Ақкөл ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № С 46-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 сәуірде № 4766 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қаңтардағы № С 53-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.01.2016 № С 53-2 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесі он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат сессиясының төрайымы А.Мананбаева
Ақкөл аудандық мәслихат хатшысы Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
30 наурыз 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мемлекеттік Кірістер комитеті Мемлекеттік
кірістер департаментінің Ақкөл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"Республикалық
мемлекеттік мекеме басшысы
А.С.Мұстафин
30 наурыз 2015 жыл

О повышении ставки земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Аккольского района
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2015 года № С 46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 апреля 2015 года № 4766. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 января 2016 года № С 53-2
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.01.2016 № С 53-2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Налогового кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Аккольского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
А.Мананбаева
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов
30 марта 2015 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных доходов
по Аккольскому району Департамента
государственных доходов по Акмолинской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
А.С.Мустафин
30 марта 2015 года