Аршалы ауданы Анар селолық округі Анар станциясының шекараларын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № А-122 қаулысы және Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 39/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 4727 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес аумақтарда Аршалы ауданы Анар селолық округі Анар станциясының шекаралары (шегін) өзгертілсін және белгіленсін.
2. «Аршалы ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Аршалы аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Ю.Сериков
Аршалы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ю.Сериков
Аршалы ауданы әкімдігінің
Аршалы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 04 наурыздағы
№ А-122 бірлескен қаулысына
және Аршалы аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
04 наурыздағы № 39/9
шешіміне қосымша
Аршалы ауданының Анар селолық округі Анар станциясының жерлерінің экспликациясы
гектар
Жерлердің атауы
Жалпы көлемі
Құрылыс шеінде
Темір жол көлігі жерлері
Автожол астында
Су астында
Ауыл шаруашылығына алқаптары
Басқалар
егістік
шабындық
жайылым
Жайылым тұрғылықты жақсарту
Жерорналастыру жобаны әзірлеу кезінде Анар станциясының жерлерінің шекаралары (шегі)

Об изменении и установлении границ (черты) станции Анар Анарского сельского округа Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 4 марта 2015 года № А-122 и решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2015 года № 39/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2015 года № 4727
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы (черту) станции Анар Анарского сельского округа Аршалынского района в площадях согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел земельных отношений Аршалынского района» внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Председатель сессии
Аршалынского районного
маслихата                                  Ю.Сериков
Секретарь Аршалынского
районного маслихата                        Ю.Сериков
Приложение
к совместному постановлению
акимата Аршалынского района
от 04 марта 2015 года
№ А-122 и решению Аршалынского
районного маслихата
от 04 марта 2015
года № 39/9
Экспликация земель станции Анар Анарского сельского округа Аршалынского района
гектаров
Наименование земель
Общая площадь
В черте застройки
Земли железнодорожного транспорта
Под автодорогой
Под водой
Сельскохозяйственные угодия
Прочие
пашни
сенокосы
пастбища
Пастбища коренного улучшения
Границы (черта) земель станции Анар на момент разработки землеустроительного проекта