
Құрылыс бөлімі
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
620 923
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
310 376
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
98 509
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
18 087
Ветеринария саласында штат санын арттыруға
3 267
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
"Степногорск-Тазалық" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
19 500
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындауға

5 818,9
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
48 012,2
На увеличение штатной численности по регистрации актов гражданского состояния
1 039
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 563
Отдел образования
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57 330
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
69 987
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
11 861
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
875
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
109 900
На решение вопросов обустройства моногородов
72 833,8
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
620 923
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
310 376
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
98 509
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
18 087
На увеличение штатной численности в области ветеринарии
3 267
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Увеличение уставного капитала ТОО "Степногорск-Тазалык"
19 500
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям