Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-104 "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № А-311 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 4954 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № А-178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 21.05.2019 № А-178 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4673 болып тіркелді) "Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" біргелікті Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-34-6 шешіміне сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы әкімдігінің "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-104 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4687 тіркелген, "Вперед", "Аршалы айнасы" газеттерінде 2015 жылғы 25 наурызда жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 және 2 қосымшаларда мемлекеттік тілде "селосы" сөзі "ауыл" сөзімен, орыс тілінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданының әкімі аппаратының басшысы Ә.Қ. Балташевқа жүктелсін.
3. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Аршалы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Л.Асанова

О внесении изменений в постановление акимата Аршалынского района от 26 февраля 2015 года № А-104 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21 июля 2015 года № А-311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 августа 2015 года № 4954. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21 мая 2019 года № А-178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21.05.2019 № А-178 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Акмолинской области от 17 февраля 2015 года № А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-34-6 "О внесении изменений в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области" (зарегистрированными в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4673), акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Аршалынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 26 февраля 2015 года № А-104 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4687, опубликовано 25 марта 2015 года в газетах "Вперед", "Аршалы айнасы") внести следующие изменения:
в приложениях 1 и 2 на государственном языке слово "селосы" заменить словом "ауылы", на русском языке слово "аул" заменить словом "село".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Аршалынского района возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района Балташева А.К.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аршалынской
районной избирательной
комиссии
Л.Асанова

"21" 07 2015 жылғы

"21" 07 2015 года