Аршалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 09 желтоқсандағы № 23 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 4953 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 05.01.2016 № 01 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4673 болып тіркелді) «Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» біргелікті Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-34-6 шешіміне сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы ауданы әкімінің «Сайлау учаскелерін құру туралы» шешіміне 2014 жылғы 09 желтоқсандағы № 23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4548 тіркелген, «Вперед», «Аршалы айнасы» газеттерінде 2015 жылғы 19 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қосымшада мемлекеттік тілде «селосы» сөзі «ауыл» сөзімен, орыс тілінде «аул» сөзі «село» сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Қ.Балташевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Аршалы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Л.Асанова
«21» 07 2015 жылғы

О внесении изменений в решение акима Аршалынского района от 09 декабря 2014 года № 23 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 21 июля 2015 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 августа 2015 года № 4953. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 05.01.2016 № 01.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», совместным постановлением акимата Акмолинской области от 17 февраля 2015 года № А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-34-6 «О внесении изменений в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области» (зарегистрированными в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4673), аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. В решение акима Аршалынского района «Об образовании избирательных участков» от 09 декабря 2014 года № 23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4548, опубликовано 19 января 2015 года в газетах «Вперед», «Аршалы айнасы») внести следующие изменения:
в приложении на государственном языке слово «селосы» заменить словом «ауылы», на русском языке слово «аул» заменить словом «село».
2. Контроль за исполнением настоящего решения акима Аршалынского района возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района Балташева А.К.
3. Настоящее решение акима Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Аршалынской
районной избирательной
комиссии                                   Л.Асанова
«21» 07 2015 года