Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 тамыздағы № 5С 33/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 4935 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4547 тіркелген, 2015 жылғы 6 ақпандағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 255 857,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 209 759,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 178,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 097,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 990 823,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 276 776,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 998,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 926,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 928,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 917,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 917,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 919,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 928,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 926,4 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 148 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Махамбетова Т.М.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«Келісілді»
Атбасар ауданының әкімі                    А.Н.Никишов
5 тамыз 2015 жыл
2015 жылғы 5 тамыздағы № 5С 33/3
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 5 августа 2015 года № 5С 33/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 августа 2015 года № 4935
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4547, опубликовано 6 февраля 2015 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 255 857,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 209 759,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 178,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 097,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –1 990 823,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3 276 776,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 998,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 926,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 928,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 917,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 917,4 тысяч тенге:
поступление займов – 8 919,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 928,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 926,4 тысяч тенге.»;
приложения 148 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Махамбетова Т.М.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   А.Н.Никишов
5 августа 2015 год
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 5 августа 2015
года № 5С 33/3
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 5С 30/3
Бюджет района на 2015 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

113 819,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
113 819,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 889,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 889,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 135,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 515,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 620,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 000,0
02
Қорғаныс
7 623,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 623,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 380,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 083,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800,0
04
Бiлiм беру
2 139 145,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 139 145,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 071,0
003
Жалпы білім беру
1 642 836,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
28 681,5
006
Балаларға қосымша білім беру
84 264,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
89 750,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
25 676,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

113 819,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
113 819,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 889,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 889,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 135,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 515,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 620,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 000,0
02
Оборона
7 623,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 623,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 380,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 083,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800,0
04
Образование
2 139 145,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 139 145,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 071,0
003
Общеобразовательное обучение
1 642 836,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28 681,5
006
Дополнительное образование для детей
84 264,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
89 750,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 676,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

219 289,5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
113 819,5
123
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
6 240,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 240,0
123
Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты
6 422,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 422,0
123
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
6 077,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 077,0
123
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
8 920,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 920,0
123
Атбасар ауданының Новоалександровка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 023,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 023,0
123
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
7 379,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 379,5
123
Атбасар ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
5 944,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 944,0
123
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
6 282,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 282,0
123
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
5 829,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 829,0
123
Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты
5 943,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 943,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 874,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 874,0
123
Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты
5 953,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 953,0
123
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
6 418,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 418,0
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
5 983,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 983,0
123
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 571,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 571,0
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
13 961,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 961,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

219 289,5
01
Государственные услуги общего характера
113 819,5
123
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
6 240,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 240,0
123
Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района
6 422,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 422,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
6 077,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 077,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
8 920,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 920,0
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
7 023,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 023,0
123
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
7 379,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 379,5
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
5 944,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 944,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
6 282,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 282,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
5 829,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 829,0
123
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
5 943,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 943,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
7 874,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 874,0
123
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
5 953,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 953,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
6 418,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 418,0
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
5 983,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 983,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
7 571,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 571,0
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
13 961,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 961,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

353 375,5
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 523,0
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
3 192,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
9 450,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
50 000,0
Атбасар қаласының жылумен қамтамасыз ету схемасын әзірлеуге
28 065,0
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
46 542,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге
966,0
Полтавка ауылындағы Полтавка орта мектебі ғимаратың күрделі жөндеуге
20 000,0
Электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1 437,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілін аяқтау үшін
25 000,0
Аудандық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге
8 200,0
Атбасар қаласының орталық қазандығың және жылу жабдықтау желілерін жөндеуге
150 000,0

353 375,5
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 523,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 192,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 450,0
На ремонт автомобильных дорог
50 000,0
На разработку схемы теплоснабжения города Атбасар
28 065,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
46 542,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
966,0
На капитальный ремонт здания Полтавской средней школы в селе Полтавка
20 000,0
На оснащение электронными учебниками
1 437,5
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
25 000,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
8 200,0
На ремонт центральной котельной и сетей теплоснабжения города Атбасар
150 000,0