Степногорск қаласы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері жне оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № а-12/482 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 5229 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № а-4/181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 18.04.2016 № а-4/181 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қаласы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.Т.Әбдірахмановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының денсаулық сақтау
Басқармасы жанындағы "Степногорск
қалалық емханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының
бас дәрігері
А.Дүйсенов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер комитеті
департаментінің Степногорск
қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Р.Рамазанов
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысының Ішкі
істер департаменті Степногорск
қаласының ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қ.Нұрмағамбетов
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
"Ақмола облысы Степногорск қаласының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б.Есімов
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің Ақмола облысы
Әділет департаментінің Степногор
қалалық әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
И.Жандинов
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті Ақмола облыстық сотының
кеңсесі (Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының аппараты)"
мемлекеттік мекемесінің
Степногорск қалалық
сотының төрағасы
М.Ахметов
Степногорск қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ а-12/482 қаулысына
қосымша
2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Степногорск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
2
"Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16
16
3
"Бестөбе кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
4
"Заводской кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
5
"Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
28
28
6
"Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
7
"Степногорск қаласының Изобильное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
8
"Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
9
"Степногорск қаласының Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
10
"Степногорск қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
11
"Степногорск қаласының тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
64
64
12
Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Степногорск қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4
4
13
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Ақмола облыстық сотының кеңсесі (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты)" мемлекеттік мекемесі Степногорск қалалық соты
4
4
14
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
8
8
15
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
4
4
16
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Ақмола облысы Әділет департаментінің Степногор қалалық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
8
8
17
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер комитеті департаментінің Степногорск қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
8
8
18
"Степногорск қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
Бекітілді
Степногорск қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ а-12/482 қаулысы
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
"Степногорск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по городу Степногорску на 2016 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 29 декабря 2015 года № а-12/482. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 января 2016 года № 5229. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № а-4/181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 18.04.2016 № а-4/181 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города СтепногорскаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по городу Степногорску на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абдрахманова Н.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного
ведения "Степногорская
городская поликлиника"
при управлении здравоохранения
Акмолинской области
А.Дуйсенов
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Р.Рамазанов
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел города
Степногорска Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
К.Нурмагамбетов
Начальник республиканского государственного
учреждения "Отдел по делам обороны города
Степногорск Акмолинской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
Б.Есимов
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление юстиции города
Степногорска Департамента юстиции
Акмолинской области Министерства
юстиции Республики Казахстан"
И.Жандинов
Председатель Степногорского городского суда
государственного учреждения "Канцелярия
Акмолинского областного суда Департамента
по обеспечению деятельности судов при
Верховном суде Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)"
М.Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от 29 декабря
№ а-12/482
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Степногорска"
4
4
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Аксу"
16
16
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Бестобе"
12
12
4
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Заводской"
12
12
5
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шантобе"
28
28
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карабулак"
12
12
7
Государственное учреждение "Аппарат акима села Изобильное города Степногорска"
4
4
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска"
8
8
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска"
4
4
10
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Степногорска"
4
4
11
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска"
64
64
12
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорская городская поликлиника" при управлении здравоохранения Акмолинской области
4
4
13
Степногорский городской суд государственного учреждения "Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан" (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)
4
4
14
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
8
8
15
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
4
4
16
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
8
8
17
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Степногорску Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
8
8
18
Государственное учреждение "Отдел строительства города Степногорска"
4
4
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска
от 29 декабря 2015
года № а-12/482
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Степногорска"
помощь в обработке документов

12 000 құжат
2
"Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
270 000 шаршы метр
3
"Бестөбе кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
200 000 шаршы метр
4
"Заводской кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
200 000 шаршы метр
5
"Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
430 000 шаршы метр
6
"Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
160 000 шаршы метр
7
"Степногорск қаласының Изобильное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
65 000 шаршы метр
8
"Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
190 000 шаршы метр
9
"Степногорск қаласының Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақтарын жинау
40 000 шаршы метр
10
"Степногорск қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
11
"Степногорск қаласының тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
қала аумақтарын санитарлық жинау
990 000 шаршы метр
12
Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Степногорск қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
13
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Ақмола облыстық сотының кеңсесі (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты)" мемлекеттік мекемесі Степногорск қалалық соты
курьердің жұмысы
12 000 құжат
14
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
курьердің жұмысы
24 000 құжат
15
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
курьердің жұмысы
12 000 құжат
16
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Ақмола облысы Әділет департаментінің Степногор қалалық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
24 000 құжат
17
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер комитеті департаментінің Степногорск қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
курьердің жұмысы
24 000 құжат
18
"Степногорск қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары
Қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері
Оларды қаржыландыру көздері
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
жергілікті бюджет

12 000 документов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Аксу"
уборка территорий
270 000 квадратных метров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Бестобе"
уборка территорий
200 000 квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Заводской"
уборка территорий
200 000 квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шантобе"
уборка территорий
430 000 квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карабулак"
уборка территорий
160 000 квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат акима села Изобильное города Степногорска"
уборка территории
65 000 квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска"
уборка территории
190 000 квадратных метров
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска"
уборка территории
40 000 квадратных метров
10
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Степногорска"
помощь в обработке документов
12 000 документов
11
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска"
помощь в обработке документов
12 000 документов
санитарная очистка территории города
990 000 квадратных метров
12
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорская городская поликлиника" при управлении здравоохранения Акмолинской области
помощь в обработке документов
12 000 документов
13
Степногорский городской суд государственного учреждения "Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан" (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)
курьерская работа
12 000 документов
14
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
курьерская работа
24 000 документов
15
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
курьерская работа
12 000 документов
16
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
помощь в обработке документов
24 000 документов
17
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Степногорску Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
курьерская работа
24 000 документов
18
Государственное учреждение "Отдел строительства города Степногорска"
помощь в обработке документов
12 000 документов
продолжение таблицы
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
местный бюджет