Бұланды ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № а-12/356 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 5167 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № а-04/111 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Буландынскому району на 2016 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 8 декабря 2015 года № а-12/356. Зарегистрировано Департаментом юстиции по Акмолинской области 31 декабря 2015 года № 5167. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 14 апреля 2016 года № а-04/111

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 14.04.2016 № а-04/111 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 14.04.2016 № а-04/111 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Буландынскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Ш.Тасылбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі
Қ.Испергенов
Бұланды ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ а-12/356 қаулысына
қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1.
"Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
2.
"Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
3.
"Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
4.
"Даниловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
5.
"Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
6.
"Ерголка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
7.
"Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
8.
"Карамышевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
9.
"Караөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
10.
"Никольск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
11.
"Новобратск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
12.
"Макинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
64
64
Бұланды ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ а-12/356 қаулысымен
бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
2
3
4
1.
"Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
16490 шаршы метр
2.
"Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
22670 шаршы метр
2. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
336 құжаттар
3.
"Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
25140 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
670 құжаттар
4
"Даниловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
22750 шаршы метр
5.
"Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
28790 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
568 құжаттар
6.
"Ерголка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
25220 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
502 құжаттар
7.
"Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
31800 шаршы метр
8.
"Карамышевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
21900 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
337 құжаттар
9.
"Караөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
21390 шаршы метр
10.
"Никольск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36790 шаршы метр
11.
"Новобратск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
22000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
371 құжаттар
12.
"Макинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
25000 құжаттар
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
5100 құжаттар

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тасылбекову Б.Ш.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Испергенов
Приложение
к постановлению акимата
Буландынского района
от 8 декабря 2015
года № а-12/356
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнакольского сельского округа"
2
2
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского аульного округа"
5
5
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Вознесенского сельского округа"
6
6
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Даниловского сельского округа"
6
6
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Журавлевского сельского округа"
6
6
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ергольского аульного округа"
5
5
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Капитоновского сельского округа"
6
6
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карамышевского сельского округа"
5
5
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караозекского аульного округа"
4
4
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Никольского сельского округа"
6
6
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новобратского сельского округа"
5
5
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Макинска"
64
64
Утвержден
постановлением акимата
Буландынского района
от 8 декабря 2015
года № а-12/356
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем работ
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнакольского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
16490 квадратных метров
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского аульного округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
22670 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
336 документов
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Вознесенского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
25140 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
670 документов
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Даниловского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
22750 квадратных метров
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Журавлевского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
28790 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
568 документов
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ергольского аульного округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
25220 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
502 документов
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Капитоновского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
31800 квадратных метров
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карамышевского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
21900 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
337 документов
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караозекского аульного округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
21390 квадратных метров
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Никольского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
36790 квадратных метров
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новобратского сельского округа"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
22000 квадратных метров
2.Оказание помощи в оформлении социальных карт
371 документов
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Макинска"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
25000 документов
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
5100 документов

3. Хат-хабарларды жеткізу
16000 құжаттар
4. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
288000 шаршы метр
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыс шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері
Қаржыландыру көздері
5
6
7
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
30000 теңге
жергілікті бюджет

3. Доставка корреспонденции
16000 документов
4. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении города
288000 квадратных метров
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
5
6
7
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
местный бюджет