Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 7 "Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 133 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 шілдеде № 4861 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің «Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы» 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 7 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4645 тіркелген, аудандық «Маяк» газетінде 2015 жылғы 27 ақпанда жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
қаулы келесі мазмұндағы 4 тармақпен толықтырылсын:
«Осы қаулының әрекеті туындаған 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап құқықтық қатынастарға таралады»
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Қожахметке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов

О внесении дополнения в постановление акимата Астраханского района от 20 января 2015 года № 7 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Астраханском районе на 2015 год"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 8 июня 2015 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июля 2015 года № 4861
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Астраханского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Астраханском районе на 2015 год» от 20 января 2015 года № 7 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4645, опубликовано 27 февраля 2015 года в районной газете «Маяк») следующее дополнение:
постановление дополнить пунктом 4 следующего содержания:
«Действия настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов