2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-48/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 5192 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 218 915 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 796 796,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 085,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 466,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 284 566,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 243 743,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 891 054 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 892 347 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 293 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 915 882,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 915 882,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 24.12.2016 № 6C-13/3 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен қала бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
тіркелген салығы;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
өзге де салықтық емес түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.

О бюджете города на 2016-2018 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2015 года № 5С-48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2016 года № 5192
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 218 915 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 796 796,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 085,6 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 91 466,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 284 566,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 243 743,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 891 054 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 892 347 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 293 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 915 882,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 915 882,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24.12.2016 № 6C-13/3 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить доходы бюджета города за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
фиксированного налога;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;
прочих неналоговых поступлений;
3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли;
продажи нематериальных активов.

3. 2016 жылға арналған қала бюджетінде азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына, осы қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда, жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар және тарифтік ставкалар белгіленсін.
4. 2016 жылға арналған қала бюджетінде нысаналы трансферттердің есебінен 4-қосымшаға сәйкес 1 747 999 мың теңге сомасында шығыстар көзделгені есепке алынсын.
5. 2016 жылға арналған қала бюджетінде 301 859 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені есепке алынсын.
6. 2016 жылға арналған қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 20 мың теңге сомасында шұғыл шығындарға бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 28.11.2016 № 6C-12/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2016 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2016 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округті ұстау бойынша шығыстар 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған қала бюджетінде 2 892 347 мың теңге, сонымен қатар мамандарды әлеуметтік қолдау бойынша шараларды іске асыру үшін 2 406 мың теңге, жылу-, сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін 2 889 941 мың теңге сомасында кредиттер көзделгені есепке алынсын.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 28.11.2016 № 6C-12/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Қала бюджетінде 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттердің көзделгені 8-қосымшаға сәйкес есесепке алынсын.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Гамастинов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев
"Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық
мәслихатының

3. Установить в бюджете города на 2016 год специалистам организаций образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Учесть, что в бюджете города на 2016 год предусмотрены расходы за счет целевых трансфертов в сумме 1 747 999 тысяч тенге согласно приложению 4.
5. Учесть, что в бюджете города на 2016 год предусмотрены бюджетные изъятия в сумме 301 859 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2016 год согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год на неотложные затраты в сумме 20 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28.11.2016 № 6С-12/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год согласно приложению 6.
9. Утвердить расходы по содержанию поселка, села, сельского округа на 2016 год согласно приложению 7.
10. Учесть, что в бюджете города на 2016 год предусмотрены кредиты в сумме 2 892 347 тысяч тенге, в том числе для реализации мер по социальной поддержке специалистов 2 406 тысяч тенге, на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения 2 889 941 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28.11.2016 № 6С-12/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
11. Учесть, что в бюджете города предусмотрены трансферты органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 8.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
городского маслихата
С.Гамастинов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Степногорска"
Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению
Степногорского
городского маслихата

16 725,6
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 268,6
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
5 010
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 447
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44 685,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 181,6
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
1 181,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 464
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 464
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 040
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 298
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
700
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16 841
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 201
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 219,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 400,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 400,1
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 819
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 719
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
100
12
Көлiк және коммуникация
182 607
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
899
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
899
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
181 708
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181 708
13
Басқалар
18 470,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 010,8
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

16 725,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 268,6
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 010
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 447
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44 685,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 181,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1 181,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 464
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 464
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 298
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
700
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16 841
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3 201
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 219,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 400,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
8 400,1
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 819
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8 719
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
100
12
Транспорт и коммуникации
182 607
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
899
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
899
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
181 708
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
181 708
13
Прочие
18 470,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 010,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

82 637
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
391
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 033
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 395
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 222
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
416
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 163
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 163
02
Қорғаныс
56 055
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
56 055
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 399
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
52 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
156
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 484
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 484
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 484
04
Білім беру
2 164 649
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 688
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 688
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 161 961
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 032
003
Жалпы білім беру
1 603 526
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46 800
006
Балаларға қосымша білім беру
124 149
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
120
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
310 496
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

82 637
022
Капитальные расходы государственного органа
391
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 033
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 395
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 222
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
416
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 163
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11 163
02
Оборона
56 055
122
Аппарат акима района (города областного значения)
56 055
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 399
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
52 500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
156
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 484
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 484
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 484
04
Образование
2 164 649
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 688
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 688
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 161 961
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 032
003
Общеобразовательное обучение
1 603 526
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46 800
006
Дополнительное образование для детей
124 149
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
120
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
310 496
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

15 393
Азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
1 254
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 451,3
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 71 жылдығына бірыңғай материалдық көмек төлеуге
6 132,7
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
5 121,8
Білім бөлімі
Патронатты тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға
12 768
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
170 354
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
76 562,5
Төмен тұрған бюджеттер шығынын өтеуге
243 200
Білім беру объектілерінің күрделі шығыстарына
15 000
Степногорск қаласының ЕЦ-166/11 сотталғандардың орта білім алуына
3 939
Сандық білім беру инфрақұрылымын құруға
2 976
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде электрондық оқулықтармен жабдықтауға
1 000
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
172 900
Ақмола облысы Степногорск қаласының Пригородный шағынаудандағы жеке тұрғын үй құрылысы нысандарына инженерлік коммуникацияларды салу (1 кезек)
153 829,4
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы 45 пәтерлі тұрғын үйіне инженерлік инфрақұрылымдарының құрылысы (1 позиция)
24 000
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
37 094,8
Степногорск қаласының 1 шағынауданы, № 44 тұрғын үйдің конструкцияларын күшейту және реконструкциялау
85 000
"Өнеркәсіптік аймақтың сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге
15 000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
16 841
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұстауға
4 264
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
700
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Автомобиль жолдарын жөндеуге
107 708
Степногорск қаласының жолдарын ағымдағы жөндеуге
23 000
Дене тәрбиесі және спорт бөлімі
Балалар жасөспірімдер спорт мектептерінің шығыстарын облыстық бюджеттен қалалық бюджетке беру
32 798
Шаңтөбе кентінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің әкімшілік кешенінің ағымдағы жөндеуін өткізуге

15 393
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 254
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
6 451,3
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
6 132,7
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 121,8
Отдел образования
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 768
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
170 354
На обеспечение экономической стабильности
76 562,5
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
243 200
На капитальные расходы объектов образования
15 000
На получение среднего образования осужденными находящимися в ЕЦ-166/11 города Степногорска
3 939
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
2 976
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 000
Отдел строительства
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения города Степногорска (2 очередь)
172 900
Строительство инженерных коммуникаций к объектам индивидуального жилищного строительства в микрорайоне Пригородный города Степногорска Акмолинской области (1 очередь)
153 829,4
Строительство инженерной инфраструктуры к 45-ти квартирному жилому дому (позиция 1) в городе Степногорске Акмолинская область
24 000
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
37 094,8
Реконструкция и усиление несущих конструкций жилого дома № 44 микрорайона 1 города Степногорска
85 000
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция системы водоснабжения промышленной зоны"
15 000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
16 841
На содержание штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4 264
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
700
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На ремонт автомобильных дорог
107 708
На текущий ремонт дорог города Степногорска
23 000
Отдел физической культуры и спорта
Передача расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на городской бюджет
32 798
На проведение текущего ремонта административного комплекса детской юношеской спортивной школы в поселке Шантобе